PDA

Zobacz pełną wersję : Star Wars lego foty poszukiwane :)



Obi
02-11-2010, 01:23
Pamiętacie te zdjęcia robione trooperom ze Star Wars w różnych miejscach? Szukam ich od dłuższego czasu i nie mogę znaleźć :( Pomożecie? :D

wuel
02-11-2010, 07:58
To?:
http://www.flickr.com/photos/40195501@N06/

Obi
02-11-2010, 11:44
nie do końca, ale też fajne :D nic to :D szukam dalej :)

marszull
02-11-2010, 11:54
google twoim przyjacielem ;)
http://www.flickr.com/photos/st3f4n/sets/72157616350171741/
piwo mozesz wyslac poczta ;)

Obi
02-11-2010, 11:57
Marszull podaj adres to wysyłam browarka :D choć sam nie piję przeszło 5 lat :D googlałem, ale widać masz lepsze konktaty z wujkiem google :D dziękuję pięknie

marszull
02-11-2010, 12:03
spoko, sam tez z checia obejrzalem, bo wczesniej widzialem chyba tylko czesc (nie na stronie autora)
tym bardziej ze ma jeszcze oprocz tych z linka ma jeszcze druga galeria extra ;)

McSimus
02-11-2010, 15:28
Mówisz - masz ;) - troszkę inne ale w temacie :)
http://balakov.deviantart.com/gallery/

Blasius.G
02-11-2010, 21:49
Mają podobne pomysły. Na przykład: http://www.flickr.com/photos/st3f4n/4330238387/in/set-72157616350171741/ oraz http://balakov.deviantart.com/gallery/#/d2hcbwz
Z tymi figurkami świetny pomysł. Wielkie uznanie mam dla autora. Super to jest:)

!AGresT
03-11-2010, 14:59
Niektóre są naprawdę genialne.

drhardware
04-11-2010, 10:18
Uważam, że "Szturmowcy" sa lepsi:

http://widelec.org/zdjecie,szturmowcy,3248.html

McSimus
04-11-2010, 11:00
Ważne, że po takim pokazie mam znowu uśmiech na gębie :)

Polsar74
10-11-2010, 14:06
świetne te fotki z STORMTROOPER-em w akcji :D

wrrum
10-11-2010, 22:38
Bomba!
pierwszy raz to widziałem.

grzehuu
11-11-2010, 15:35
Dla mnie rewelacja ;D