PDA

Zobacz pełną wersję : Maskotki na Euro 2012



mac.serafin
16-11-2010, 12:59
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img822.imageshack.us/img822/1494/15437845300854238149400.jpg)
Po prostu piękne są...

Duszek
16-11-2010, 13:04
szału nie ma... :)

TristisAnima
16-11-2010, 13:10
Wybrali wariant bezpieczny. Gdybyśmy sami urządzali mistrzostwa, można byłoby jakieś wariacje z np. orłem robić. A tak, przy dwóch tak różnych państwach, trudno coś wymyślić żeby to się kupy trzymało.

Duszek
16-11-2010, 13:12
2 kobiety-kibicki byłyby lepsze ;)

admin
16-11-2010, 13:12
Szczerze? Dla mnie to porażka...

velaskez
16-11-2010, 13:14
W radiu słyszałem jak się mają nazywać...Slavko i kto? Ktoś wie?

mac.serafin
16-11-2010, 13:17
Będzie ogłoszony konkurs, pozwolę sobie zacytować

O tym, jak będą nazywać się maskotki, zdecydują kibice z całego świata - będą mogli głosować na ich imiona spośród trzech propozycji wytypowanych wcześniej przez UEFA oraz Lokalne Komitety Organizacyjne. Głosowanie rozpocznie się 16 listopada, a zakończy 3 grudnia. Imiona maskotek poznamy 4 grudnia. Głosować można będzie na trzy różne sposoby:
1. na stronie UEFA.com
2. we wszystkich restauracjach McDonald’s w krajach, które są gospodarzem turnieju
3. podczas imprez związanych z maskotkami w ośmiu miastach gospodarzach
Źródło: tvn24.pl

Będzie śmiesznie jak będą się nazywać Waka Waka czy coś takiego :D

qooba
16-11-2010, 13:20
bracia bliźniacy... ale jaja

Duszek
16-11-2010, 13:21
Slavek, Siemko lub Klemek - tak będzie się nazywała polska maskotka piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Ukraińska otrzyma imię Slavko, Strimko lub Ladko.

arttie
16-11-2010, 13:24
oby nie Lech (zimny)

freefly
16-11-2010, 13:25
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://doc.rmf.pl/rmf_maxxx/media2/galerie/1218/max_6f5b50f6d9c3fac938149e62bddcc750.jpg)

Bartek - NinoVeron
16-11-2010, 13:34
tak samo jak na poprzednich mistrzostwach europy...
znowu maskotką ma być dwóch facetów będących w bliskim związku...

akustyk
16-11-2010, 13:43
nie zeby ktokolwiek zwracal na takie maskotki uwage, poza moze firmami bioracymi udzial w konkursie na te maskotki... ;)

ani mnie ziebia ani mnie grzeja... ;)

freefly
16-11-2010, 13:55
nie zeby ktokolwiek zwracal na takie maskotki uwage, poza moze firmami bioracymi udzial w konkursie na te maskotki... ;)

ani mnie ziebia ani mnie grzeja... ;)

Jaki konkurs na maskotki? :) UEFA po prostu zleciła Warner Bros. zaprojektowanie maskotki.

akustyk
16-11-2010, 14:06
Jaki konkurs na maskotki? :) UEFA po prostu zleciła Warner Bros. zaprojektowanie maskotki.
a no tak.. zapomnialem, ze FIFA czy UEFA to organizacje blizsze dyktaturom niz jakims demokracjom ;)

whatever... i tak nikt na to nie zwraca uwagi ;)

sote
16-11-2010, 14:34
UEFA.com prosi was o pomoc. Które z imion nadalibyście bliźniakom?

• Slavek i Slavko
• Siemko i Strimko
• Klemek i Ladko

co wybieracie?

elanek
16-11-2010, 14:34
Szczerze? Dla mnie to porażka...

Jakieś inne propozycje?
Chyba nie jest tak źle, ciężko coś wymyślić dla dwóch krajów.

qooba
16-11-2010, 14:35
Lech i Rus ;)

elanek
16-11-2010, 14:35
UEFA.com prosi was o pomoc. Które z imion nadalibyście bliźniakom?

• Slavek i Slavko
• Siemko i Strimko
• Klemek i Ladko

co wybieracie?

Jarko i Leszko

mooha
16-11-2010, 14:37
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://cms.polityka.pl/_gAllery/10/47/59/104759/b_maskotki-uefa-euro-2008.jpg)

troszkę podobni do tych z 2008 roku :)

sote
16-11-2010, 14:41
Jarko i Leszko

eeee... jakos nie przychodzi mi do glowy zaden Polak o imieniu Jarko albo Leszko...

Mirosław, Stanisław, czy cos w tym stylu powinni dac :mrgreen:

ptero
16-11-2010, 14:46
trochę takie "zniewieściałe" te maskotki i na domiar złego bliźniacy...nie za dużo w ostatnich czasach...

pil74
16-11-2010, 15:13
Jak dla mnie to "zwyczajne" ale to akurat w tym przypadku zaleta. Tak jak ktoś wyżej napisał ciężko pożenić coś dla dwóch narodów. Do tego całkiem neutralne i jako coś co ma się sprzedawać ile wlezie pod różnymi postaciami całkiem znośne. Z marketingowego punktu widzenia tragedii nie będzie i każdy dzieciak będzie chciał mieć komplet.
Będzie z tego kasa.

Tommy
16-11-2010, 16:03
toż to wytwórnia Łorner Braders projektowała i wzięła za to pewnie ze 2mln $ więc za tyle to przecież musi być dobre!

ale za to ryje mają jak ziemniaki więc jest i nawet akcent regionalny :)

Strus
16-11-2010, 18:33
Hanky Panky :P

velaskez
16-11-2010, 18:46
Niech nazwą ich Wasyl i Adam;) Literacko! :mrgreen:

Bartek - NinoVeron
16-11-2010, 20:03
Tadeusz i Lech oraz Władimir i Witalij :D

Boryszuk
16-11-2010, 20:06
Hanky Panky :P

Chyba Tinki Winki :)

Anja_G
16-11-2010, 20:13
Wódko i Piwko (zasłyszane w Trójce)
:)

feuerwehrmann
16-11-2010, 20:22
Lepiej "Czesio" prezentowałby się jako maskotka Euro 2012- pokazując w ten sposób jak Polska przygotowana jest do tej imprezy..

ekonet
17-11-2010, 01:11
Wódko i Piwko (zasłyszane w Trójce)
:)
Oraz Latko i Surko.

Antonioo
17-11-2010, 01:19
Zdzisław i Witold, też zacnie....

d80
17-11-2010, 08:46
Projekt średni,a co do imion to może Władimir i Donald? ;)

farizer
17-11-2010, 09:55
E ale lipne te maskotki :D

R
17-11-2010, 10:23
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img822.imageshack.us/img822/1494/15437845300854238149400.jpg)
Po prostu piękne są...

czy oni sa spokrewnieni z Krzynowkiem?

żółto-czarny
17-11-2010, 11:01
Chyba z Gmochem - popatrz na ich szczęki :D
UEFA daje zlecenie Amerykańcom, w końcu w krajach-gospodarzach nie ma zdolnych plastyków i jak powszechnie wiadomo, Amerykańce najwięcej wiedzą o naszych nacjach. Slavek i Slavko to nie są imiona ani polskie ani ukraińskie, tylko jakieś bałkańskie. UEFA bierze kasę za maskotki, za prawa do transmisji, za bilety, za... Kraje-gospodarze mają tylko wykładać miliardy i robić gębę. Cholera mnie bierze.

fruchu
04-12-2010, 17:49
Imiona juz wybrane - Slavek i Slavko. Moze mi ktos powiedziec, ktore z tych imion jest polskie?

żółto-czarny
04-12-2010, 18:17
Pewnie Slavek tzn. Sławek, ale my już som Europejczycy to i pisownia międzynarodowa ;) Moi faworyci - Siemko i Strimko - zdecydowanie przepadli. Taki wynik może świadczyć o słabej mobilizacji kibiców z Polski. Z resztą, co to za ilość głosów, w sumie mniej niż 40.000 :?:

R
04-12-2010, 18:53
a mi sie bardzo podobala propozycja Tomaszewskiego... Piwko i Wodko... dla mnie to i tak dwa Krzynowki beda...

offthe
05-12-2010, 14:39
Maskotki jak maskotki.. jakich by nie było, Polacy i tak by narzekali.
Jednak Piwko i wodko powinno być. Byłoby mniej poważnie, a przecież chodzi tutaj o zabawę....A maskotki są chyba bardziej dla kibiców, niż organizatorów i tych wszystkich..
U nas są zazwyczaj albo poważni jak na stypie, albo próbując być zabawni wychodzi żenada.

R
05-12-2010, 15:11
powaznie...? te maskotki to nic innego jak robienie sobie jaj z pogrzebu...

Maronik
06-12-2010, 13:17
Moim zdaniem, pomysł maskotek jest jak najbardziej trafny. Jednak nie da się ukryć, że maskotki z poprzednich mistrzostw były łudząco podobne.