Zobacz pełną wersję : prosba o projekt loga
Kwiatek111
10-11-2010, 15:05
witam
mam pytanie, czy znalazlby sie ktos kto moglby pomoc mi zaprojektowac logo?
piwko oprócz stron robi tez chyba loga...
Kwiatek111
10-11-2010, 16:00
tak tylko ze jest czterech piwko
DonArturo
10-11-2010, 16:21
a swoją drogą - logo (nie loga) nie odmieniamy :)
Kwiatek111
10-11-2010, 16:41
ups, oczywiscie logo nie loga
fotograf58
10-11-2010, 16:44
a swoją drogą - logo (nie loga) nie odmieniamy :)
Nowy ekonet nam rośnie?:)
Kwiatek111
10-11-2010, 17:16
to jak z tym logo? jest ktos kto moglby mi pomoc?
pisz na pm....nie obiecuje ze za free cos pomoge ale to zalezy od tego czego potrzebujesz;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.