PDA

Zobacz pełną wersję : Ranking Chip



kondziu
15-11-2010, 17:06
Niestety nie posiadam żadnego z wymienionych więc trudno jest interpretować ten ranking, czy D7000 jest rzeczywiście lepsze od D3s itp, pozdrawiam.

http://www.chip.pl/ranking/foto-video/lustrzanki-cyfrowe

eagis
15-11-2010, 17:13
Sponsorem dzisiejszego rankingu jest literka N.

Majek
15-11-2010, 17:15
W tych rankingach duże znaczenie ma stosunek jakości/możliwości do ceny. Czy D7000 jest naprawdę droższy od D300s?

EDIT:
E, nie... Ja tego porównania nie kumam trochę... D7000 w kategorii "jakość obrazu" uzyskał lepszy wynik, niż D3x... Panowie fotografowie studyjni... Pewnie Wam teraz gula konkretna skacze... Pokupowaliście puchy za 20 koła, a tu teraz pyk, okazuje się, że byście mieli 4 sztuki D7000 za te pieniądze. ;-)

EDIT 2:
A w tym teście taki D700 to w ogóle już zdjęć nie robi...

docxxx
15-11-2010, 17:15
Biorac pod uwage ostatnie wydarzenia, czasopismo Chip stracilo bardzo duzo w moich oczach. Rzeklbym nawet dosadniej...

mibartek
15-11-2010, 17:18
W tych rankingach duże znaczenie ma stosunek jakości/możliwości do ceny.

jak się da żeby samą jakością obrazka sortowało to i tak D7000 jest wyżej niż D3s i D3X :P Tylko 5D MkII go wyprzedza ;-)

ThomasVoland
15-11-2010, 17:21
Rankingi sprzętu komputerowego w Chipie to żart. Chip ma fatalną opinię, lubią pisać głupoty więc raczej nikt mający pojęcie o kompach tego nie czyta, chyba że żeby się pośmiać. Wątpię żeby ze sprzętem fotograficznym było inaczej.

Majek
15-11-2010, 17:25
jak się da żeby samą jakością obrazka sortowało to i tak D7000 jest wyżej niż D3s i D3X :P Tylko 5D MkII go wyprzedza ;-)Tak, tak, też to zauważyłem i dodałem edita do swojego posta, ale mnie wyprzedziłeś. ;-)


Biorac pod uwage ostatnie wydarzenia, czasopismo Chip stracilo bardzo duzo w moich oczach. Rzeklbym nawet dosadniej...Jakie wydarzenia? Coś przegapiłem?

DonArturo
15-11-2010, 18:06
ciekaw jestem kto i w jaki sposób przeprowadził testy

darko
15-11-2010, 18:25
I nawet w ocenie Power jako jedyny dostał setkę, nic czas sprzedać klamota i się na d7000 przesiąść

kondziu
15-11-2010, 18:33
Może wypowie się ktoś obiektywny kto posiada te puszki, wiem że na forum są takie osoby.

fotograf58
15-11-2010, 19:14
Zdaje się, że ludzikom z CHIP"a coś się w główkach pop......... !!!!!!!

Rafał_Sz
15-11-2010, 19:21
Może wypowie się ktoś obiektywny kto posiada te puszki, wiem że na forum są takie osoby.
To nie prowokacja. Nie mam FX, ale obrazek z D7000 jest bardzo, bardzo dobry. Jak na początku nienawidziłem Dk7 za klawiszologię, tak teraz moje D300 odpoczywa. To "gówienko" jeszcze ostro namiesza, zwłaszcza jak jeszcze stanieje.

zaitsev
15-11-2010, 19:47
Sprzedaję FF, bo cropowe D7000 daje lepszą/porównywalną jakość obrazu, a jest prawie połowę tańszy! Po co przepłacać! :mrgreen:

mibartek
15-11-2010, 20:40
Sprzedaję FF, bo cropowe D7000 daje lepszą/porównywalną jakość obrazu, a jest prawie połowę tańszy! Po co przepłacać! :mrgreen:

a masz D3 może ? - ewentualnie mogę się wymienić z Tobą 1 za 1 za D7000. Niech stracę ;-)
w sumie D700 też może być - będziesz mieć jedno "0" do lansu więcej na body :mrgreen: