PDA

Zobacz pełną wersję : Sesja zdjęciowa noworodka - ubranko tygryska, itp. - kto pamięta ?



Zbigniew
13-11-2010, 22:53
Hej,

Mam koleżance obfotografować noworodka i chciałbym pokazać jej w ramach inspiracji jedną sesję, którą robił któryś z naszych kolegów. Była u nas na forum chyba i u niego na blogu - dziecko męczone było przez chyba 2-3 godziny, ale rezultaty były cacy. Jedno ze zdjęć to w stroju tygryska na gałęzi, inne chyba w ekstra czapce - całość reprezentowała sobą bardzo wysoki poziom i była słodka ;) Chyba też były to jedne z początkowych zdjęć na tym blogu.

Kto pamięta? Kolego - daj szansę innym ! Ujawnij się ! :)

Zbyszek

PS.: Trochę byłem poza mailem i zaraz odpowiem wszystkim, których PM-ki zalegały.

Andre
13-11-2010, 23:00
poszukaj w konkursach na rawki bo było tam zdjęcie do obrobienia właśnie dziecka w takim ubranku.

Klausik
13-11-2010, 23:51
Sprawdź tutaj: http://blog.atgancarzphotography.co.uk/blog/
Niestety loginu z forum nie pamiętam

Zbigniew
14-11-2010, 00:03
Andre - to może być to - zapytałem u źródła jeszcze o źródła :) Dziękuję.
Klausik - dziękuję. Absolutnie boskie zdjęcia - z wielką przyjemnością oglądnąłem. Fantastyczne.

Znalazłem jeszcze m.in. to:
http://www.onaonblog.pl/tag/zdjecia-niemowlaka/
http://fotosister.eu/max/
http://www.swiatwasylewskich.pl/index.php/2010/04/07/zaklinaczka-niemowlat-gabrysia-zwiastun/
http://memoryart.pl/?cat=6

Też są niezłe rzeczy.

andrstac
14-11-2010, 00:08
Sprawdź tutaj: http://blog.atgancarzphotography.co.uk/blog/
Niestety loginu z forum nie pamiętam

myfriend (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=26304) - zdjęcia zaiste pierwsza klasa - strona od dawna w ulubionych:)