Zobacz pełną wersję : Pokrowiec przeciwdeszczowy Kata E-690 GDC
Witam,czy używa ktoś tego pokrowca?Jeśli tak to czy pomieści D5000+SIGMA 10-20mm f/3,5?
A może inny sprawdzony polecacie?
No cóż,wygląda na to że,albo nikt nie używa tego,albo ktoś kto używa nie podzieli się doświadczeniem.Mimo tego zamówiłem.
Ja mam aqua pack'a :] Jest wodoszczelny i mieści na pewno body z obiektywem 18-55.
Ja zakupiłem w ciemno:
http://allegro.pl/pokrowiec-cielpny-przeciwdeszczowy-na-aparat-matin-i1338546539.html
w wersji dla 300-500mm...
Przeciwdeszczowy oraz przewidziany do pracy przy lekkim mrozie.
Jeżeli go dostanę nie omieszkam wypróbować w górach, jeżeli nie zrobię testu, to na pewno napiszę kilka słów.
Szkoda, że w tym momencie nie jestem w stanie pomóc.
powodzenia
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.