PDA

Zobacz pełną wersję : Zaginal sprzet



BorysR
10-11-2010, 18:46
Kolega Bartek Pogoda stracil swoj sprzet. Gwizdnal ktos.

http://bartpogoda.net/

Zdarzyła się dość przykra rzecz. Stracilsmy z Siską masę sprzętu. Jezeli ktoś by trafł wiedział cokolwiek czy dostał ofertę kupna - prosimy o kontakt:

aparat Nikon D3 nr seryjny 2013673

obiektyw nikkor 85mm 1.8 nr seryjny 620165
obiektyw nikkor 50mm 1.4 nr seryjny 6101901
obiektyw nikkor 24mm 2.8 nr seryjny 485327
obiektyw nikkor 28mm 2.8 nr seryjny 607105
obiektyw nikkor 35mm 2.0 nr seryjny 311833
lampa błyskowa Nikon sb800 nr seryjny 2069902


obiektyw nikkor 24-70 2.8
komputer Apple iMac 24
aparat mamiya 7
aparat mamiya 7 II
obiektyw mamiya 80mm
obiektyw mamiya 80mm
obiektyw nikkor 24-70 2.8
epson rzutnik TW-680

bart @ bartpogoda.com
+ 48 502301957

lok_men
10-11-2010, 18:57
co za złodzieje:/ Szkoda słów na takich.... ehhh, powodzenia chłopaki niech sprzęt się szybko znajdzie a złodzieje dostaną za swoje!

BorysR
10-11-2010, 19:08
Jestem za ucinaniem rak.

fotograf58
10-11-2010, 19:08
Wiem, że to jest głupie pytanie, ale czy to była kradzież czy kradzież z włamaniem. Proszę o odpowiedź. Może będę mógł pomóc.

spiritwood
10-11-2010, 20:35
Kradzież z włamaniem do mieszkania. Bart sam o tym napisał w linku powyżej...

Pinki
10-11-2010, 20:44
Przerażające. Chybabym dostała zawału.
Wychodzi, że przy takim sprzęcie kasę pancerną trzeba mieć w domu.

fotograf58
10-11-2010, 20:46
Kradzież z włamaniem do mieszkania. Bart sam o tym napisał w linku powyżej...

Dzięki nie doczytałem, a była policja?

spiritwood
10-11-2010, 20:52
Tego już nie wiem, ale na jego miejscu wezwałbym bezzwłocznie...

BorysR
10-11-2010, 21:22
Mysle ze byla. Tylko sprzet zwiedza juz pewnie ukraine albo niemcy.

pentaksik
10-11-2010, 21:27
Jestem za ucinaniem rak.

Ja uważam, że ucinanie rąk nic nie dam, bo taki człowiek będzie niezdolny do pracy i będzie żył za nasze pieniądze.
Jestem za wypalaniem na czole wielkiego Z, od złodziej, tak aby taki *!#!@#!# był na kilometr widzialny i każdy palcem go pokazywał -> ZŁODZIEJ!

wasilewk
10-11-2010, 21:30
Ja uważam, że ucinanie rąk nic nie da...

W Skandynawii dało.

jackrabbit
10-11-2010, 21:34
W Skandynawii dało.

a owszem. ale tu jest Polska, troche inny swiat

Calme
10-11-2010, 21:43
Aż strach pomyśleć komu by trzeba najpierw poucinać...

billyeliot
10-11-2010, 21:44
mysle ze tu nie ma nawet co zadawac glupich pytac bo policja zostala powiadomiona na 100%.
Trzeba miec teraz oczy szeroko otwarte, a sprzet zostanie odzyskany. Jest mi tym bardziej zal ze Bart'a od xx lat czytuje.

fotograf58
10-11-2010, 21:48
mysle ze tu nie ma nawet co zadawac glupich pytac bo policja zostala powiadomiona na 100%.
Trzeba miec teraz oczy szeroko otwarte, a sprzet zostanie odzyskany. Jest mi tym bardziej zal ze Bart'a od xx lat czytuje.

To nie są głupie pytania lecz zasadnicze Szanowny Kolego.

Macienty
10-11-2010, 21:50
Ryzykując bana stwierdzić muszę: co za złodziejskie [...]... czytam pogodnego bloga od kiedy pamiętam, człowiek oddycha światłem, robi zdjęcia, które mają wpływ na ludzi, a przyjdzie taki zasraniec i przylepi sobie do łap. Trzaskać bejsbolem po ryju, dopóki się zębami nie udławią, szmaty.

wasilewk
10-11-2010, 21:55
Ryzykując bana stwierdzić muszę: co za złodziejskie [...]... czytam pogodnego bloga od kiedy pamiętam, człowiek oddycha światłem, robi zdjęcia, które mają wpływ na ludzi, a przyjdzie taki zasraniec i przylepi sobie do łap. Trzaskać bejsbolem po ryju, dopóki się zębami nie udławią, szmaty.


To są niby nic nie dające dywagacje, ale zaspokajają ciekawość:
uważam, że biedny narkoman, potrzebujący codziennie dawki czegoś, tego sam i dla siebie nie ukradł. To musiało być zlecone. Myślę, że sprzęt nie pojawi się prędko w sprzedaży, ale będzie użytkowany. Obym się mylił.

billyeliot
10-11-2010, 21:56
To nie są głupie pytania lecz zasadnicze Szanowny Kolego.

Zle to ujalem zatem. Za co z przepraszam i czola chyle. Chodzilo o to, ze powiadomienie policji w takiej sytuacji jest RACZEJ oczywiste.

Pozdrawiam.

Semati
10-11-2010, 21:59
Przerażające. Chybabym dostała zawału.
Wychodzi, że przy takim sprzęcie kasę pancerną trzeba mieć w domu.

Ukradną z kasą pancerną .... i wiem co mówię..

fotograf58
10-11-2010, 22:04
Ukradną z kasą pancerną .... i wiem co mówię..

Widzę, że kolega jest wróżbitą:):)

Rycerz
10-11-2010, 22:07
bardzo współczuję :(


wiem co to znaczy włamanie i kradzież, bo miałem i wiem jakie emocje wtedy człowiekem targają, ale prosze komentujących o to by nie przeklinać i zachowac w miarę poziom wypowiedzi

Macienty
10-11-2010, 22:08
przepraszam, takie historie wzburzają krew bardzo mocno... ja na jeden obiektyw muszę ciułać kupę czasu... eh.. :(

kondziu
10-11-2010, 22:25
Mógłbyś podać jakieś szczegóły, tak żeby wiedzieć na co zwracać uwagę, ja bym poszukał w okolicy może ktoś za drobną opłatą przez kolegę odda mu sprzęt, znaleziony przypadkiem przy drodze:) sprawdzał bym często giełdę fotograficzną, pozdrawiam.

spiritwood
11-11-2010, 11:15
Niestety ostatnimi czasy na Saskiej Kępie (a z tego co widzę po zdjęciach Bart na Kępie mieszkał) jest plaga włamań. Nam włamali się dwa tygodnie temu do biura wchodząc przez balkon na pierwszym piętrze i łomem rozwalając kolejne drzwi (nota bene łom w ferworze plądrowania porzucili i mamy teraz na pamiątkę :)). Na szczęście wynieśli tylko telefony jeden monitor (choć mogli wynieść duuuużo więcej dużo bardziej wartościowych rzeczy) - reszta pozostała...
Tak czy inaczej podejrzewam, że w przypadku Barta tak skrupulatne żniwa wskazują raczej na nieprzypadkowy wybór mieszkania do włamu.
Współczuję strasznie.