Zobacz pełną wersję : obiektyw z Niemiec
będę w Niemczech w styczniu i się zastanawiam czy:
opłaca się sprowadzić obiektyw z Niemiec i gdzie taki kupić (jakieś polecane sklepy foto?) jeśli to się wgl opłaca?:D
Jak nie masz dojścia do dobrej hurtowni i wypracowanych sporych rabatów to zdecydowanie nie opłaca się.
Rafał_Sz
25-11-2010, 19:06
Ostatnio słyszałem opinię Niemca, że w Polsce sprzęt jest tańszy albo w tej samej cenie.
Ostatnio słyszałem opinię Niemca, że w Polsce sprzęt jest tańszy albo w tej samej cenie.
Może nie jestem zbyt często w NRD ale zawsze jak jestem to sprawdzam ceny i wychodzi mi że jest właśnie tak jak rsz pisze, czyli przeważnie drożej lub (rzadziej) tak samo jak u nas.
Czy wyjdzie taniej to nie wiem. Mogę co najwyżej polecić niemiecki sklep internetowy Cyberport.de Znajdziesz tam między innymi obiektywy.Ja zamawiałem tam statyw.Do luxemburga przysłali bez problemu. Nie wiem czy wysyłają do polski
dzięki za info. tyle chciałem wiedzieć
Tutaj (http://www.idealo.de/) sprawdzisz ceny w Niemczech.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.