Nikoniarze.pl
>
Różności
>
Cafe NIKON
> Szukam rzadkiej płyty RADIOHEAD
PDA
Zobacz pełną wersję :
Szukam rzadkiej płyty RADIOHEAD
shakin
08-11-2010, 21:19
Czy ma ktoś może oryginalne wydanie dwupłytowe albumu Radiohead "In Rainbows" na CD? Chodzi mi konkretnie o dysk nr 2. Jeśli ktoś ma to proszę o kontakt.
HYPER
08-11-2010, 22:59
http://www.amazon.com/Rainbows-Special-2CD-Radiohead/dp/B003E33RDW
shakin
09-11-2010, 00:06
Dzięki HYPER, ale szukam namiarów na właściciela tego wydania.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.