PDA

Zobacz pełną wersję : Sklejane modele od Canona



TristisAnima
06-11-2010, 20:07
Super sprawa, jakby się komuś nudziło w długie zimowe wieczory :smile:

http://fotoblogia.pl/2010/11/06/zloz-sobie-aparat-czyli-modelarstwo-dla-fotografow

Paweł M
06-11-2010, 21:10
dobre .. czekam na Nikona z plastiku :)

ropusz
06-11-2010, 21:15
dobre .. czekam na Nikona z plastiku :)

Mój jest z plastiku, tyle że był sklejony zanim go kupiłem ;)

Rycerz
06-11-2010, 21:16
znakomity pomysł

Majek
07-11-2010, 00:39
Buehehe, można się polansować na mieście z atrapą. ;-)

GeparD
07-11-2010, 02:22
ha... i znalazlem sobie zajecie na weekend, syn bedzie mial czym sie bawic :D

emet_b
07-11-2010, 02:43
świetne! Ja bym z chęcią sobie skleił moje pierwsze body i postawił sentymentalnie na półeczkę:)
D80 rulez ;P
ps: GeparD, Majek-robiliście sobie wzajemnie avatary?? :P

GeparD
07-11-2010, 03:23
musialbym miec jakis mega tele by do Radomia siegnac :D

gilvhs
07-11-2010, 11:33
przez kamerkę internetową można by :D

everyman
07-11-2010, 11:50
...i kolejne 'projekty' w tym stylu:

plastikowy aparat do sklejania (http://www.telix.pl/artykul/plastikowy-aparat-do-sklejania-3,27275.html)
world pinhole camera day (http://www.corbis.readymech.com/en)

Calme
07-11-2010, 13:12
To ja już wolę skleić pieroga :lol:

Blasius.G
07-11-2010, 15:13
Nie zachwyca. Wolałbym oryginały. To nie czołgi, czy auta, które ze względu na rozmiary i cenę łatwiej kolekcjonować w formie modeli.

BobbyX
07-11-2010, 17:15
Nie zachwyca. Wolałbym oryginały. To nie czołgi, czy auta, które ze względu na rozmiary i cenę łatwiej kolekcjonować w formie modeli.

To kup mi 5D do kolekcji :D

zuto
07-11-2010, 22:10
świetne! Ja bym z chęcią sobie skleił moje pierwsze body i postawił sentymentalnie na półeczkę:)
D80 rulez ;P
ps: GeparD, Majek-robiliście sobie wzajemnie avatary?? :P

Dlatego ja "sentymentalnie" nigdy nie pozbędę się swojego pierwszego DSLR'a (D50). Ma swoje zasłużone miejsce na półeczce. Popełniłem ten błąd 2x i trzeciego już nie będzie.
Poszedł w niepamięć Zenit 12XP i wcześniej niesamowity Kijew którego teraz najbardziej mi żal ... półeczka byłaby dla niego najlepszym miejscem.

wuel
07-11-2010, 22:24
Prosz...http://cgi.ebay.ca/Nikon-F-Papercraft-Japan-Made-Sold-Japan-Only-/310201744643

Jakubas
07-11-2010, 23:06
Nikon poszedł krok dalej - niby kupujemy zwykły aparat, ale później okazuje się, że posiada on też funkcję modelu do sklejania. Ja ostatnio kleiłem wszystkie gumy ;)

prz3mo
07-11-2010, 23:40
Nikon poszedł krok dalej - niby kupujemy zwykły aparat, ale później okazuje się, że posiada on też funkcję modelu do sklejania. Ja ostatnio kleiłem wszystkie gumy ;)

heehehe...nooo, czyli Nikon górą ;)

Zink
09-11-2010, 19:12
Taki jest tańszy:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/11/tani_aparat-1.jpg
źródło (http://kazekr.net/foto/tani_aparat.jpg)

emet_b
09-11-2010, 19:43
hehe wypas:)
w sumie mogliby zrobić takie pudełka na zapałki;)