PDA

Zobacz pełną wersję : Epson R2880 - wymiana tuszu



jasiek52
25-11-2010, 13:16
Tusze w drukarce nie kończą się równocześnie, więc wymieniam je pojedynczo, wtedy gdy muszę. Mam jednak wrażenie, że po wymianie drukarka czyści dysze, bo chyba widzę niewielki ubytek tuszu we wszystkich pojemnikach. A może tylko mi się wydaje? Pytam, bo gdyby tak było, to lepiej byłoby równocześnie wymieniać i te które się skończyły i te, których koniec jest bliski:)

maggot
25-11-2010, 14:00
niestety oczy Cie nie myla. Ktos nawet kiedys opisywal ze mozliwa jest sytuacja gdzie wymieniamy jeden po chwili drugi... trzeci... i mimo ze prawie nic nie wydrukowalismy to juz polowy tylko co wymienionego nie ma...

Czornyj
25-11-2010, 14:26
...i dlatego wbrew pozorom warto dołożyć do 3880 - to, co zaoszczędzimy kupując R2880, szybciutko oddamy Epsonowi kupując lilipucie tuszyki ;)

Gripowiec
02-12-2010, 19:27
Dobre rozwiązanie to stałe zasilanie tuszem buteleczki po 65ml i 125ml można drukować i drukować i..... Na początek trzeba troszkę wyłożyć ale jeśli lubicie duuuuuzo drukować warto.

Pozdrawiam

veldon
03-12-2010, 23:47
Dobre rozwiązanie to stałe zasilanie tuszem buteleczki po 65ml i 125ml można drukować i drukować i..... Na początek trzeba troszkę wyłożyć ale jeśli lubicie duuuuuzo drukować warto.

Pozdrawiam

Warto, zle trzeba wiedzieć ile się będzie drukowało. U mnie skończyło się zakupem profilera do drukarki. Trzeba naprawdę dużo drukować, żeby się z tym liczyć, umieć go używać i w ogóle mieć na to wszystko czas. Ja trochę przeceniałem swoje siły, ale teraz mam przynajmniej jasność, że muszę poświęcać czas na drukowanie, bo inaczej to nie ma sensu:)