Zbigniew
13-11-2010, 22:53
Hej,
Mam koleżance obfotografować noworodka i chciałbym pokazać jej w ramach inspiracji jedną sesję, którą robił któryś z naszych kolegów. Była u nas na forum chyba i u niego na blogu - dziecko męczone było przez chyba 2-3 godziny, ale rezultaty były cacy. Jedno ze zdjęć to w stroju tygryska na gałęzi, inne chyba w ekstra czapce - całość reprezentowała sobą bardzo wysoki poziom i była słodka ;) Chyba też były to jedne z początkowych zdjęć na tym blogu.
Kto pamięta? Kolego - daj szansę innym ! Ujawnij się ! :)
Zbyszek
PS.: Trochę byłem poza mailem i zaraz odpowiem wszystkim, których PM-ki zalegały.
Mam koleżance obfotografować noworodka i chciałbym pokazać jej w ramach inspiracji jedną sesję, którą robił któryś z naszych kolegów. Była u nas na forum chyba i u niego na blogu - dziecko męczone było przez chyba 2-3 godziny, ale rezultaty były cacy. Jedno ze zdjęć to w stroju tygryska na gałęzi, inne chyba w ekstra czapce - całość reprezentowała sobą bardzo wysoki poziom i była słodka ;) Chyba też były to jedne z początkowych zdjęć na tym blogu.
Kto pamięta? Kolego - daj szansę innym ! Ujawnij się ! :)
Zbyszek
PS.: Trochę byłem poza mailem i zaraz odpowiem wszystkim, których PM-ki zalegały.