Michaelg
30-10-2010, 12:06
Witam,
co powinienem wiedzieć, czego być świadom żeby wykonać zdjęcia tego typu z ładnie przebijającymi promieniami słońca/mgłą. Najlepszą porą jest wschód prawda? Mgła najbardziej nad wodą- rzeka, jezioro? Czy jakiś sposób naświetlania jest "specyficzny" na co mierzyć?
Chciałbym jutro jakoś o 6 się wybrać więc pytam żeby jakieś wstępne pojęcie teoretyczne mieć bo nigdy tego nie robiłem jeszcze.
http://www.digart.pl/zoom/5858460/tak_niesmialo.html
http://www.digart.pl/zoom/5852517/index.html
http://www.digart.pl/zoom/5835586/Promieniscie.html
http://www.digart.pl/zoom/5849607/index.html
Pozdrawiam.
co powinienem wiedzieć, czego być świadom żeby wykonać zdjęcia tego typu z ładnie przebijającymi promieniami słońca/mgłą. Najlepszą porą jest wschód prawda? Mgła najbardziej nad wodą- rzeka, jezioro? Czy jakiś sposób naświetlania jest "specyficzny" na co mierzyć?
Chciałbym jutro jakoś o 6 się wybrać więc pytam żeby jakieś wstępne pojęcie teoretyczne mieć bo nigdy tego nie robiłem jeszcze.
http://www.digart.pl/zoom/5858460/tak_niesmialo.html
http://www.digart.pl/zoom/5852517/index.html
http://www.digart.pl/zoom/5835586/Promieniscie.html
http://www.digart.pl/zoom/5849607/index.html
Pozdrawiam.