Nikonek
01-11-2010, 21:29
Witam
Wpadl mi w rece ostatnio sprzet Nikona. Poniewaz nie znam tego sprzetu, a napisy sa wytarte, wiec nie moge wszystkiego zidentyfikowac. Prosze wiec Was o pomoc.
1. Co to za lampa i czy pasuje do cyfry ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img834.imageshack.us/i/sb2o.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img830.imageshack.us/i/sb1o.jpg/)
2. Czy ten obiektyw to 2.8/180 ? Jaka wersja, jesli wogole byly jakies wersje tego szkla ? Czy wspolpracuje z cyfra ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img213.imageshack.us/i/nikk1.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img684.imageshack.us/i/nikk2.jpg/)
Wpadl mi w rece ostatnio sprzet Nikona. Poniewaz nie znam tego sprzetu, a napisy sa wytarte, wiec nie moge wszystkiego zidentyfikowac. Prosze wiec Was o pomoc.
1. Co to za lampa i czy pasuje do cyfry ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img834.imageshack.us/i/sb2o.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img830.imageshack.us/i/sb1o.jpg/)
2. Czy ten obiektyw to 2.8/180 ? Jaka wersja, jesli wogole byly jakies wersje tego szkla ? Czy wspolpracuje z cyfra ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img213.imageshack.us/i/nikk1.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img684.imageshack.us/i/nikk2.jpg/)