Zobacz pełną wersję : Fish-Eye and Wide-Angle Lens for Your Camera - $5
Nie wiem czy było, ale:
http://www.stumbleupon.com/su/2mXxEU/www.youtube.com/watch%253Fv%253D_dmEY2izZpk
Taniej jak samayang ;)
jacek.gold
14-11-2010, 20:23
;)
jest pomysł jest i rezultat
Nie wiem czy było, ale:
http://www.stumbleupon.com/su/2mXxEU/www.youtube.com/watch%253Fv%253D_dmEY2izZpk
Taniej jak samayang ;)
Tylko znajdz judasza pasujacego na mocowanie np. 67mm ;)
Ale stabilizator to pierwsza klasa wynalazek :) http://www.youtube.com/watch?v=LLlJl7TbXTA
i tylko 1$ :)
judasze w Polsce to z już ponad 10 lat temu były w użyciu w połowie filmów snowboardowych, rolkowych czy rowerowych itp - w prawdziwie partyzanckich obudowach...tu można pozazdrościć kolesiowi szpejów majsterkowicza, których większość montujących takie cuda nastolatków nie posiada ;)
Karl Johansson
15-11-2010, 15:40
Ja kiedyś robiłem konwerter szerokokątny do mojego Fuji s5600, ale używałem soczewki od optyka (całe 12pln mnie kosztowała), butelki od Pepsi i czarnej taśmy izolacyjnej. I też działało dobrze :)
Nawet nie zabierało światła specjalnie :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.