Zobacz pełną wersję : kolorowe paski do aparatu
Witajcie,
mam do Was pytanie odnośnie pasków do aparatu!!
Orientujecie się może gdzie można kupić coś takiego??
http://allegro.pl/kolorowe-paski-do-aparatow-a-lab-i1324038599.html ,
nie licząc oczywiście tego sklepu. Jeśli wiecie gdzie jeszcze mogę znaleźć coś takiego to będę wdzięczny- ma to być prezent:)
pozdrawiam
michał
Super sprawa, może robić za krawat. Albo apaszkę. Koniecznie dokup do tego torebkę :)
Art Erie
23-11-2010, 10:12
W sam raz na halloween :)
W ramach prezentu, poszukaj jeszcze uslugi zlocenia. Zloty napis napis Nikon na aparacie, bedzie naprawde cool. :)
velaskez
23-11-2010, 10:54
W ramach prezentu, poszukaj jeszcze uslugi zlocenia. Zloty napis napis Nikon na aparacie, bedzie naprawde cool. :)
Pozłotnik pozłoci Ci aparat. Cały:D I prawdziwym złotem!
Sapphiron
23-11-2010, 11:01
i po co?
mi za pasek robi pas od gitary elektrycznej, cholernie wygodny :)
a mi akurat pomysł się podoba i chętnie bym na żywo zobaczył, tylko akurat te wzory mi nie podchodzą
A wie ktoś gdzie można kupić taki zwykły czarny pasek bez jakichkolwiek nadruków?
A wie ktoś gdzie można kupić taki zwykły czarny pasek bez jakichkolwiek nadruków?
http://allegro.pl/pasek-do-aparatu-neoprene-wygodny-4-kolory-i1327870872.html
http://allegro.pl/pasek-do-aparatu-neoprene-wygodny-4-kolory-i1327870872.html
Takie 3szt. właśnie kupiłem i wymieniłem posiadane oryginały Nikona...
Teraz nie rzucam się jak g**** na parapacie :D
No i są o niebo wygodniejsze. Chyba nawet u tego samego sprzedawcy.
Zdecydowanie polecam tego alle... tzn ten pasek :)
Ale to sa rozciągliwe z neoprenu. Dynda to na szyi jak wściekłe. Nie powieszę na tym swojego D700 z gripem i dwiema bateriami. Ja szukam zwykłego paska.
To już wiem na czym Nikon wzorował paski do puszek FX... z tymi napisiorami....
Mój nawet nie został zamontowany do body
Mam Matina, polecam i
Dynda to na szyi jak wściekłe.
Nie dynda...:P
Maciej Służenko
24-11-2010, 01:56
Witajcie,
mam do Was pytanie odnośnie pasków do aparatu!!
Orientujecie się może gdzie można kupić coś takiego??
http://allegro.pl/kolorowe-paski-do-aparatow-a-lab-i1324038599.html ,
nie licząc oczywiście tego sklepu. Jeśli wiecie gdzie jeszcze mogę znaleźć coś takiego to będę wdzięczny- ma to być prezent:)
pozdrawiam
michał
Zobacz tu: http://www.myfunkycamera.com
Ale to sa rozciągliwe z neoprenu. Dynda to na szyi jak wściekłe. Nie powieszę na tym swojego D700 z gripem i dwiema bateriami. Ja szukam zwykłego paska.
na Matinie czesto wisi d3 +24-70 +sb-900 nie dynda i jest maga wygodnie POLECAM!
Maciej Służenko
24-11-2010, 12:46
(...) wisi d3 +24-70 +sb-900 (...) jest maga wygodnie (...)
zabawne :-)
polecam ponosić to na kitowym pasku
Maciej Służenko
24-11-2010, 12:53
Mam matiny - wiem o co biega. Ogólnie zabawnie brzmi, że taki arsenał kilogramów jest wygodny ;)
Sympatyczny pomysł z kolorowymi paskami.
Tylko cena zaporowa :( w porównaniu do np.profilowanego, neoprenowego.
Mam matiny - wiem o co biega. Ogólnie zabawnie brzmi, że taki arsenał kilogramów jest wygodny ;)
wygodnie w porównaniu do szorującej po szyi tarki w postaci kitowego paska.
Paski matina warto przedłużyć tym co zostanie z kitowego paska :)
Wzór numer 4 z aukcji jest idealny do badania BF/FF ;)
Sam się zastanawiałem nad takim paskiem, ale na prezent, miał być z konkretnym wzorem, wyszywany na zamówienie - odpuściłem (cena, niepewność czy efekt będzie taki jak trzeba) Sam mam Matiny i jeśli chodzi o wygodę - to jest to:)
Maciej Służenko
25-11-2010, 12:48
Paski z allegro materiałowo nie wyglądają na coś porządnego. Te z http://www.myfunkycamera.com (http://www.myfunkycamera.com/) widziałem osobiście. Dobra jakość.
dzięki za wszystkie odpowiedzi... zwłaszcza Tobie Maciej Służenko
więc uważasz, że są warte swej ceny?
Maciej Służenko
26-11-2010, 00:43
Organoleptyczny kontakt z paskami miałem kilka minut ;) Używa ich moja koleżanka stąd mam namiar na www. Nie miałem ich w boju przez X godz. ale znajoma pracuje zawodowo więc wiem, że bubla by nie używała. Wizualnie wykonanie jest całkiem OK. Dla wygody - Matin, byle szeroki, choć po czasie się strzępi i wygląda nieciekawie, dla efektu "WOW" czerwony pasek w czarne mróweczki byłby cool ;)
Tu blog producenta tych pasków z pierwszej strony :)
http://a-labcraft.blogspot.com/2010/02/kolorowe-paski-do-lustrzanek.html
Piszą jak zrobione i piszą, że można zamówić dowolny wzór jeśli ma się pomysł na jakiś :)
Nie mnie oceniać jakość bo w rękach tego nie miałam - tylko informacyjnie podaję bo sama to w sumie wczoraj znalazłam i mnie zaciekawiło.
Ja od początku mam paski "fabryczne" i jakoś daję radę chociaż w lecie mnie trochę odparzają i obcierają ;)
Maciej Służenko
26-11-2010, 11:51
Jeszcze zalezy, który oryginalny pasek. Od d700 jest znośny, od d300 wydawał mi się mniej przyjemny. Najmilszy był od s3pro.
Ja bym chciał różowy w świnki jakies mojej by się spodobała i nie krzyczała by że sprzet kupuje:) polecam:):):)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.