Zobacz pełną wersję : Sklejane modele od Canona
TristisAnima
06-11-2010, 20:07
Super sprawa, jakby się komuś nudziło w długie zimowe wieczory :smile:
http://fotoblogia.pl/2010/11/06/zloz-sobie-aparat-czyli-modelarstwo-dla-fotografow
dobre .. czekam na Nikona z plastiku :)
dobre .. czekam na Nikona z plastiku :)
Mój jest z plastiku, tyle że był sklejony zanim go kupiłem ;)
Buehehe, można się polansować na mieście z atrapą. ;-)
ha... i znalazlem sobie zajecie na weekend, syn bedzie mial czym sie bawic :D
świetne! Ja bym z chęcią sobie skleił moje pierwsze body i postawił sentymentalnie na półeczkę:)
D80 rulez ;P
ps: GeparD, Majek-robiliście sobie wzajemnie avatary?? :P
musialbym miec jakis mega tele by do Radomia siegnac :D
przez kamerkę internetową można by :D
everyman
07-11-2010, 11:50
...i kolejne 'projekty' w tym stylu:
plastikowy aparat do sklejania (http://www.telix.pl/artykul/plastikowy-aparat-do-sklejania-3,27275.html)
world pinhole camera day (http://www.corbis.readymech.com/en)
To ja już wolę skleić pieroga :lol:
Blasius.G
07-11-2010, 15:13
Nie zachwyca. Wolałbym oryginały. To nie czołgi, czy auta, które ze względu na rozmiary i cenę łatwiej kolekcjonować w formie modeli.
Nie zachwyca. Wolałbym oryginały. To nie czołgi, czy auta, które ze względu na rozmiary i cenę łatwiej kolekcjonować w formie modeli.
To kup mi 5D do kolekcji :D
świetne! Ja bym z chęcią sobie skleił moje pierwsze body i postawił sentymentalnie na półeczkę:)
D80 rulez ;P
ps: GeparD, Majek-robiliście sobie wzajemnie avatary?? :P
Dlatego ja "sentymentalnie" nigdy nie pozbędę się swojego pierwszego DSLR'a (D50). Ma swoje zasłużone miejsce na półeczce. Popełniłem ten błąd 2x i trzeciego już nie będzie.
Poszedł w niepamięć Zenit 12XP i wcześniej niesamowity Kijew którego teraz najbardziej mi żal ... półeczka byłaby dla niego najlepszym miejscem.
Prosz...http://cgi.ebay.ca/Nikon-F-Papercraft-Japan-Made-Sold-Japan-Only-/310201744643
Nikon poszedł krok dalej - niby kupujemy zwykły aparat, ale później okazuje się, że posiada on też funkcję modelu do sklejania. Ja ostatnio kleiłem wszystkie gumy ;)
Nikon poszedł krok dalej - niby kupujemy zwykły aparat, ale później okazuje się, że posiada on też funkcję modelu do sklejania. Ja ostatnio kleiłem wszystkie gumy ;)
heehehe...nooo, czyli Nikon górą ;)
Taki jest tańszy:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/11/tani_aparat-1.jpg
źródło (http://kazekr.net/foto/tani_aparat.jpg)
hehe wypas:)
w sumie mogliby zrobić takie pudełka na zapałki;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.