Zobacz pełną wersję : call of duty black ops
Kwiatek111
09-11-2010, 15:21
dzisiaj premiera call of duty black ops, wlasnie odebralem ta gierke ze sklepu, niestety musze zostac jeszcze 5 godzin w pracy, moze ktos z was ma juz ta gre i podzieli sie wrazeniami
Polsar74
10-11-2010, 14:01
no i jak...pograłeś ? pochwal się ... i powiedz na jaka platformę masz tę grę ...
Kwiatek111
10-11-2010, 15:03
pogralem, gre mam na xboxa,
musze powiedziec ze gra jest inna niz pozostale call of duty, nie jestesmy na wojnie ale wykonujemy misje specjalne,
ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z grafiki i fabuly,
obowiazkowy zakup dla karzdego fana FPP
Polsar74
10-11-2010, 15:16
no to sobie nie pogramy...ja mam kopię na PS3 :-P
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.