PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak



Damiankck
14-11-2010, 13:08
witam, jestem na etapie kupna plecaka tylko nie wiem jaki wybrac... mysle ze cos doradzicie.
sprzet jaki ma sie w nim zmiescic to
d60+ grip
18-55
70-300 (wymienione za jakis czas na 70-200)
35
Nissin 622
w krótce bedzie towe szklo (najprawdopodobniej Samyang 14mm)
no i oczywiscie jakies filtry i inne pierdoły

znalazłem 2 pleckaki ktore mnie zainteresowały

http://allegro.pl/jpa-plecak-foto-na-canon-400d-nikon-d80-sony-alfa-i1319455813.html
http://allegro.pl/plecak-delta-foto-laptop-lustrzanki-nikon-canon-i1318206064.html

co sadzicie? posiada ktos ktorys z plecakow, jak sie sprawdza,
warto?

dziekuje

jasin
14-11-2010, 17:25
Z tymi plecakami nie miałem do czynienia, ale ja bym ich nie kupił, wolałbym coś ze sprawdzonych marek. Teraz zaoszczędzisz parę groszy na plecaku ale co będzie jeśli ten plecak nie ochroni Ci sprzętu przed upadkiem albo się zamoczy. Ja kupiłem Lowepro i jestem zadowolony, ale wcześniej też myślałem o takim http://www.cyfrowe.pl/aparaty/naneu-pro-alpha.html, opinie ma też dobre.

Damiankck
14-11-2010, 18:11
w takim razie co proponujecie. kwota jaka moge zaplacic to +- 200 zł. wchodza w gre uzywane plecaki

zakwas
14-11-2010, 22:25
Minitrekker używka, nowy Microtrekker.

jasin
14-11-2010, 23:25
http://allegro.pl/lowepro-slingshot-300aw-czarny-i1318946265.html

Damiankck
26-11-2010, 22:37
wybor padł na delta,
jestem zadowolony bardzo, sprawdza sie super
polecam, pozdro

mozna zamykac :)