PDA

Zobacz pełną wersję : no to po raz pierwszy ...



sailor
04-01-2007, 11:21
.. czas wykazac wojownicza nature ...
po uzgodnieniu z adwersarzem :)
uprzejmie wyzywam na pojedynek majac swiadomosc prawie pewnej przegranej Andyego_O
ale ze w pojedynku nigdy nic nie wiadomo wiec moze sie poszczesci.

strony ustalily temat aktowy czyli jakby to pewnie Czornyj okreslil "pojedynek na d..y" :) dokladny temat i terminy podamy po ustaleniu szczegolow.

mam nadzieje ze pierwszym pojedynkiem zapoczatkuemy mila zabawe :)

czekam wiec na odp Andrzeja ze oficjalnie wyzwanie przyjmuje :)

Ustalenia koncowe:

tak wiec skoro rekawica podjeta przez imc Andyego zostala .. udalim sie na narade co by warunki owej potyczki ustalic. Caly zespol moj ze strachu sie trzasl na sam dzwiek imienia przeciwnika (aczkolwiek przeciez kompana od sesyi i butelki) alesmy obiecali sobie walczyc do ostatniego pixela i polec z godnoscia lub zwyciezyc z chwala. po naradzie dlugiej a burzliwej sekundanci bron potwierdzili i warunki pojedynku ustalili. przeto oglaszamy wszem i wobec iz jako ze matryca w strone imc Andyego rzucona zostala a owze z godnoscia ja podniosl na pojedynek sie godzac, ustala sie nastepujace zasady:

DOZWOLONA BRON:

aparat cyfrowy firmy najkon:smile: wraz ze wszelkimi lufami do uzytku zdatnymi

DOZWOLONA AMUNICJA:

wszelakie powabne ksztalty mogace uznanie budzic oraz twory komputerowe obraz modyfikujace

DOZWOLONA POMOC:

zastep wiernych giermkow od adeptow szkol wizazu poprzez wykwalifikowanych trzymaczy blend do artystow stylizacji

Aby po calym swiecie zarowno wirtualnym jak i rzeczywistym sie nie ganiac adwersarze ustalili temat:


"akt kobiecy na podstawie inspiracji tworczoscia Salvadore'a Dali - pastisz czy fascynacja?"

TERMIN ROZPOCZECIA POJEDYNKU:
jako ze trudna to walka bedzie przeto z maksymalnego czasu korzystamy by do walki sie przygotowac. date ostateczna ustalamy zatem na 3 dzien miesiaca lutego anno domini 2007

obaj zastrzegamy sobie mozliwosc oddania wiecej niz jednego strzalu po uprzednim ustaleniu ich liczby z przeciwnikiem

tak wiec staropolskim zwyczajem zycze mojemu przeciwnikowi by go pieklo pochlonelo spusciwszy uprzednio wszelakie plagi na caly plugawy sprzet jego i aby pixele w jego camerze osbkurze myszy zjadly a oprogramowanie z majkrosoftu pochodzilo :grin:

admin
04-01-2007, 12:09
WOW!

To bedzie cos!!! Powodzenia Panowie. Bede z uwaga przygladal sie wynikom.

adrian
04-01-2007, 12:24
Kiedy startujecie? ;)

Ludmar
04-01-2007, 13:57
hm ku ścisłości, z pewnością pojedyne będzie interejujący ale czy zamiast pojedynku na rodzaj zdjęcia (oczywiście to wyzywający i wyzwany decydują co focą) w tym przypadku akt, nie lepiej było by podać temat zdjęcia, dla przykładu "kobieta w czerwieni" i tu dowolność pomysłu, może być wtedy akt, portret, moda itd. w ten sposów bedziemy bardziej zaskakiwani pojedynkami, bo już wiadomo że w piewszym pojedynku będziemy mieli "d..y" ;)
Oczywiście to tylko taka moja sugestia :)

holka
04-01-2007, 14:04
no to wlasnie juz pojedynkujacy sie dogaduja, szczegoly i temat, forma, termin.


a ja juz nie moge sie doczekac tego pojedynku, w szczegolnosci ze poziom tego pojedynku bedzie wysoki...

sailor
04-01-2007, 14:59
Ludmar - wg regulaminu o zasadach decyduja pojedynkujacy sie .. mozna wybrac temat szeroki typu "kobieta w czerwieni" a mozna bardzo scisly typu "jajko na miekko w czerwonym kubeczku". zaproponowalem Akt bo obaj sie w tym temacie obracamy.
tak wiec spokojnie .. najpozniej jutro rano podamy z Andym szczegoly naszego starcia :)

Lolas
04-01-2007, 15:03
W morde misia, na samym poczatku TAAAAAKI pojedynek!
To bedzie cos! Nie moge sie doczekac :-)

sailor
04-01-2007, 15:17
Panowie (i Panie) prosze Was .. nie przesadzajcie z TAAAAAKIM pojedynkiem bo bedzie jak z pewnym kalendarzem :)

Madziulek
04-01-2007, 15:20
.... i tak będzie wojna ;-)

a ja też już się nie moge doczekac :D

Gawronnek
04-01-2007, 15:23
niech zbrojmistrz wyda kałachy i po kilka magazynków ;), powodzenia

december
04-01-2007, 15:46
Panowie prezentuj aparat, wpinajcie bagnety (od obiektywu) i do boju!!! Brawa za odwagę, pozdrawiam i życzę powodzenia.

Jacek_Z
04-01-2007, 16:59
postarajcie się, tworzycie HISTORIĘ bo to bedzie nr 1 w tym dziale

darsedz
04-01-2007, 17:06
moze taki pojedynek mozna po dokonaniu przez "rycerzy" ustalen i poinformowaniu o nich forum tymczasowo zamykac?
taka propozycja - po co dodatkowe komentarze...nich sie pojawia po publikacji

mad_mark
04-01-2007, 20:28
ahh... tylko czekam na te fotki :)

wrrum
04-01-2007, 22:34
Szepnijcie tylko gdzie i kiedy...

KTO SPRZEDAJE BILETY ??? :)

Archangel
04-01-2007, 22:42
juz nie mgoe sie doczekac fotek, ciekawe ciekawe :D
oby pojedynek byl zaciety :twisted:

a Czorny jak zawsza rozwala - "pojedynek na d..y" :D

wilus
04-01-2007, 22:44
ALIEN vs PREDATOR przy tej bitwie to skamlające dwa pikusie
oj robi się ciepło
poproszę miejsce w pierwszym rzędzie:)

glisek
04-01-2007, 22:59
....a Czorny jak zawsza rozwala - "pojedynek na d..y" :D

oj nie czytamy ze zrozumieniem, oj nie ;)

Dyziek
04-01-2007, 23:44
No to ciekawie się zapowiada.

Jacek_Z
05-01-2007, 00:11
my tu pop corn i coca-cole kupujemy, siadamy w fotelach, a czy Andy przyjął wezwanie? Nic sam tu nie napisał.

adrian
05-01-2007, 00:15
Pewnie już foci ;]

Andy_O
05-01-2007, 01:36
Jako że imć Pan Sailor na pojedynek mnie wyzwał ujmy przynieść nie mogę i bronić się muszę do kropelki ostatniej potu z mych skroni kapiącej. Przeto ogłaszam, że rękawicę podnoszę i w szranki dawnym rycerskim obyczajem staję.
Powodzenia życzę Panu Sailorowi i mniemam, że na łopadki położony będę, jednakoż moja camera obscura kurzu zcierpieć nie może i z chęcią przy okazyji ją do ładu doprowadzę.

Forumowiczów pozdrawiam, a z życiem żegnam,

Andy_O

Archangel
05-01-2007, 01:39
glisek (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=182)


racja racja, mój bład
to pewnie z tych emocji heh :D

glisek
05-01-2007, 01:48
hihi, tak sie czepialem tylko :)
a emocje to dopiero przed nimi i nami :D
pozdrawiam

mziel
05-01-2007, 01:53
Nooooo! To czekamy, czekamy, czekamy!!! Waszmościowie, aparaty w dłoń! Niech Wam modelki posłuszne będą! No chyba, że któryś będzie chciał być oryginalny i modela weźmie - mniej ciekaw jestem takiego pojedynku ;-)

sailor
05-01-2007, 02:19
tak wiec skoro rekawica podjeta przez imc Andyego zostala .. udalim sie na narade co by warunki owej potyczki ustalic. Caly zespol moj ze strachu sie trzasl na sam dzwiek imienia przeciwnika (aczkolwiek przeciez kompana od sesyi i butelki) alesmy obiecali sobie walczyc do ostatniego pixela i polec z godnoscia lub zwyciezyc z chwala. po naradzie dlugiej a burzliwej sekundanci bron potwierdzili i warunki pojedynku ustalili. przeto oglaszamy wszem i wobec iz jako ze matryca w strone imc Andyego rzucona zostala a owze z godnoscia ja podniosl na pojedynek sie godzac, ustala sie nastepujace zasady:

DOZWOLONA BRON:

aparat cyfrowy firmy najkon:) wraz ze wszelkimi lufami do uzytku zdatnymi

DOZWOLONA AMUNICJA:

wszelakie powabne ksztalty mogace uznanie budzic oraz twory komputerowe obraz modyfikujace

DOZWOLONA POMOC:

zastep wiernych giermkow od adeptow szkol wizazu poprzez wykwalifikowanych trzymaczy blend do artystow stylizacji

Aby po calym swiecie zarowno wirtualnym jak i rzeczywistym sie nie ganiac adwersarze ustalili temat:


"akt kobiecy na podstawie inspiracji tworczoscia Salvadore'a Dali - pastisz czy fascynacja?"

TERMIN ROZPOCZECIA POJEDYNKU:
jako ze trudna to walka bedzie przeto z maksymalnego czasu korzystamy by do walki sie przygotowac. date ostateczna ustalamy zatem na 3 dzien miesiaca lutego anno domini 2007

obaj zastrzegamy sobie mozliwosc oddania wiecej niz jednego strzalu po uprzednim ustaleniu ich liczby z przeciwnikiem

tak wiec staropolskim zwyczajem zycze mojemu przeciwnikowi by go pieklo pochlonelo spusciwszy uprzednio wszelakie plagi na caly plugawy sprzet jego i aby pixele w jego camerze osbkurze myszy zjadly a oprogramowanie z majkrosoftu pochodzilo :D

mziel
05-01-2007, 08:42
"akt kobiecy (...)"
wszelakoż tematyka mnie uspokoiła a ufam, że pozwoli zmysły pieścić :)

madmips
05-01-2007, 13:11
fajnie by było, gdyby każdy przygotowywał w trakcie robienia tych zdjęć taki mini reportaż - od początku jak pomysły się rodziły, powstawały itp. - oczywiście opublikowane były by dopiero po rozstrzygnięciu pojedynku... co wy na to?

andrzej500
05-01-2007, 21:13
A kto przejmuje sprzet Poległego i dwór cały? Hi Hi.

wojlondon
06-01-2007, 11:41
Proponuje sprzet poleglego wystawic na aukcje :) i tak juz mu nie bedzie potrzebny :)

Karl Johansson
06-01-2007, 23:03
A kto przejmuje sprzet Poległego i dwór cały? Hi Hi.
Ja mogę:]

Andy_O
07-01-2007, 03:09
ufff... trudno będzie.
Szukałem kawałka pustyni, niestety, na jedynej pustyni w polsce jest teraz błoto.
Byłem też w zoo. Słonie i żyrafy owszem, są, ale na normalnych nogach i w zwykłych rozmiarach.
Modelki - znowu problem. Dzwonię do Claudii Schiffer, "haj hany", ona "haj, najs tu słyszeć cię". Ja przystępuję do rzeczy: "czy miałabyś ochotę na extraordinary fotoseszyn?" A ona "ajm soł sory, Sailor dzwonił kilka minut temu i już mnie zarezerwował".

i co ja mam zrobić?

Władca Pixeli
07-01-2007, 03:21
i co ja mam zrobić?
Jessica Simpson, Paris Hilton, ... :mrgreen:
Wystarczy zadzwonić. Od Paris można się wiele nauczyć :oops:

odie83
07-01-2007, 03:30
...to ja sobie łuski pozbieram :oops:

wld
07-01-2007, 03:47
To ja, jako obserwator niegodny, rezerwuję śliczną Białogłowę (bo takowe, mam skromną nadzieję, będą), co to przegranemu swoje wdzięki tak namiętnie przed camerą prężyć będzie :)

sailor
07-01-2007, 16:28
ufff... trudno będzie.

i co ja mam zrobić?


niestety Claudia jak uslyszala ze ma robic za pognieciony zegar odpowiedziala ... "sorry misiu .. wole łorking u Andyego za slonia... "... zadwonilem wiec do Gemmy .. a ona ze umowila sie na ploty z Claudia wiec tez jedzie do Andyego .. w zoo poznanskim niby maja jednego wynaturzonego slonia ale on z racji na wyjatkowosc ma stawki jak z kosmosu ...
echhh .. jak powiedzial Andy .. ciezko bedzie ..

mziel
07-01-2007, 21:07
Ja coś czuję, że jeden na drugiego będzie zwalał brak modelki ("bo moja poszła do Ciebie") a fotek nie będzie ;-) Podzielcie się jakoś ymi modelkami... A z Claudią ja załatwię - który chce?

ars
08-01-2007, 09:47
hy.. no to bedzie jakby pojedynek gigantow :) no bomba. a mzoe byb tak obstawiac wygrana ? kto robi za bukmachera ? :D

anchel
08-01-2007, 12:15
Jak temat takie to mozna nawet zrobic akt slonicy i tez bedze ok ;]

Nivelen
08-01-2007, 16:13
czekamy panowie na wyniki :>

Sebastiann
09-01-2007, 23:41
No nic tylko czekac na wyniki, jak na pierwszy pojedynek to bedzie ostro:):):)

Ludmar
12-01-2007, 22:53
jak widać wszyscy czekają na finał pierwszego pojedynku, a kurcze blade niema innych chętnych do pojedynkowania się!? jakoś nie wierze w to, chyba mogą jednocześnie trwać inne pojedyni ;)

Andy_O
15-01-2007, 23:39
A może... będę siedział po cichutku, sprawa przycichnie, rozejdzie się po kościach, a mnie uda się z tego wywinąć..

Dyziek
15-01-2007, 23:42
Andy_O, nie licz na to:)

kronos28
15-01-2007, 23:50
no to powiem tak True Combat Elite :D (ci co sie obracaja troche w siwecie sieciowych shooterow fpp to wiedza o co chodzi ;) )

czekam na wynik pojedynku z zapartym tchem

flyski
17-01-2007, 00:54
Dobra z braku laku poświęcę się , mogę być modelką jeżeli wszystkie Shifery zejęte, moje warunki: pierś średnio owłosiona, uzębienie przednie prawie w komplecie... co do pieniędzy to chyba dużo za sesje nie bierzecie?
Marian

Jacek_Z
17-01-2007, 00:58
mogę być modelką ... co do pieniędzy to chyba dużo za sesje nie bierzecie?


chyba chciałeś napisać: a za sesję ile płacicie?

flyski
17-01-2007, 01:06
chyba chciałeś napisać: a za sesję ile płacicie?

:) Jako Marian - modelka to raczej na zarobek nie liczę

Andy_O
17-01-2007, 17:07
Dobra z braku laku poświęcę się , mogę być modelką jeżeli wszystkie Shifery zejęte, moje warunki: pierś średnio owłosiona, uzębienie przednie prawie w komplecie... co do pieniędzy to chyba dużo za sesje nie bierzecie?
Marian
No widzisz.. spóźniłeś się.... z braku modelek już zrobiłem .. autoportrety.

josoko
17-01-2007, 22:13
Uuuuu. Teraz to się modlę, żeby Sailor nie odpowiedział tym samym. :confused:

Jakon
17-01-2007, 22:19
No widzisz.. spóźniłeś się.... z braku modelek już zrobiłem .. autoportrety.


Uuuuu. Teraz to się modlę, żeby Sailor nie odpowiedział tym samym. :confused:

A co ? Obaj tacy "niewyjściowi" ?? :)

josoko
17-01-2007, 22:43
Andy'ego może bym jeszcze przeżył...:)

admin
17-01-2007, 22:46
Oba ladne chlopaki sa ;)

sailor
17-01-2007, 22:51
Uuuuu. Teraz to się modlę, żeby Sailor nie odpowiedział tym samym. :confused:


czemu nie .. skoro jest sie chorym na lustrzyce :) to lustro moze pomoze :D:D:D poza tym zawsze to szansa zeby zaistniec :D:DD:

josoko
18-01-2007, 00:11
Lekarstwo na lustrzycę należy stosować nieco inne. Coś o tym w końcu wiem :)
Więc miej silną wolę i nie podejmuj tego wyzwania.

flyski
18-01-2007, 18:20
Ogólnie wiadomo wszak, iż lustrzycę leczy się lustracją...

samuraj
27-01-2007, 16:36
kiedy zobaczymy efekty pojedynku?

Maciej
27-01-2007, 16:39
Do 3 lutego ustatlili ostateczny termin. :)

themoon
28-01-2007, 16:03
zegar cyk cyk cyk a my puki co patrzymy sie na siebie...

Janis
28-01-2007, 19:58
hy.. no to bedzie jakby pojedynek gigantow :) no bomba. a mzoe byb tak obstawiac wygrana ? kto robi za bukmachera ? :D

Ja chętny! Luźna robota, małe ryzyko, a i zysk będzie :D

mziel
28-01-2007, 23:44
Ja chętny! Luźna robota, małe ryzyko, a i zysk będzie :D
To ja Ci zapewnię, że tak to nazwę, ochronę :twisted: Oczywiście nie bezpośrednio, bo nie pracuję w terenie :)

Andy_O
30-01-2007, 09:56
Gość, który miał dla mnie zrobić moje zdjęcia pojedynkowe zadzwonił właśnie, że już ma. Muszę się jeszcze skontaktować z człowiekiem, który obrabia dla mnie zdjęcia. Pewnie zajmie mu to ze trzy dni, chłopak się ostatnio wałkoni. Mam nadzieję, że wydana na nich kasa nie pójdzie na marne. Wkońcu pojedynek to sprawa honorowa, nie można odstawiać lipy.

sailor
30-01-2007, 10:07
mam tylko nadzieje ze nie robimy u tego samego goscia ... chocioaz w dobie podwojnych agentow wssytsko sie moze zdarzyc :D:D:D oby tylko zdjec nie pomylil

Janis
30-01-2007, 19:51
mam tylko nadzieje ze nie robimy u tego samego goscia ... chocioaz w dobie podwojnych agentow wssytsko sie moze zdarzyc :D:D:D oby tylko zdjec nie pomylil

Tudzież nie zrobili identycznych :D

Imago
30-01-2007, 19:56
Albo co gorsza nie zrobili "niewłaściwym systemem" ;)

Andy_O
30-01-2007, 23:56
Albo co gorsza nie zrobili "niewłaściwym systemem" ;)

Oni wszystko robią Hasselbladem 39Mpx. Potem odpowiednio zmniejszają, blurują, odsysają kolory, dla canoniarzy wygładzają na mydło, dla nikoniarzy doszumiają, dla minolciarzy najpierw jedno poem drugie.

Imago
31-01-2007, 00:01
Oni wszystko robią Hasselbladem 39Mpx. Potem odpowiednio zmniejszają, blurują, odsysają kolory, dla canoniarzy wygładzają na mydło, dla nikoniarzy doszumiają, dla minolciarzy najpierw jedno poem drugie.
Tylko czy chłopaki wiedzą, że jak się tego hasselka położy obok źródła ciepła to mu monitorek kolorki przekłamuje? :D No ale to pytanie tylko przy okazji bo na pewno nie sprawdzają efektu na podglądzie ;).

ArtX
31-01-2007, 02:38
Oni wszystko robią Hasselbladem 39Mpx. Potem odpowiednio zmniejszają, blurują, odsysają kolory, dla canoniarzy wygładzają na mydło, dla nikoniarzy doszumiają, dla minolciarzy najpierw jedno poem drugie.
... i generuja EXIFa:

Image input equipment model: NIKON D40
Software used: Microsoft Paintbrush Windows
Maximum lens aperture: 3.5
Flash: did not fire
itd. : )

a zeby nie bylo, to:
Contrast: 0
Saturation: 0
Sharpness: 0

december
31-01-2007, 10:13
Oni wszystko robią Hasselbladem 39Mpx. Potem odpowiednio zmniejszają, blurują, odsysają kolory, dla canoniarzy wygładzają na mydło, dla nikoniarzy doszumiają, dla minolciarzy najpierw jedno poem drugie.
No nie... wymiekam...

ozzy
31-01-2007, 22:33
HAHA:) biedni Ci minolciarze:)

juz niedlugo deadline?

sailor
31-01-2007, 22:48
ozzy nie odliczaj tak .. do soboty wieczor jest czas .. zdaze kupic dodatkowe foto :)

Andy_O
31-01-2007, 23:51
ozzy nie odliczaj tak .. do soboty wieczor jest czas .. zdaze kupic dodatkowe foto :)

To już w sobotę????

My tu sobie dowcipkujemy, a tu trzebaby wkońcu jakąś sesję popełnić..
Która to godzina? Do rana trochę czasu.
Wszystko chyba mam...
- statyw: jest
- aparat z samowyzwalaczem: jest
- krem do depilacji: jest
trochę się przyczeszę, nabłyszczaczem natrę, trochę do obiektywu pouśmiecham, wiatraczkiem włoski rozdmucham i gotowe. Potem tylko Option/Convert/ManToWoman i już.

glisek
01-02-2007, 00:00
Option/Convert/ManToWoman i już.

Kurde nie mam tego plagina :)
bo moze bym jakie glamury porobil ;) :D

sailor
01-02-2007, 01:06
glisek ... ManToWoman jest rewelacyjny .. polowe aktow tym zrobilem .. swietnie dziala z polaczeniem GlamourSexy i SuperAkt .. a jak dodatkowo na obiektyw walniesz filtr Droplet to jzu w ogole szok :) i jakierewelacyjne efekty ... nawet w Playboyu sie nie poznali ..

Andy_O
01-02-2007, 11:30
W przyszłym tygodniu rozpocznę sprzedaż plugina ShitToDali.

Imago
01-02-2007, 12:14
Jakbyście mieli jakieś plaginy typu ShitToPro albo ShitToArtist oraz coś z zakresu BeastToBeauty ewentualnie UglyDuckToPrincess (nie mylić z UglyDuckToPresident :twisted:) to ja bym chętnie potestowała 8).
:mrgreen:

Andy_O
01-02-2007, 14:40
..nie mylić z UglyDuckToPresident ...


Zaprzestano produkcji plugina UglyDuckToPresident. To był niewypał handlowy. Sprzedała się tylko jedna sztuka.

Jacek_Z
01-02-2007, 14:46
Wiecie co - nie róbcie tych zdjęć :) ten watek mi się tak bardzo podoba :)

ozzy
01-02-2007, 14:49
taaa, ja poczekam na proFotoMaker, chociaz w trialu ;) przydalby mi sie :D

Imago
01-02-2007, 19:10
Zaprzestano produkcji plugina UglyDuckToPresident. To był niewypał handlowy. Sprzedała się tylko jedna sztuka.
O ile mi wiadomo potem próbowano jeszcze opchnąć go jako UglyDuckToPremier ale również bez większych rezultatów.
;)

Władca Pixeli
01-02-2007, 20:05
Zaprzestano produkcji plugina UglyDuckToPresident. To był niewypał handlowy. Sprzedała się tylko jedna sztuka.
Była jeszcze w planach DonaldToPresident ale zaprzestano w fazie wstępnej.

Fenek
01-02-2007, 21:09
A ktoś chce może odkupić egzemplarz CatholicContentChecker? Co by uczciwym sprzedawcą być, ostrzegam od razu, że:

- nie da się go usunąć z PS po zainstalowaniu
- działa zawsze w tle, modyfikując odpowiednio obrabianą fotkę
- aktu to już nigdy nie zrobisz...

a reszta ficzerów - niespodzianka dla tego, kto zaryzykuje kupno. ;)

Andy_O
01-02-2007, 21:12
O ile mi wiadomo potem próbowano jeszcze opchnąć go jako UglyDuckToPremier ale również bez większych rezultatów.
;)

To była "formuła dwa w jednym".

UglyDuckToxxx nie sprzedali, więc zmienili nazwę na Draganizer.

Ludmar
01-02-2007, 21:31
a że tak się wtrunce to teraz jest modny DuckInPlasterWithoutAppetizers oczywiście w wersji 90 dniowej ;)

Jakubas
01-02-2007, 23:16
Tak to jest jak sie nieprzetestowany soft wypuszcza. UglyDuckToPremier ma teraz ponoc jakiegos powaznego buga w aplikacji LeftArm, ktory swoja droga zostal wywolany przez jedna z opcji CatholicContentChecker... Jaki ten swiat maly...

kronos28
01-02-2007, 23:26
To już w sobotę????

My tu sobie dowcipkujemy, a tu trzebaby wkońcu jakąś sesję popełnić..
Która to godzina? Do rana trochę czasu.
Wszystko chyba mam...
- statyw: jest
- aparat z samowyzwalaczem: jest
- krem do depilacji: jest
trochę się przyczeszę, nabłyszczaczem natrę, trochę do obiektywu pouśmiecham, wiatraczkiem włoski rozdmucham i gotowe. Potem tylko Option/Convert/ManToWoman i już.


aaa wiec tak sie to robi a ja po ulicach ganiam, modelek szukam a tu takie myki. A jak ktos ma analoga, to co, filterek jakis sie rozumie ? :mrgreen:

Imago
02-02-2007, 20:53
To była "formuła dwa w jednym".

UglyDuckToxxx nie sprzedali, więc zmienili nazwę na Draganizer.
czyli na UglyDuckToPrincess to już nie mam zupełnie co liczyć? :(
To może chociaż BeastToBeauty?

Tomku, dla analogowców są odpowiednie negatywy :D. Nazywają się tak jak plugin: "ManToWoman" :lol:.

;)

Ludmar
03-02-2007, 16:33
panowie i panie dzisiaj finałowa rozgrywka pojedynku, mam nadzieje że wszyscy czekają na nią nie mniej niż na finał szczypiorków polska-niemcy ;)
a może już większość zapomniała o pojedynku? mam nadzieje że ci co mają popełnić tą zbrodnie nie zapomnieli :twisted:
jakaś godzina na ten pojedynek jest ustalona? ;)

Władca Pixeli
03-02-2007, 19:02
jakaś godzina na ten pojedynek jest ustalona? ;)
Tak jak w filmie z Garym Cooperem - "W samo południe" :mrgreen:

Mosquito
03-02-2007, 20:36
Poludnie, nawet zachod juz za nami a panowie milcza, moze licza ze zapomnielismy :)

jeszcze kilka godzin im pozostalo.. tik tak tik tak.. ;)

Kaleid
04-02-2007, 00:50
No chłopaki. Ładny Kabaret Starszych Panów nam tutaj urządziliście, ale gawiedź rządna jest szumów z waszych matryc. Dawać foty!

Mosquito
04-02-2007, 00:59
one minuta left...

Ludmar
04-02-2007, 01:14
jakie foty ;) admina niema więc niema kto fot wstawić

kyllan
04-02-2007, 01:19
jakie foty ;) admina niema więc niema kto fot wstawić

Jesteś tego pewny :).

Ludmar
04-02-2007, 01:26
Jesteś tego pewny :).

upsss! no dobra poddaje się :) nie strzelać...

ale fotek niema nadal i tego jestem pewny na bank ;)
uzbroje się w cierpliwość i jeszcze tyćke na nie poczekam

Mosquito
04-02-2007, 01:30
tak myslalem, admin jak Chuck Norris nie śpi, on czeka i zawsze jest obecny :)

Vesia
04-02-2007, 01:38
przeczytałam całość, świetna zabawa słowna, miłe klimaty.Hmmm, fotek jeszcze nie ma bo panowie jak w filmie budują emocje, czekam na zenit
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif) i głośne ....wow! yes! no i tak wogóle żebym pokrzyczeć (kibicując) mogła
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif)

mziel
04-02-2007, 02:14
czekam na zenit
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif)

poprawna odmiana: na zenita ;-)

ozzy
04-02-2007, 11:43
pare stron temu pisalem o deadline- juz chyba powinien przyjsc... Nie uwazacie? :D

LasTom
04-02-2007, 22:12
napiecie rosnie ... a zdjec ani widu ani slychu :(

samuraj
04-02-2007, 22:34
sailor, andy_o co sie dzieje? juz 4 lutego a zdjec nie ma

sailor
04-02-2007, 23:22
no bo tak .. wczoraj nie wiedzielem jak uzyc plugina ShitToArt i zadzwonilem do Andyego zby mi wyjasnil .. zeby nie bylo ze sie wpraszam z pustymi rekoma zabralem ze soba male co nieco o stezeniu 70% ... i tak nam sie rrrroozzzzmmmmwaaaaa przeciagnela .. ze ciezko bylo cos wyslac .. probowalismy domyslec sie ktore foty sa czyje .. ale ni cholery .. gosc ktoremu zlecilismy ich zrobienie .. zrobil takie same ..

Andy_O
04-02-2007, 23:33
no bo tak .. wczoraj nie wiedzielem jak uzyc plugina ShitToArt i zadzwonilem do Andyego zby mi wyjasnil .. zeby nie bylo ze sie wpraszam z pustymi rekoma zabralem ze soba male co nieco o stezeniu 70% ... i tak nam sie rrrroozzzzmmmmwaaaaa przeciagnela .. ze ciezko bylo cos wyslac .. probowalismy domyslec sie ktore foty sa czyje .. ale ni cholery .. gosc ktoremu zlecilismy ich zrobienie .. zrobil takie same ..
Sailor, ciiiiszej... glowa mi pęka.
Dlaczego mój kot tak straszliwie tupie??

phantomek
04-02-2007, 23:34
hehe :)

MzMarcin
04-02-2007, 23:45
HAHA nie no fajny wątek fajny :)

Andy_O
04-02-2007, 23:54
Sailor, ciiiiszej... glowa mi pęka.
Dlaczego mój kot tak straszliwie tupie??

momencik.. coś jest nie tak.. JA NIE MAM KOTA!!!
Skąd wziął się tutaj ten biały kot???

sailor
04-02-2007, 23:55
Sailor, ciiiiszej... glowa mi pęka.
Dlaczego mój kot tak straszliwie tupie??

aaa to kot tak halasowal?? co za siersciuch przeklety ... niech go wszystki myszy swiata w ogon ugryza .. nastepnym razem zakazuje ci udowadniania ze z miedzy piersi modelki da sie wypic kieliszek tequili bez uzycia rak .. poszlo na to ze dwie butelki ... a swoja droga ... nie wiesz kto zabral zdjecia ??? rano kolo 13 szukalem jedynie jakiegos soczku ..

sailor
04-02-2007, 23:58
a moze widiales tego slonia ktorego ubierallismy w rozowa pidzame?? bo qrde mial wpasc na sesje tylk nie wiedzial gdzie szczudla zapodzial i poszedl poszukac

Andy_O
05-02-2007, 00:03
z miedzy piersi modelki da sie wypic kieliszek tequili bez uzycia rak ..

A ja ciągle myślałem, że to jesteś Ty skonwertowany pluginem.. obcej modelki bym nie dotkął przecież!
No dlaczego nie uprzedziłeś Sailorku.. jak ja teraz Żonie w oczy spojrzę?

sailor
05-02-2007, 00:18
ja wtedy stosowalem plugin zamienaijacy mnie w tupiacego kota .. qrde .. hmm no dobra .. zonie powiesz ze to byl slon :)

kronos28
05-02-2007, 14:34
ehehehe :lol: humor mi ten watek poprawia

aa mam takie pytanie - co ma stezenie 70%?

Karl Johansson
05-02-2007, 14:38
aa mam takie pytanie - co ma stezenie 70%?

"holy spiryt";]

holka
05-02-2007, 14:44
pojedynek tutaj http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=18532