PDA

Zobacz pełną wersję : szukam osoby z obiektywem Voigtlander



fafniak
01-11-2010, 11:19
chodzi mi o 90mm
i 125mm

fafniak
02-11-2010, 18:07
serio nikt nie używa tych szkieł? 8)

GrzesiekM
02-11-2010, 19:22
ja mam Voigtlander`a, ale 100/3.5 :(

samek
02-11-2010, 19:39
serio nikt nie używa tych szkieł? 8)

Używa, ale akurat nie wymienione :)

stecarlos
02-11-2010, 20:05
Ja używam Lanthara 50mm f2.8