PDA

Zobacz pełną wersję : [plener] Świątynia Wang



holka
08-05-2005, 17:39
poprosze komentarze!!

[chce się wreszcie czegos na ich podstawie nauczyc :) ]
mozecie pojezdzic ze to pocztowka...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.toya.net.pl/~matek/a/wang.jpg)


Pozdrawiam

Imago
08-05-2005, 17:41
Sorki mysiu. Nie zachwyca. Ot taka pocztóweczka. Ale kadr całkiem być może. Tylko do mnie nie przemawia...

holka
08-05-2005, 17:45
iiiiiii tam! :) łodśwież

Imago
08-05-2005, 17:48
Po 10-tym razie zadziałało. Moja opinia wyżej.

holka
08-05-2005, 17:54
Ot taka pocztóweczka.

pocztówki też ktoś musi produkowac.... :D

Imago
08-05-2005, 18:02
Hmm... Może... ale jednak mnie nie zachwyca. Nic nie poradzisz :D

holka
08-05-2005, 18:03
wcale nie probuje Cie przekonac, wystawiam fotke po to zeby wiedziec co z nia nie tak, a nie po to by przekonywac innych ze jednak jest super :)

Imago
08-05-2005, 18:07
Wiem :D i dla tego dodałam uśmieszek na końcu :D Też wystawiam dla opinii bo wiem już, że robię błędy i chcę wiedzieć jak je poprawić :)

c2h5oh
08-05-2005, 21:02
Pocztoweczka niet - krzaczor bojowy w prawym dolnym ;-)

MaciejKa
08-05-2005, 23:45
Pocztówka - nie pocztówka - mnie się podoba. Czy każde zdjęcie musi zionąć artyzmem? Zawierać przekaz, który zmusi oglądającego do poważnego zastanowienia się nad swoim życiem? NIE!
Pozwolę sobie zacytować Admina (mam do tego prawo, w końcu między innymi przeze mnie był przesłuchiwany):
Najlepsze kadry, które zrobiłem do tej pory to takie, że gdy patrzę na nie, jestem w tym samym klimacie, w którym byłem naciskając spust migawki. Pociąga mnie miejsce, które fotografuję i element tego zdjęcia, który oglądany później, przeniesie mnie w czasie do tego miejsca, w którym byłem wtedy i pozwoli mi odczuć to, co wtedy czułem.

Kaleid
08-05-2005, 23:47
Words are very unnecessary...they can only do harm :)

admin
08-05-2005, 23:56
Najlepsze kadry, które zrobiłem do tej pory to takie, że gdy patrzę na nie, jestem w tym samym klimacie, w którym byłem naciskając spust migawki. Pociąga mnie miejsce, które fotografuję i element tego zdjęcia, który oglądany później, przeniesie mnie w czasie do tego miejsca, w którym byłem wtedy i pozwoli mi odczuć to, co wtedy czułem.

Staaary, Ty wiesz co ja wtedy pilem...? No dobra, zartuje. Wlasnie Maciek mnie przekonal ze w takich zdjeciach tez jest cos co sprawia ze mozna sie poczuc dobrze. Ja ogladajac fote mausa tak sie poczulem. Byc moze dlatego ze tam bylem w najmilszym z mozliwych towarzystwem, moze dlatego ze mi sie podoba, a moze rowniez dlatego ze lubie Myche.

O zdjeciu, odrobine za mocno wpada w blekity. Troche bym je ocieplil.

holka
08-05-2005, 23:59
hmmm, popracuje w takim razie nad blekitami... kiedys... jak bede umiala...


dzieki chlopaki za opinie :)

MaciejKa
09-05-2005, 00:05
Staaary, Ty wiesz co ja wtedy pilem...?
O ile dobrze widziałem to herbatę. Bez "wkładu"... :lol:

Imago
09-05-2005, 11:28
No dobra to ja się już nie będę odzywać... Zresztą wszelkie oceny są chyba zbędne bo i tak tylko aparat patrzy obiektywem ale to subiektywny człowiek nim steruje...