PDA

Zobacz pełną wersję : portret-detale



jangla
11-11-2010, 04:08
Witam

Mam takie do was pytanie. Jak otrzymac przy fotografowaniu tak bardzo widoczne detale. Ja wiem ze napewno to jest obrobione zdjecie. Ale ustawienia aparatu tu tez pewnie cos pomogly :)

http://lazzzyrus.deviantart.com/art/A-man-who-has-a-story-185725481?qj=1&q=boost%3Apopular+in%3Aphotography%2Fpeople%2Fport raits+max_age%3A8h&qo=285

oto link :)

Prosze o odpowiedz :)

woogen
11-11-2010, 04:42
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=90810

mini21
11-11-2010, 11:02
Może poszukaj trochę na temat "Dragan'izacji".
Nie wiem, czy to aby na pewno taki efekt, ale zbliżony.

panoramix
11-11-2010, 11:42
Efekt Dragana na pewno Ci się spodoba ;)
Magicznych ustawień w aparacie nie ma, to obróbka poprawnie wykonanego zdjęcia.

cube
14-11-2010, 19:29
po najmniejszej linii oporu sprobuj uzyc Machinery (http://www.machinery.marekduda.pl/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://b.imagehost.org/view/0296/r1)