PDA

Zobacz pełną wersję : prośba CDR na EPS lub AI



saer
10-11-2010, 12:14
przepraszam że tak inwazyjnie tutaj piszę ale mam ogromną prośbę do kogoś kto ma corela potrzebuję na biegu tylko otworzyć jedno logo i zapisać jako AI lub EPS bo nie mogę w ilustratorze otworzyć loga z pieprzonego corela :/

wonito
10-11-2010, 12:28
Sciągnij ACD-See - trial - tu zmienisz tylko na inny format.
lub ThumbsPlus - trial
Inkscape

saer
10-11-2010, 12:53
kolega zdyboo już mi pomógł :) dzięki ogromne! temat do usunięcia