Zobacz pełną wersję : epson p50 - ciss - 600ml
SzymonWojciechowski
26-11-2010, 17:43
Witam ponownie!
Znalazłem rozwiązanie, które mnie interesuje http://allegro.pl/epson-p50-ciss-600ml-atr-foto-profil-icc-i1326801935.htm (http://allegro.pl/epson-p50-ciss-600ml-atr-foto-profil-icc-i1326801935.html), powiedzcie proszę co sądzicie o tej aukcji i czy cena nie jest podejrzanie niska? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
moonrage
26-11-2010, 18:16
ja ostatnio kupowałem CISSa osobno, o taki: http://allegro.pl/show_item.php?item=1296265527
Przyszło, zamontowałem drukuje ekstra, nie widać różnicy między cissem a oryginalnym tuszem epsona (na papierze foto epson). Na zwykłym Pol LUX 80 wydruki bdb. Polecam
SzymonWojciechowski
26-11-2010, 18:31
Dzięki za odpowiedź. Tego CISSa używasz z P50 czy jakimś innym modelem? Kolejne 2 pytania - 1. Mając po 100ml każdego koloru ile mniej więcej wydruków 10x15 będę w stanie wykonać? 2. Czy testowałeś to rozwiązanie z tańszymi papierami foto niż Foto Epson?
Pozdrawiam
Mając po 100ml każdego koloru ile mniej więcej wydruków 10x15 będę w stanie wykonać?
Po pierwsze po co zakładasz dwa wątki o tym samym?
Po drugie można z grubsza przyjąć 1 arkusz A4 to 1ml, zatem 1 arkusz 10x15 to około 0,25ml
SzymonWojciechowski
26-11-2010, 22:36
Dzięki za konkretne odpowiedzi i sorry za mały bałagan.
Pozdrawiam
EOT
moonrage
26-11-2010, 23:13
Szymonie, tak używam z P50.
Nie drukowałem zdjęć*jeszcze na innym papierze niż*Epsona, ktoś*na forum pisał o innych papierkach, trzeba poszukać. Wydajność*na oryginalnych była niezła, z CISSem po 100ml każdego tuszu musi być*rewelacja.
SzymonWojciechowski
26-11-2010, 23:46
dzięki moonrage, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze śmigało
moonrage
27-11-2010, 00:12
dzięki moonrage, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze śmigało
jak będziesz miał jakieś pytania/problemy wal śmiało, pomogę
Kacperus
27-11-2010, 16:04
Wydaje mi się, że bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie kupno P50 z nie napełnionym CiSSem. Napełnienie nie stanowi problemu, natomiast w transporcie wszystko może się stać. Tusz jest podawany grawitacyjnie. Sam stosuje taki zestaw z papierami Direkt, tani i rewelacyjny. Tusze Lysona.
moonrage
27-11-2010, 17:28
Wydaje mi się, że bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie kupno P50 z nie napełnionym CiSSem. Napełnienie nie stanowi problemu, natomiast w transporcie wszystko może się stać. Tusz jest podawany grawitacyjnie. Sam stosuje taki zestaw z papierami Direkt, tani i rewelacyjny. Tusze Lysona.
Kacperus ma rację, kup drukarkę a cissa oddzielnie. Tak będzie bezpieczniej i pewniej.
A ja tylko powiem, ze wygralem te drukarke na benchmarku, ale nie jest mi za bardzo potrzebna (wolalbym mono laserowe - ekonomiczniejsze) i sie zastanawiam czy nie sprzedac. W zestawie byly oryginalne tusze. Nie uzywalem jej jeszcze.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.