PDA

Zobacz pełną wersję : Wielki pluszowy królik



J@sió
09-11-2010, 08:55
Poszukuję gigantycznego, pluszowego królika lub zająca. Musi być naprawdę wielki, minimum 150 cm, coś jak te misie:
http://www.odolplusz1.republika.pl/Bobo155.html
http://www.odolplusz1.republika.pl/panda170.html

Oprócz rozmiaru dobrze byłoby, gdyby był ładny wizualnie :-)
Gdyby ktoś wiedział, gdzie mogę coś takiego kupić, to bardzo proszę o info. Po przeszukaniu Internetu i sklepów z zabawkami z przykrością stwierdzam, że producenci maskotek chyba nie wiedzą o istnieniu tak milusich zwierzątek jak króliki :-)

Wojteksw
09-11-2010, 09:09
Widziałem takiego misia na Krupówkach, ciekawe czy by pożyczył.

ekonet
09-11-2010, 10:11
A wielkiego, paskudnego różowego misia nie chcesz?

J@sió
09-11-2010, 18:51
Nie. Chcę królika

amirez
09-11-2010, 19:40
Wielkiego paskudnego konika ma Jola Rutowicz ;)

grajnert
09-11-2010, 19:42
Hmm mniej wiecej 20 m od Rynku w strone Malego Rynku jest taki sklepik gdzie na wystawie maja multim misiow, duze tez. Moze maja inne zwierzaczki?

Karl Johansson
09-11-2010, 23:57
Mają, ale nie w tych rozmiarach, a i ceny mają wręcz chore...

fotograf58
10-11-2010, 00:25
Nie. Chcę królika

a, króliczka może być ? :)

ekonet
10-11-2010, 00:30
a, króliczka może być ? :)
A ten tylko o jednym... ;)

fotograf58
10-11-2010, 00:45
A ten tylko o jednym... ;)

Głodnemu chlebuś na myśli:)

swider
10-11-2010, 01:11
Głodnemu chlebuś na myśli:)
Głodny głodnemu chleb wypomni ;)

J@sió
10-11-2010, 16:16
Hmm mniej wiecej 20 m od Rynku w strone Malego Rynku jest taki sklepik gdzie na wystawie maja multim misiow, duze tez. Moze maja inne zwierzaczki?
Tam poszedłem w pierwszej kolejności. Niestety nie mają i nie będą mieli.

fikromajo
11-11-2010, 00:28
Potrzebujesz tego misia jeszcze, spróbuje się w firmie dowiedzieć czy mamy jeszcze jakiegoś z promocji, kiedyś były takie duże, może coś na magazynie reklamowym gdzieś się ostało. Ale to dopiero w piątek.

Pozdrawiam
Marcin Kowalski

J@sió
12-11-2010, 22:01
Potrzebuję, ale królika, nie misia!

J@sió
18-11-2010, 21:46
Czy rzeczywiście nie robią wielkich królików? Nikt nie widział?

Art Erie
18-11-2010, 22:16
Są takowe:

http://www.partybox.pl/prod_1811_kostium_pluszowy_krolik_borys.html

cena raczej zawrotna :(

Tutaj taniej http://www.partybox.pl/prod_1811_kostium_pluszowy_krolik_borys.html

Ale jakościowo znaczna różnica. Poszukaj w kostiumach, nie w pluszakach, może cos trafisz w wypożyczalni.

U-CUT
18-11-2010, 22:23
Taki w sam raz ;)
http://www.roadsideamerica.com/attract/images/ks/KSBAXrabbit_tony.jpg

jackrabbit
18-11-2010, 22:28
zajac sie nada? ;)

U-CUT
18-11-2010, 22:30
tak na powaznie miesiac temu byłem w sklepie z zabawkami dla dzieci Disneya,sa bardzo ładne i naprawde dobrze zrobine.
http://www.disneystore.co.uk/soft-toys/giant-soft-toys/c/300053/
Królik,moze spodoba sie co innego.

J@sió
19-11-2010, 20:57
Są takowe:
http://www.partybox.pl/prod_1811_kostium_pluszowy_krolik_borys.html
cena raczej zawrotna :sad:

Ale to nie pluszak, tylko kostium, czyli ubranie :)


Taki w sam raz :wink:
http://www.roadsideamerica.com/attract/images/ks/KSBAXrabbit_tony.jpg
Takie gabaryty jak najbardziej by mi odpowiadałay :)


tak na powaznie miesiac temu byłem w sklepie z zabawkami dla dzieci Disneya,sa bardzo ładne i naprawde dobrze zrobine.
http://www.disneystore.co.uk/soft-toys/giant-soft-toys/c/300053/
Królik,moze spodoba sie co innego.
Te są super, ale nie ma królika :(

Art Erie
19-11-2010, 21:06
Ale to nie pluszak, tylko kostium, czyli ubranie :)[...]

A co za różnica, w tym przypadku wystarczy trochę granulatu http://allegro.pl/granulat-styropian-mielony-250-litrow-i1311807156.html i będzie pluszak :)
Sprawdziłbym wypożyczalnie kostiumów.

frostic
19-11-2010, 21:29
Czy rzeczywiście nie robią wielkich królików? Nikt nie widział?

wielkie króliki robią wielkie kupy!
nie warto... ;)

clusca
19-11-2010, 23:16
Tutaj masz spore pluszaki, w tym i króliki. Wprawdzie nie w Polsce, ale wysyłają poza granice US.

http://www.thisplaceisazoo.com/products/rabbit.html#1264G

J@sió
20-11-2010, 18:45
Tutaj masz spore pluszaki, w tym i króliki. Wprawdzie nie w Polsce, ale wysyłają poza granice US.
http://www.thisplaceisazoo.com/products/rabbit.html#1264G
I to by było to. Szkoda, że jest to jedyny królik, którego w tej chwili nie mają na stanie i nie mogą wysłać za granicę, bo jest za duży :(