PDA

Zobacz pełną wersję : Nocleg - Bydgoszcz



Jakubas
26-11-2010, 00:18
Hej,

mam pytanie, a tu trzeba wiedzy tajemnej. Szukam jakiegoś ultra-taniego noclegu w Budgoszczy na czas Camerimage, czyli od najbliższej niedzieli do soboty. Może być jakieś schronisko, pokój, w zasadzie cokolwiek.

Jakby co nie dla siebie, tylko dla przesympatycznej dziewczyny z Katowic, studentki Produkcji Filmowej na UŚ.
Pomoże ktoś?

Pozdro, trzymam kciuki :)

Jacek_Z
26-11-2010, 00:28
Załozyłem temat na fotokujawach. Może być ciężko.

Jakubas
26-11-2010, 00:32
Wielkie dzięki. Wiem, że może być ciężko, ale nie tracę nadziei :)

turecky
26-11-2010, 00:41
z nudów poguglałem:

65 PLN (10% zniżi dla studenta): http://www.noclegbydgoszcz.dormire.pl/
45 PLN http://www.eholiday.pl/noclegi-lr5502.html

Jakubas
26-11-2010, 00:46
Wiem, też szukałem - te są tylko tanie niestety...

turecky
26-11-2010, 00:52
A tu:
http://www.ssm.bydgoszcz.pl/cennik.php

nickt
27-11-2010, 00:42
Są tanie hotele w których miałem pracowników....jeden na pewno jest na 20 stycznia, trzeba podejść i się dogadać, a drugi był w Białych Błotach, od Bydgoszczy jadąc po lewej stronie, niestety nie pamiętam nazw bo to już spory kawał czasu temu. Ceny myślę, że k 20zł za noc, tylko trzeba się targować.

Jakubas
27-11-2010, 11:58
Kurczę, nie masz żadnych namiarów, zwłaszcza na ten w samej Bydgoszczy? 20 zł za noc to jest coś czego szukam...