Zobacz pełną wersję : Potrzebna torba
Witam serdecznie potrzebuje zakupić torbę może być nie firmowa do D300 z gripem plus 18-135 z osłoną na roboczo. Jesli ktoś sie orientuje to za pomoc dzięki.
Warunkiem jest tylko to aby aparat z obiektywem się w nią zmieścił?
Tak - potrzebuje na wypady w Tatry i póki co nie miałem gripa to mieścił sie w moim tamracu a teraz z lekka nie wchodzi.
cervandes
27-11-2010, 19:06
Idealnie pasuje Tamrac System 3. Mój 300s 17-55 wchodzi dość ciasno, z osłoną zapiętą prawidłowo. 18-135 wejdzie z malutkim zapasem. Na wysokość również idealnie.
Oj ale bardziej chyba chodzi mi o jakąś torbę w stylu 75AW. To ma się zmieścić w plecaku 50l litrowym. Moja filozofia polega na tym że spaceruje po górach a futerał mam przewieszony przez szyje tak aby w każdej chwili dobyć moj aparat.
de Fresz
28-11-2010, 01:47
Może sprawdź Lowe Topload Zoom AW.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.