PDA

Zobacz pełną wersję : Battery Pack Hahnel do D70s



pilon
05-01-2007, 11:43
Witam,
mam szansę kupić tego BP nówkę, na gwarancji, za mniej niż 350 zł. Podobno jakość wykonania jest nieporównywalna z tym z Delty, dwa lata gwarancji, dwa aku w zestawie... Tylko że całkowite ZERO komunikacji z body...Czy ktoś ma ten BP? I czy warto dopłacić te +- 80 zł w stosunku do Delty. Chodzi mi głównie o jakość wykonania, nie o komunikację która tak czy inaczej w każdej opcji jest praktycznie żadna...

qooba
05-01-2007, 12:00
teb BP jest wg mnie niewygodny, przymierzałem go w fotojokerze :(
mały paluch trafia na takie dziwne wybrzuszenie i przez to jest niewygodny
a bakterie są bardzo dobre, używam jedną hahnel już długo i działa identycznie jak oryginał

pozdrawiam, kuba ;)

Tekla
05-01-2007, 12:01
Widziałem ten grip w jakimś fotojokerze i powiem ze mi się nie spodobał.Ma jakis taki dziwny kształt chwytu, ale to oczywiście moje doznania.Osobiscie uzywam gripa delty i jestem zadowolony(ma swoje wady i zalety ale dla mnie jest spoko).

pilon
05-01-2007, 12:07
Dzięki :) Kuszą mnie te dwa niezłe aku, w końcu na ogniwach GP :D

pilon
05-01-2007, 12:09
teb BP jest wg mnie niewygodny, przymierzałem go w fotojokerze :(
mały paluch trafia na takie dziwne wybrzuszenie i przez to jest niewygodny
a bakterie są bardzo dobre, używam jedną hahnel już długo i działa identycznie jak oryginał

pozdrawiam, kuba ;)


A jakość wykonania? Czy da się ją podciągnąć pod jakość body? materiał, miejsca łączeń itd...pytam bo miałeś w rękach :) Rozchodzi mi sie generalnie o to, bardzo wali po oczach że to jakaś zwykła "doczepka"...

qooba
05-01-2007, 12:27
powiem szczerze, że ten grip zupełnie mi się nie podoba, aparat wygląda, jakby stał na jakimś podwyższeniu :)
delta może i ciut gorzej wykonana, ale jakos przynajmniej wygląda :)

pilon
05-01-2007, 12:29
Dzięki :)