Zobacz pełną wersję : szukam osoby z obiektywem Voigtlander
serio nikt nie używa tych szkieł? 8)
GrzesiekM
02-11-2010, 19:22
ja mam Voigtlander`a, ale 100/3.5 :(
serio nikt nie używa tych szkieł? 8)
Używa, ale akurat nie wymienione :)
stecarlos
02-11-2010, 20:05
Ja używam Lanthara 50mm f2.8
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.