PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna torba



manfred
27-11-2010, 11:35
Witam serdecznie potrzebuje zakupić torbę może być nie firmowa do D300 z gripem plus 18-135 z osłoną na roboczo. Jesli ktoś sie orientuje to za pomoc dzięki.

AdamoN
27-11-2010, 15:51
Warunkiem jest tylko to aby aparat z obiektywem się w nią zmieścił?

manfred
27-11-2010, 15:53
Tak - potrzebuje na wypady w Tatry i póki co nie miałem gripa to mieścił sie w moim tamracu a teraz z lekka nie wchodzi.

cervandes
27-11-2010, 19:06
Idealnie pasuje Tamrac System 3. Mój 300s 17-55 wchodzi dość ciasno, z osłoną zapiętą prawidłowo. 18-135 wejdzie z malutkim zapasem. Na wysokość również idealnie.

manfred
27-11-2010, 19:11
Oj ale bardziej chyba chodzi mi o jakąś torbę w stylu 75AW. To ma się zmieścić w plecaku 50l litrowym. Moja filozofia polega na tym że spaceruje po górach a futerał mam przewieszony przez szyje tak aby w każdej chwili dobyć moj aparat.

de Fresz
28-11-2010, 01:47
Może sprawdź Lowe Topload Zoom AW.