PDA

Zobacz pełną wersję : radiowy wezyk spustowy ?



PabloF1fan
01-11-2010, 23:30
Witam, moj kolega waha sie pomiedzy kupnem jednego i drugiego ? moze mozecie cos polecic? ktos mial? ja niestety nie mialem doswiadczenia z takimi urzadzeniami :D bede wdzieczny

http://mega-pixel.iai-shop.com/product-pol-137-Pilot-Radiowy-Phottix-Cleon-II-N10-do-Nikon-D90-D5000.html

http://www.foto-tip.pl/sklep/radiowy_wezyk_spustowy_z_gniazdem_nikon_mc_dc2-p-1572.html

marszull
02-11-2010, 00:30
ja uzywam tego (http://mega-pixel.iai-shop.com/product-pol-245-Pilot-radiowy-Phottix-Plato-do-Nikon-N10-2-4Ghz-zasieg-100m.html) i jest ok

aha i kupilem taniej na allegro czy ebay (nie pamietam juz)

maniek750
02-11-2010, 13:16
A nie lepiej dolozyc i kupic ten http://mega-pixel.iai-shop.com/product-pol-540-Elektroniczny-Wezyk-Spustowy-Pilot-Timer-Pixel-TW-282-DC2-do-Nikon-MC-DC2.html

krolewicz
02-11-2010, 20:21
wyzwalacze lamp blyskowych, rf-602, tez maja taka funkcje, a mozna ich uzyc jeszcze do lamp :)

rotor
03-11-2010, 22:30
wyzwalacze lamp blyskowych, rf-602, tez maja taka funkcje, a mozna ich uzyc jeszcze do lamp :)

ale nie można zdaje się zablokować czasu Bulb, więc użytecznośc jako wężyka ograniczona

Brazilianpitbull
03-11-2010, 22:36
I po 3 max 5 minutach przestaje dawać sygnał, wiem z autopsji.

krolewicz
03-11-2010, 23:45
dzięki za informacje, całe życie się człowiek uczy :)