PDA

Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] Sagrada Familia



Marcin Stawiarz
05-01-2007, 20:49
http://www.stawiarz.com/zdjecia/0503-3.jpg

powiem szczerze, ze sporo pracowalem, zeby uzyskac taka rozpietosc tonalna, i taka ilosc szczegolow, ale chyba bylo warto, bo jak na tak wielka/wysoka budowle, mozna dostrzec sporo elementow na tym zdjeciu.

odie83
05-01-2007, 20:51
Jak zwykle mi się podoba... bo to Twoje zdjęcie, a te zawsze mi się podobały. Chociaż wolałbym jednak dokładniejszą symetrie...
Te dźwigi jeszcze tam stoją? :shock: Byłem 7 lat temu to mieli niedługo kończyć na zewnątrz i brać się za środek...

Marcin Stawiarz
05-01-2007, 20:56
bylem wewnatrz, i hmmm... nadal widac niebo :) a ilosc rusztowan jest przygniatajaco duza, maja tam jeszcze bardzo wiele do zrobienia...

co do symentrii, to ze mna chyba cos nie tak... bo wszystkie tego typu zdjecia mam zawsze lekko przechylone w te sama strone :) ale zdrugiej strony tlumacze to sobie tak, ze dodaje to lekko dynamiki zdjeciu:)

odie83
05-01-2007, 21:00
Kiedy ja byłem to nie było nawet możliwości, żeby wejść do środka... czyli coś tam jednak robią ;)

andrzej500
05-01-2007, 21:07
Dzieła starych mistrzów są najlepsze.
Czy masz gdzieś NEF-a czy cos od tego?

Jacek_Z
05-01-2007, 21:18
po raz pierwszy się przyczepie do czegoś w twoich zdjęciach.
Mogłeś chyba usunąc dźwigi w obróbce. Smugi po samolocie też.

Marcin Stawiarz
06-01-2007, 00:17
nie wiem czy widziales inne zdjecia Sagrady, nawet te, ktore sa w barcelonie - wielkosci billbordu - sa tez z dzwigami... te dzwigi to integralna czesc krajobrazu w tym rejonie, wiec nie mam zamiaru nic usuwac. szczegolnie ze te dzwigi beda tam stac jeszcze przez najblizsze kilka, jak nie kilkanascie lat...

Le Sir
06-01-2007, 00:31
Albo kilkadziesiąt ;)
Ale samolot mógł "odfrunąć".

kronos28
06-01-2007, 00:38
ile oni juz to buduja?? tak sie zapytam z ciekawosci. Ktoś wie ?

co do dzwigow to sa one caly czas skladowa czescia tej budowli i chyba jeszcze dlugo będą

Jacek_Z
06-01-2007, 00:47
nie wiem czy widziales inne zdjecia Sagrady, nawet te, ktore sa w barcelonie - wielkosci billbordu - sa tez z dzwigami... te dzwigi to integralna czesc krajobrazu w tym rejonie, wiec nie mam zamiaru nic usuwac. szczegolnie ze te dzwigi beda tam stac jeszcze przez najblizsze kilka, jak nie kilkanascie lat...
Wiem, ale to dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Pytanie czy twoje zdjecie ma byc dokumentem czy samodzielnym dziełem sztuki. Mi chodzi o to drugie. Nic zbędnego, nie pasującego nie powinno zakłócać obrazu.
To moje zdanie, nie trzeba się z nim zawsze zgadzać :) w końcu ty jesteś autorem.

Jest taki film Bagińskiego - Katedra (rysunkowy) - dla mnie to zdjecie (bez dźwigów) byłoby to coś w tym stylu.

israel
08-01-2007, 21:05
ile oni juz to buduja?? tak sie zapytam z ciekawosci. Ktoś wie ?

co do dzwigow to sa one caly czas skladowa czescia tej budowli i chyba jeszcze dlugo będą

W 1884 roku ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sagrada_Familia

Archangel
08-01-2007, 21:06
mnie te dzwigi nie przeszkadzaja, b. fajne fotto :)

abiks
09-01-2007, 04:11
mi równiez dzwigi i samolot nie przeszkadza a nawet tam pasują , fajne foto

flyski
13-01-2007, 11:28
Jest taki film Bagińskiego - Katedra (rysunkowy) - dla mnie to zdjecie (bez dźwigów) byłoby to coś w tym stylu.
Faktycznie klimat byłby z "Katedry" bez tych realnych dodatków