PDA

Zobacz pełną wersję : Ośrodek wypoczynkowy w Trójmieście



emet_b
17-11-2010, 11:57
Muszę zorganizować "zieloną szkołę" w Trójmieście dla dzieciaków (20 osób) i niestety mam problem ze znalezieniem sensownego zakwaterowania.
Ośrodek musi spełniać kilka warunków:
a) własny, ogrodzony teren na którym dzieci mogłyby poszaleć
b) nie domki, czyli wszyscy śpią w jednym budynku
c) cena-max 60-70pln od osoby/doba
d) dość blisko plaży, tak aby można było dojść do niej pieszo

Jedyne co znalazłem to:
http://www.stogi.com.pl/index.html

jednak wato by mieć alternatywę:)

pomogą??;)

darko
17-11-2010, 12:31
Wprawdzie w domkach ale może: http://klif.razem.org/oferta-dla-grup-zorganizowanych/wycieczki-zielone-szkoly/

Majek
17-11-2010, 12:41
Khyhy... Weź tu upilnuj dzieciaki w domkach... A z autopsji wiem, co mówię. W sensie, że kiedyś byłem na szkolnej wycieczce i mieliśmy zakwaterowanie w domkach. Oj, nieźle było... :p A swoją drogą, człowiek to kiedyś gupi był.

darko
17-11-2010, 12:46
Khyhy... Weź tu upilnuj dzieciaki w domkach...
za nogę i do kaloryfera, ja bym pewnie nerwowo nie wyrobił i wytłukł te bach..... znaczy dzieci ;)

emet_b
17-11-2010, 12:48
ja też nie-na szczęście tylko organizuję:)

ps: domki odpadają;(