PDA

Zobacz pełną wersję : Były już termosy w kształcie obiektywów, czas na....foto-bransoletki :)



mini21
21-11-2010, 10:44
Byłby już termosy w kształcie obiektywów, teraz czas na bransoletki :)
http://www.swiatobrazu.pl/modne-foto-bransoletki-22055.html

Pierwsze, plastikowe i trochę tandetne kosztują ok. 10$

Dużo ciekawsze są metalowe bransoletki, które są poniekąd "kawałkami" prawdziwych obiektywów.

Cena jest po prostu zabójcza - 221 USD!
Dobry sposób na recykling starych lub zepsutych obiektyów

Czego to już nie wymyślą...

velaskez
21-11-2010, 12:08
Ale jak widać ludzie to łykają;)

Sapphiron
21-11-2010, 12:12
Łykają Łykają... każda okazja na to żęby być bardziej PRO fotografem i się wyróżniać jest warta każdej złotówki :)

swider
21-11-2010, 13:38
Łykają Łykają... każda okazja na to żęby być bardziej PRO fotografem i się wyróżniać jest warta każdej złotówki :)
Szkoda, że najczęściej ci najbardziej wyróżniający się z tłumu PRO-fociarze nie trzaskają PRO-zdjęć.

farizer
21-11-2010, 14:12
Haha :D Jeszcze trochę i będą obrączki w takich kształtach. fail.. :D

DonArturo
21-11-2010, 14:22
Ale jak widać ludzie to łykają;)
łykają :)
ciakaw jestem kiedy pojawią się np ciastka w kształcie obiektywów.
tele - byłyby dla łasuchów :)

lechu92
21-11-2010, 15:02
bransoletki z kliszy już były :d

Sapphiron
21-11-2010, 16:08
swider, no cóż poradzić ;)

wywar
21-11-2010, 16:49
Jeszcze sztucznej waginy w kształcie korpusu brakuje :D

Boryszuk
21-11-2010, 16:53
Jeszcze sztucznej waginy w kształcie korpusu brakuje :D

to dla prawdziwych onanistów ;)

Sapphiron
21-11-2010, 18:49
wywar, toś pojechał teraz po bandzie...

Władca Pixeli
21-11-2010, 19:08
Te silikonowe świetnie się nadają do likwidowania problemu tzw. "zoom creep" czyli samoczynnego wysuwania się obiektywu Nikon 18-200 :mrgreen:

wywar
21-11-2010, 22:09
to dla prawdziwych onanistów ;)

Nie zapominajmy o paniach - wibratorek w kształcie 70-200 VR byłby jak znalazł pod choinkę. I do kolekcji rozmiar afrykański np. 600/4 VR z wibrującym tulipanem :D

ku6i
22-11-2010, 04:48
Wywar, wyobraźni Ci nie brakuje :)

Motorniczy
22-11-2010, 08:47
Cyber Punk :)