PDA

Zobacz pełną wersję : prosba o projekt loga



Kwiatek111
10-11-2010, 15:05
witam
mam pytanie, czy znalazlby sie ktos kto moglby pomoc mi zaprojektowac logo?

Lucid
10-11-2010, 15:51
piwko oprócz stron robi tez chyba loga...

Kwiatek111
10-11-2010, 16:00
tak tylko ze jest czterech piwko

DonArturo
10-11-2010, 16:21
a swoją drogą - logo (nie loga) nie odmieniamy :)

R
10-11-2010, 16:25
no to bierz czteropak

Kwiatek111
10-11-2010, 16:41
ups, oczywiscie logo nie loga

fotograf58
10-11-2010, 16:44
a swoją drogą - logo (nie loga) nie odmieniamy :)

Nowy ekonet nam rośnie?:)

Kwiatek111
10-11-2010, 17:16
to jak z tym logo? jest ktos kto moglby mi pomoc?

conik
10-11-2010, 17:23
pisz na pm....nie obiecuje ze za free cos pomoge ale to zalezy od tego czego potrzebujesz;)