PDA

Zobacz pełną wersję : Odloty na Targach Książki w ten weekend w Krakowie ;)



hesja
03-11-2010, 19:24
Gdyby się ktoś wybierał, to serdecznie zapraszam w sobotę i niedzielę na stoisko z "Odlotami hesji" (MTM Motyl)
Jest okazja do spotkania a w sobotę też do wspólnego przyfocenia na Balicach :)

ja tak tylko :P

Paweł M
03-11-2010, 19:27
no no, gratki Sławek :)... sie kolega rozwija

hesja
03-11-2010, 19:29
a to juz nie moja zasluga - hurtownia bardzo tego chce a ja... nie mam nic przeciwko :)

bo zdjecia to robilem robie i bede robic ;)

Paweł M
03-11-2010, 19:37
a to juz nie moja zasluga - hurtownia bardzo tego chce a ja... nie mam nic przeciwko :)

bo zdjecia to robilem robie i bede robic ;)

skromność przez Ciebie przemawia :mrgreen:

hesja
03-11-2010, 19:41
jakbys nie pamietal ze ja przeca wszystko dla lansu robie ;P

ot taka karma hihi :)

messer
03-11-2010, 19:45
Ha, proszę. Ja tam będę na pewno; Moja firma jest jednym z organizatorów - będzie jakaś konferencja, prezentacje, cuda na kiju. (konkretniej mowa o elib.pl -- spółka-córka)
Hesja - mam nadzieję, że uda się choć na chwilę spotkać :)

hesja
03-11-2010, 19:51
messer - to moze masz jakas mapke albo co?
bo "B94" nic mi nie mowi totalnie ze strony (http://targi.krakow.pl/pl/strona-glowna/targi/14-targi-ksiazki-w-krakowie/lista-wystawcow.html)

c-man
03-11-2010, 21:31
Plan hali (http://targi.krakow.pl/pl/strona-glowna/targi/14-targi-ksiazki-w-krakowie/plan-hali.html)

Jak uda mi się trochę czasu wytrzasnąć, to może wpadnę się spotkać z mistrzem :)

hesja
03-11-2010, 22:16
mistrzow tam bedzie sporo ale pewnie obok....
tu jest mowa o spotkaniu tylko ze mna/nami i....
no - wez(cie) sprzet, pojedziemy na gorke przy zachodzie slonca cos przyfocic :P

c-man
03-11-2010, 23:31
...wez(cie) sprzet, pojedziemy na gorke przy zachodzie slonca cos przyfocic :P

Żebym to ja miał co wziąć... :D
Chyba że będę focił Was... :p

messer
08-11-2010, 00:49
No i szlag trafił - pech chciał, że w ogóle tam nie dotarłem.
Oj szkoda, szkoooda no. :-/

Zeznano mi, że było ok. Było? :)

Psychotrop
08-11-2010, 00:56
jasne że było super :D
więcej nie powiem :D

Marta Baranowska
08-11-2010, 04:42
gratulacje ;]

hesja
08-11-2010, 09:07
Zeznano mi, że było ok. Było? :)

było bylo i na i po :)
dardzo dziekuje za mile spotkanka i ploty :)

mjr
08-11-2010, 10:17
Gratuluję.
Piękne robisz zdjęcia samolotów.
Pozdrawiam