PDA

Zobacz pełną wersję : kolorowe paski do aparatu



miszael
23-11-2010, 01:59
Witajcie,
mam do Was pytanie odnośnie pasków do aparatu!!
Orientujecie się może gdzie można kupić coś takiego??
http://allegro.pl/kolorowe-paski-do-aparatow-a-lab-i1324038599.html ,
nie licząc oczywiście tego sklepu. Jeśli wiecie gdzie jeszcze mogę znaleźć coś takiego to będę wdzięczny- ma to być prezent:)

pozdrawiam
michał

zakwas
23-11-2010, 10:09
Super sprawa, może robić za krawat. Albo apaszkę. Koniecznie dokup do tego torebkę :)

Art Erie
23-11-2010, 10:12
W sam raz na halloween :)

stig
23-11-2010, 10:46
W ramach prezentu, poszukaj jeszcze uslugi zlocenia. Zloty napis napis Nikon na aparacie, bedzie naprawde cool. :)

velaskez
23-11-2010, 10:54
W ramach prezentu, poszukaj jeszcze uslugi zlocenia. Zloty napis napis Nikon na aparacie, bedzie naprawde cool. :)

Pozłotnik pozłoci Ci aparat. Cały:D I prawdziwym złotem!

Sapphiron
23-11-2010, 11:01
i po co?

mi za pasek robi pas od gitary elektrycznej, cholernie wygodny :)

Tommy
23-11-2010, 11:06
a mi akurat pomysł się podoba i chętnie bym na żywo zobaczył, tylko akurat te wzory mi nie podchodzą

pawulon
23-11-2010, 11:12
A wie ktoś gdzie można kupić taki zwykły czarny pasek bez jakichkolwiek nadruków?

dzejms
23-11-2010, 11:21
A wie ktoś gdzie można kupić taki zwykły czarny pasek bez jakichkolwiek nadruków?

http://allegro.pl/pasek-do-aparatu-neoprene-wygodny-4-kolory-i1327870872.html

FelTom
24-11-2010, 00:08
http://allegro.pl/pasek-do-aparatu-neoprene-wygodny-4-kolory-i1327870872.html

Takie 3szt. właśnie kupiłem i wymieniłem posiadane oryginały Nikona...
Teraz nie rzucam się jak g**** na parapacie :D
No i są o niebo wygodniejsze. Chyba nawet u tego samego sprzedawcy.
Zdecydowanie polecam tego alle... tzn ten pasek :)

pawulon
24-11-2010, 00:18
Ale to sa rozciągliwe z neoprenu. Dynda to na szyi jak wściekłe. Nie powieszę na tym swojego D700 z gripem i dwiema bateriami. Ja szukam zwykłego paska.

NBA
24-11-2010, 00:27
To już wiem na czym Nikon wzorował paski do puszek FX... z tymi napisiorami....

Mój nawet nie został zamontowany do body

Mam Matina, polecam i


Dynda to na szyi jak wściekłe.

Nie dynda...:P

Maciej Służenko
24-11-2010, 01:56
Witajcie,
mam do Was pytanie odnośnie pasków do aparatu!!
Orientujecie się może gdzie można kupić coś takiego??
http://allegro.pl/kolorowe-paski-do-aparatow-a-lab-i1324038599.html ,
nie licząc oczywiście tego sklepu. Jeśli wiecie gdzie jeszcze mogę znaleźć coś takiego to będę wdzięczny- ma to być prezent:)

pozdrawiam
michał

Zobacz tu: http://www.myfunkycamera.com

tomitom
24-11-2010, 12:23
Ale to sa rozciągliwe z neoprenu. Dynda to na szyi jak wściekłe. Nie powieszę na tym swojego D700 z gripem i dwiema bateriami. Ja szukam zwykłego paska.

na Matinie czesto wisi d3 +24-70 +sb-900 nie dynda i jest maga wygodnie POLECAM!

Maciej Służenko
24-11-2010, 12:46
(...) wisi d3 +24-70 +sb-900 (...) jest maga wygodnie (...)
zabawne :-)

tomitom
24-11-2010, 12:51
polecam ponosić to na kitowym pasku

Maciej Służenko
24-11-2010, 12:53
Mam matiny - wiem o co biega. Ogólnie zabawnie brzmi, że taki arsenał kilogramów jest wygodny ;)

amirez
24-11-2010, 17:51
Sympatyczny pomysł z kolorowymi paskami.
Tylko cena zaporowa :( w porównaniu do np.profilowanego, neoprenowego.

tomitom
24-11-2010, 19:37
Mam matiny - wiem o co biega. Ogólnie zabawnie brzmi, że taki arsenał kilogramów jest wygodny ;)

wygodnie w porównaniu do szorującej po szyi tarki w postaci kitowego paska.
Paski matina warto przedłużyć tym co zostanie z kitowego paska :)

m_cudny
24-11-2010, 19:52
Wzór numer 4 z aukcji jest idealny do badania BF/FF ;)
Sam się zastanawiałem nad takim paskiem, ale na prezent, miał być z konkretnym wzorem, wyszywany na zamówienie - odpuściłem (cena, niepewność czy efekt będzie taki jak trzeba) Sam mam Matiny i jeśli chodzi o wygodę - to jest to:)

Maciej Służenko
25-11-2010, 12:48
Paski z allegro materiałowo nie wyglądają na coś porządnego. Te z http://www.myfunkycamera.com (http://www.myfunkycamera.com/) widziałem osobiście. Dobra jakość.

miszael
25-11-2010, 20:05
dzięki za wszystkie odpowiedzi... zwłaszcza Tobie Maciej Służenko
więc uważasz, że są warte swej ceny?

Maciej Służenko
26-11-2010, 00:43
Organoleptyczny kontakt z paskami miałem kilka minut ;) Używa ich moja koleżanka stąd mam namiar na www. Nie miałem ich w boju przez X godz. ale znajoma pracuje zawodowo więc wiem, że bubla by nie używała. Wizualnie wykonanie jest całkiem OK. Dla wygody - Matin, byle szeroki, choć po czasie się strzępi i wygląda nieciekawie, dla efektu "WOW" czerwony pasek w czarne mróweczki byłby cool ;)

Imago
26-11-2010, 10:58
Tu blog producenta tych pasków z pierwszej strony :)
http://a-labcraft.blogspot.com/2010/02/kolorowe-paski-do-lustrzanek.html
Piszą jak zrobione i piszą, że można zamówić dowolny wzór jeśli ma się pomysł na jakiś :)
Nie mnie oceniać jakość bo w rękach tego nie miałam - tylko informacyjnie podaję bo sama to w sumie wczoraj znalazłam i mnie zaciekawiło.

Ja od początku mam paski "fabryczne" i jakoś daję radę chociaż w lecie mnie trochę odparzają i obcierają ;)

Maciej Służenko
26-11-2010, 11:51
Jeszcze zalezy, który oryginalny pasek. Od d700 jest znośny, od d300 wydawał mi się mniej przyjemny. Najmilszy był od s3pro.

introll
03-12-2010, 10:24
Ja bym chciał różowy w świnki jakies mojej by się spodobała i nie krzyczała by że sprzet kupuje:) polecam:):):)