PDA

Zobacz pełną wersję : Zlecenie czy ktoś zrobi foto z lotu ptaka Janki



martin204
31-10-2010, 09:27
Witam
Poszukuję kogoś kto zrobi zdjęcie z lotu ptaka (balon, latawiec, samolot) obiektu - dużej fabryki w okolicach Janek ...
Pilnie w pierwszym tygodniu po Święcie Zmarłych... póki troszkę słońca świeci..,
Oferty proszę kierować najlepiej na e-mail: [email protected] lub PM
Ps i za jaką cenę.
Pozdrawiam

Psychotrop
31-10-2010, 10:30
nie znam ptaka Janki, ale brzmi ciekawie :mrgreen:

Shreku
31-10-2010, 10:36
nie znam ptaka Janki, ale brzmi ciekawie :mrgreen:
Janki to jest miejscowość przed Wawą :mrgreen:
Ja chciałem spytać tylko czy wymagany jest własny samolot??:mrgreen:

Psychotrop
31-10-2010, 10:44
Janki to jest miejscowość przed Wawą :mrgreen:


serio ? :lol:

Shreku
31-10-2010, 10:48
serio ? :lol:
Co ty wkręcam Cię:mrgreen:
A może być coś takiego???
http://www.fluidmotionfilm.com/images/helicam.jpg

słowografia
31-10-2010, 10:49
wiem, że takimi zleceniami zajmuje się dariusz bógdał. wujek google pozwoli ci go odnaleźć

martin204
31-10-2010, 10:58
wiem, że takimi zleceniami zajmuje się dariusz bógdał. wujek google pozwoli ci go odnaleźć
Wiem że google dużo mówią ... zapytałem na forum bo pomyślałem że ktoś z nas może zarobić na jakieś szkiełko albo dwa...
Pozdrawiam

TMB
31-10-2010, 11:18
napisz do goscia z - drapole.pl ;)

rb_zg
31-10-2010, 11:30
Spróbuj tu: http://www.wmfoto.pl/
Kontakt z Jędrzejem Wilerem.

Mamrot
31-10-2010, 11:31
Kacper Kowalski (http://www.kacperkowalski.pl/) To najbardziej znany aerofotograf.

Blasius.G
31-10-2010, 13:19
Kacper Kowalski (http://www.kacperkowalski.pl/) To najbardziej znany aerofotograf.

Ja go nie znam;)

marszull
31-10-2010, 14:07
Guma (http://parafotomania.pl/) tez robi z gory zdjecia

Mamrot
31-10-2010, 15:26
Ja go nie znam;)

Bo się nie interesujesz laureatami
World Press Photo, IPA, National Geographic, Nikon Photo Contest International :wink:

BUNCOL7
31-10-2010, 18:57
U nas w Piotrkowie jest koleś, który robi takie zdjęcia z motolotni ale nie wiem czy doleci na jednym zbiorniku do Janek bo to ze 150 km. No chyba że zatankuje gdzieś po drodze ew. tankowanie w powietrzu.

ekonet
31-10-2010, 19:25
nie znam ptaka Janki, ale brzmi ciekawie :mrgreen:
Miałem zapytać o to samo.
;)

ASAHI
31-10-2010, 19:29
Wiedziałe że zaraz zaczna się dociekliwe pytania ekoneta :-)