Zobacz pełną wersję : Nikon Od Środka.
TristisAnima
11-11-2010, 15:58
Dla tych, którzy zastanawiali się kiedyś jak wygląda Nikon od środka :D
http://gadzetomania.pl/2010/11/11/aparat-wart-11-000-dolarow-spotkal-pedzacy-bolid
o ja pier....
...dykam ;/
ładny aparacik i szkiełko.... kiedyś było ;][
Jakby dał do serwisu na Po(d)stepu to ciekawe co by zrobili :D
Dla tych, którzy zastanawiali się kiedyś jak wygląda Nikon od środka :D
http://gadzetomania.pl/2010/11/11/aparat-wart-11-000-dolarow-spotkal-pedzacy-bolid
nie za wiele widać co tam w środku jest...;p
Valdek_Tychy
11-11-2010, 16:52
Na części na allegro pójdzie ;)
Pewnie, że pójdzie w końcu obiektyw upadł tylko raz na ziemie:)
A że kosztował 6k $, to jest z czego spuszczać:)
Oj tam zapewne kupi sobie lepszy
Na części na allegro pójdzie ;)
Polski serwis Nikona to naprawi :mrgreen:
andrzej_suse10
11-11-2010, 17:50
Chyba tylko dekle z Ameryki potrafia szczerzyc sie na widok rozwalonego wlasnego sprzętu wartego kupę kasy :-)
Chyba tylko dekle z Ameryki potrafia szczerzyc sie na widok rozwalonego wlasnego sprzętu wartego kupę kasy :-)
A ma płakać miesiąc i się powiesić?
Kupi nowy, trudno.
Tym bardziej, że ten "dekiel" jeździ Corvettą :)
andrzej_suse10
11-11-2010, 18:29
Faktycznie niepotrzebnie sie przyczepiłem, skoro faceta to bawi, to dobrze - mial powod zeby sie posmiac :-) za to mi ten typ humoru wydaje sie nieco debilny, ale to tylko moja opinia :-)
Szkoda nikosia. Ciekawe kto go przejechał.
Oj tam taka Corvetta w USA nie jest aż tak diabelnie droga, skąd wiesz, że to nówka ;)
The Structorr
11-11-2010, 22:02
Chyba tylko dekle z Ameryki potrafia szczerzyc sie na widok rozwalonego wlasnego sprzętu wartego kupę kasy :-)
A czym ma się martwić? Weźmie kasę z ubezpieczenia i kupi nowy.
A czym ma się martwić? Weźmie kasę z ubezpieczenia i kupi nowy.
A u nas to co niby nie może ? :)
To przecież tylko kawałek sprzętu. No fakt, drogiego sprzętu, ale nie jakiegoś "niezastąpionego". Można pójść do sklepu i kupić dokładnie taki sam. Bez większych ceregieli. Jak się oczywiście ma pieniądze -- z ten z filmu raczej takie pieniądze dostanie od ubezpieczyciela.
Więc to chyba rzeczywiście nie jest powód do płaczu -- czy kierowca F1 po rozbiciu bolidu płacze, bo rozbił wart tysiące dolarów samochód? Nie. Płacze, bo nie ukończy wyścigu. Ten fotograf jednak odzyskał zdjęcia, więc płakać nie miał nad czym.
Nikon od środka? A proszę bardzo :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/RIMG0335JPG-1.jpg
źródło (http://www.michalk.lasowice.net/20101025%20Nikon%20gniazdo%20SD/RIMG0335.JPG)
http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2127362&postcount=7
to na pewno przez zamiennik gripa tak mu się stało ! ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.