saer
10-11-2010, 12:14
przepraszam że tak inwazyjnie tutaj piszę ale mam ogromną prośbę do kogoś kto ma corela potrzebuję na biegu tylko otworzyć jedno logo i zapisać jako AI lub EPS bo nie mogę w ilustratorze otworzyć loga z pieprzonego corela :/
Zobacz pełną wersję : prośba CDR na EPS lub AI