PDA

Zobacz pełną wersję : Białe Tatry 2011!



Strony : [1] 2 3

admin
29-10-2010, 17:34
Termin: 6-9 stycznia. Dlaczego wtedy. Otóż tydzień później jest Puchar Świata w skokach. Fajna impreza ale oznacza ni mniej ni więcej tyle że przez te dwa dni nic innego w Zakopanym nie słychać oprócz trąbienia kibiców. Dokładnie wtedy też zaczynają się ferie zimowe i trwają ponad miesiąc (różne regiony Polski). Ludzi moc wszędzie... Zbierajcie kasę już, bo Sylwester wcale nie jest ważniejszy od naszego spotkania :)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/biale/biale.jpg)


Miejsce:

Willa Arizona – to bardzo klimatyczne, utrzymane w stylu międzywojennym miejsce. Każdy pokój posiada własną łazienkę, pokoje w większości dwuosobowe, dostępne także większe apartamenty czteroosobowe (wspólna łazienka na dwa pokoje). Do naszej dyspozycji jest:
Baza A - willa Arizona 1 – pojemność 26 osób, w tym budynku mieści się również jadalnia, będąca również miejscem naszych spotkań.
Baza B – willa Arizona 2 – oddalona o 30 metrów (drugi budynek na tej samej posesji) pojemność 10-14 osób. Wyższy standard wykończenia, budynek dużo nowszy.
Opis obiektu: na stronie www: http://www.arizona-zakopane.com/

Koszty: 260 zł od osoby, cena obejmuje nocleg i śniadanie w terminie 6-9 stycznia 2011 roku.

Liczba uczestników: ze względu na duże zainteresowanie: do 36-40 osób

Dodatkowe uwagi:
Nie ma możliwości zamówienia obiadokolacji. Natomiast wieczorami planujemy raczej wspólne wyjścia do karczm regionalnych na piwko i jedzenie – wszak będziemy mieszkać w samym centrum Zakopanego. Jest też możliwość zamówienia dostawy jedzenia na miejsce – szczegóły po przyjeździe do ośrodka.
W miarę możliwości będę umieszczał pary w dwójkach a singli w apartamentach, jednakże nie mogę niczego zagwarantować – zarówno konkretnego pokoju jak i przydziału do bazy A lub B.
Do naszej dyspozycji jest również duży parking na posesji, z zamykaną bramą.


Lokalizacja bazy:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/plan_dojazdu_litle-2.jpg
źródło (http://www.arizona-zakopane.com/plan_dojazdu_litle.jpg)

Atrakcje:

czwartek - dziań lajtowy ;) Ponieważ ciemno robi się o tej porze roku już o godzinie 16, wycieczki w dolinki tylko dla tych którzy pojawią się w Zakopanem wcześnie rano (lub jak ktoś chce, dzień wcześniej (taka możliwość istnieje). Zaplanowaliśmy prezentację zdjęć, trwają rozmowy z "niespodzianką" ;) Kolacja w okolicy, Krupówki (tego dnia nie robię rezerwacji).

piątek - wyprawa nad Morskie Oko. Start wcześnie rano (zimą to oznacza godzinę 9,00). Przejazd busami do Morskiego Oka. Trasa do "moka" dla tych którzy wiedzą, jest mozolna i długa ale płaska. Jest możliwość dotarcia do schroniska przy pomocy 2 koni (nie mechanicznych) - koszt zimą około 50 złotych na twarz. Zjazd chyba jest tańszy. Osobiście uważam że pieszo jest co prawda dosyć ciężko (bo długo) ale zimowe klimaty okoliczne są naprawdę fajne fotograficznie.

piątek ciąg dalszy: Powrót do bazy, czas wolny a wieczorem kulig z pochodniami i wiśniówką i kiełbaską .
KULIG:
17:30 zbiórka przed willą Arizona, przejazd zorganizowany przygotowanymi busami.
18.00 KULIG LEŚNY W DOLINIE CHOCHOŁOWSKIEJ Z POCZĘSTUNKIEM PRZY OGNISKU –
godzinna przejażdżka saniami zakończona poczęstunkiem przy ognisku (kiełbaski, pieczywo, dodatki, herbata i grzane wino).
cena 95 zł/osoba płatne do 15 grudnia.

sobota - start 9:30 dol. Kościeliska. Stąd przez Przysłup Miętusi do dol. Małej łąki. Z Małej Łąki do dol. Białego, w drodze "Łysanki" ale obawiam się że nie wyrobimy się w czasie biorąc pod uwagę nasze tempo fotograficzne. Mało podejść, sporo fajnych widoków (Przysłup, utc). Drogę kończymy w dol. Białego zatem znajdujemy się w okolicach skoczni. Trasa wymaga sporego tempa ale damy radę.
niedziela - w godzinach przedpołudniowych wyjazd na Kasprowy Wierch, powrót do bazy, pakowanie, ostatnie uściski i do domków :)
KASPROWY WIERCH: Cena osoba dorosła 52 złote, studenci (przed 26 rokiem życia 42 złote). Płatne do 15 grudnia.
NUMER RACHUNKU DO WPŁAT:

14 2490 0005 0000 4000 9244 8937
Małgorzata Przybylska - Łódź
Dopisz w tytule swój nick na forum.

Zasady rezerwacji.

Dotychczasowa lista rezerwacji wstępnych zostaje usunięta.
Lista uczestników będzie uzupełniana według kolejności wpłat.
Ostateczny termin (ze względu na warunki rezerwacji) ubiega 6 grudnia 2010 roku.
Po tym terminie nie przyjmujemy więcej zgłoszeń - musimy opłacić zaliczki, zwolnić zarezerwowane, a nieopłacone miejsca, podać ostateczne ilości osób na dodatkowe atrakcje.
Uwaga! W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w plenerze wpłacona kwota przepada -bardzo proszę to uwzględnić w swoich planach.



Lista uczestników nocleg:
admin + Małgosia
Adam + Joanna
Grześ + Jagienka
Touran + 1
Marek2004 +1
Sendlikelm
W.Wobolewicz
Wolf_13
Jaskier
Kojot + Monika
Leszeq
Robert_P +1
Kakersik + Magda
Jakstr + 1
Zyski
F_OLEK
PILOT + 1
ZleMzimu
APair


28 wpłat.
Wciąż mamy kilka wolnych miejsc.

Klamka zapadła, zaliczka wpłacona :)

ATRAKCJE DODATKOWE (BOLDEM ZAPŁACONE):

Kochani! Pomimo, że termin zapłaty jest do 15 grudnia, kto może proszę o wcześniejsze wpłaty, gdyż musimy wpłacić zaliczki. Konto pozostaje to samo. W tytule wpisujemy nik oraz za co (Kulig, Kasprowy)Za sam kulig płacimy 95 zł od osoby, za komplet płacimy 147 zł od osoby.


admin + Małgosia KASPROWY, KULIG
Grześ + Jagienka KASPROWY, KULIG
Touran + 1 KASPROWY, KULIG
Marek2004 +1 KASPROWY, KULIG
Sendlikelm KULIG
W.Wobolewicz KASPROWY, KULIG
Wolf_13 KULIG
Jaskier KULIG
Kojot + Monika KASPROWY, KULIG
Leszeq KASPROWY, KULIG
Robert_P +1 KULIG, KASPROWY
Kakersik + Magda KASPROWY, KULIG
Jakstr + 1 KASPROWY, KULIG
Zyski KASPROWY, KULIG
F_OLEK KULIG, KASPROWY
Pilot + 1 Kulig
ZleMzimu Kulig
APair kulig
Konstanta11 + Bożena kulig

Uwaga. Część tras, mimo tego że nie są to wysokie podejścia, może być śliska. Oczywiście nie na tyle żeby nie dać sobie z nimi rady "z buta". Jednak zamiast pchania w spodnie poduszek możecie wziąć pod uwagę raki (koszt groszowy a pożytek całkiem dobry).

Marek
29-10-2010, 18:01
jestem na 100% może tym razem sie uda +1

Sendilkelm
29-10-2010, 18:07
Ja tez sie na to pisze. Na raize +0, i pewnie nic sie do tego czasu nie zmieni :)

admin
29-10-2010, 18:14
i pewnie nic sie do tego czasu nie zmieni

Staraj się chłopie, staraj :)

Marek
29-10-2010, 18:19
Staraj się chłopie, staraj :)

Wyjazd solo ma swoje plusy ;)

admin
29-10-2010, 18:20
No. Można spać z kolegą w pokoju ;)

mtu
29-10-2010, 18:34
Znowu mi termin nie pasuje :(
Będę widać musiał kombinować delegację, ale to się zobaczy czy dam radę.
Jeśli dojadę to we dwóch oczywiście będziemy z baranem :)

Marek
29-10-2010, 18:38
No. Można spać z kolegą w pokoju ;)

złośliwiec ;)

Sendilkelm
29-10-2010, 18:45
Staraj się chłopie, staraj :)
Za bardzo ostatnio sie staralem i narzeczona uciekla, wiec teraz sie nie staram :)

A propos teminu to przypomniam, ze 6.01.2011 jest dniem wolnym od pracy.

kakersik
29-10-2010, 18:48
Normalnie az mi sie morda cieszy :D . Jade. Oczywiscie z Magda. Milo mi bedzie Was znowu zobaczyc.

Robert_P
29-10-2010, 19:30
Piotrze wiesz co masz robić :-)

beaute
29-10-2010, 22:00
jestem ciekawa szczegolow

rocky_gt
29-10-2010, 22:04
szczegóły proszę ale i tak już tym razem rezerwuje termin:)

b202
29-10-2010, 23:28
a szkoda właśnie, że nie tydzień później bo będę i byśmy się może gdzie i zobaczyli :P

bradley
30-10-2010, 00:04
Nareszczie (jak dla mnie) sensowny termin, omijający Malyszka. Może sie skuszę....

admin
30-10-2010, 10:45
Lista uzupełniona koledzy i koleżanki. Co do terminu. Jest przemyślany do bólu. Grzesio nad tym czuwał. 6 to święto, zatem dzień wolny. kolejne dni weekendowe. Małysz i ferie tydzień po zatem cała infrastruktura Zakopca działa. Teraz walczymy o pensjonat. Kilka opcji.

jendrusz
30-10-2010, 10:59
No to i ja się piszę w składzie +1 ( ew. +2 i pies)
Może schronisko w Chochołowskiej - standard porównywalny z ostatnim naszym pensjonatem , a i w góry byłoby blisko.

admin
30-10-2010, 11:46
Trochę za daleko od centrum. Wiesz, knajpy, kominek, grzaniec, itd ;)

kakersik
30-10-2010, 12:19
A Dawidek ?? Moim zdaniem było miło i sympatycznie ?? Może mają wolne pokoje dla Nikoniarzy?!

jendrusz
30-10-2010, 12:35
Trochę za daleko od centrum. Wiesz, knajpy, kominek, grzaniec, itd ;)

Piwa i wina ( również w formie grzańca) można tam się napić, kominek chyba też jest, zjeść można.
http://www.chocholowska.zakopane.pl/oferta.html
Większa odległość od centrum to chyba plus ?
Plusem dodatnim byłoby to że chętni mogliby być w górach na świt, zmierzch itp.
Zamiast spacerków z długimi dojazdami na miejsce moglibyśmy startować z większej wysokości.

kakersik
30-10-2010, 12:56
Wszystko pięknie ale ile się orientuję to do tego schroniska nie można dojechać samochodem. Myślę, że to jednak duży minus.

Robert_P
30-10-2010, 15:39
Termin jest super bo tak jak Piotr napisał nie ma jeszcze ferii, nie ma zawodów no i jest tylko jeden dzień gdzie trzeba wziąć urlop.
Lokalizacja to optymalnie było by blisko gór ale też nie zadaleko do centrum bo fajnie by było iść się przejść razem do knajpki i może na jakieś nocne fotki.
Lecz wiadomo nie można mieć wszystkiego :(

admin
30-10-2010, 15:55
Dawidek niestety odpadł. Zaproponowali inne terminy, ten akurat maja zajęty... Działamy dalej i bierzemy pod uwagę zarówno Zakopane, jak i Kościelisko i Chochołów. Damy radę bo kto jak nie my? ;)

kakersik
30-10-2010, 16:16
W zasadzie to dla mnie nie ma różnicy gdzie będziemy nocować. Kwestia tylko taka, żeby do schroniska/pensjonatu/hotelu dojechać samochodem.

Jaskier
30-10-2010, 19:01
Jak nie przeszkadza to, że nikogo nie znam osobiście, to i ja chętnie zapisałbym się na wyjazd.

Robert_P
30-10-2010, 21:40
Jak nie przeszkadza to, że nikogo nie znam osobiście, to i ja chętnie zapisałbym się na wyjazd.

Zawsze jest pierwszy raz :-) ale dobrze było by chociaż wiedzieć skąd jesteś i może jakieś inne info ?

Jaskier
30-10-2010, 22:54
Zawsze jest pierwszy raz :-) ale dobrze było by chociaż wiedzieć skąd jesteś i może jakieś inne info ?

No zawsze :) Od dłuższego czasu śledzę forum, ale nigdy nie było okazji spotkać kogoś na żywo z racji odległości, więc teraz termin mi pasuje i pomyślałem, czemu nie - zawsze warto poznać ciekawych ludzi.
To tak może teraz o mnie - może zacznę od mojego imienia - Marcin. A skąd - obecnie Umeå w Szwecji. Lat 28 - żonaty. Fotografia - amatorsko.

Pozdrawiam

Grzesiek_G
30-10-2010, 23:22
No zawsze :) Od dłuższego czasu śledzę forum, ale nigdy nie było okazji spotkać kogoś na żywo z racji odległości, więc teraz termin mi pasuje i pomyślałem, czemu nie - zawsze warto poznać ciekawych ludzi.
To tak może teraz o mnie - może zacznę od mojego imienia - Marcin. A skąd - obecnie Umeå w Szwecji. Lat 28 - żonaty. Fotografia - amatorsko.

Pozdrawiam

Pewnie, że możesz - ba, więcej, jeśli masz ochotę wybrać się z żoną - nawet jeśli nie fotografuje dawaj śmiało :) jesteście mile widziani.

Jaskier
30-10-2010, 23:31
Pewnie, że możesz - ba, więcej, jeśli masz ochotę wybrać się z żoną - nawet jeśli nie fotografuje dawaj śmiało :) jesteście mile widziani.

Dzięki wielkie - miło będzie was poznać :) Żonę ciągle namawiam - ale już skończyły mi się chyba argumenty :)

admin
31-10-2010, 10:48
Żonę ciągle namawiam - ale już skończyły mi się chyba argumenty


A widziała zdjęcia tych przystojniaków z poprzednich plenerów? ;)

kojot3.0
31-10-2010, 11:11
Jeśli nie będzie problemu to i ja + 1 ( na razie na 99% bo to nie wiadomo jak z urlopem u mojej połówki )

jurekb
31-10-2010, 11:32
Trochę za daleko od centrum. Wiesz, knajpy, kominek, grzaniec, itd ;)

A Słowację (niedaleko od Chochołowa) bierzecie pod uwagę? Jeśli chcesz to podeślę Ci namiar na priv.

Grzesiek_G
01-11-2010, 13:31
Aha, my też oczywiście.

maly78117
01-11-2010, 20:47
Witam wszystkich.Na chwilę obecną zgłaszam się z moją żonką .Żałuję że nie załapałem się na zlociki jesienny więc mam nadzieję że na zimę się załapię :).Pozdrawiam M.

admin
02-11-2010, 11:00
A Słowację (niedaleko od Chochołowa) bierzecie pod uwagę?

Nie, nie. Bazą wypadową ma być Zakopane. Klimat zimowy w knajpach i mała do nich odległość jest tu kluczowa. Trzeba pamiętać że w górach zimą spędza się znacznie mniej czasu niż w innych porach roku...


Aha, my też oczywiście.

Jak mogłoby być inaczej ;)


Witam wszystkich.Na chwilę obecną zgłaszam się z moją żonką

Uzupełnione :)

Kasandra
02-11-2010, 11:09
A co się stało ze starą ekipą plenerową?
Nowa na pewno jest równie wspaniała, ale jakoś tęskno mi za starymi klimatami;(

admin
02-11-2010, 12:23
A co się stało ze starą ekipą plenerową?
Nowa na pewno jest równie wspaniała, ale jakoś tęskno mi za starymi klimatami;(

A co jest złego w nowym klimacie? Przecież plenery są otwarte dla każdego Droga Kasandro. Pakuj walizy i szykuj się do wyjazdu :)

Kasandra
02-11-2010, 12:25
No dumam nad tym, jak mi nie wyjdzie Sylwek w Karkonoszach to bardzo chętnie
Ale to będę dopiero wiedziała w tzw. przyszłości...;-(

wolf_13
02-11-2010, 13:06
Wchodzę w to. Termin jest jak dla mnie bardziej niż odpowiedni.

kojot3.0
02-11-2010, 14:02
Potwierdzam ja +1

haddamus
02-11-2010, 14:07
proszę dopisać jeszcze mnie i Marle :)
szybko się zapełnia lista:)

admin
02-11-2010, 18:54
Oj ostro pojechaliśmy. Zaraz zapełnimy listę. Przyjmować będę zgłoszenia cały czas bo wiecie sami że wstępna lista to tylko wstępna lista ;) Namieszałem ale wiecie o co chodzi.

Sendilkelm
02-11-2010, 19:27
Tak, tak, wiemy, że wstępna lista, to tylko wstępna lista ... przecież to takie proste :) Dla mnie i tak jest wiążąca, więc gdzie mam wpłacać?:twisted: Jak nie dostanę urlopu to wezmę na żądanie i tak będę ;p

beaute
02-11-2010, 20:44
wodz nadal nie zdradzil szczegolow ;)

Sendilkelm
02-11-2010, 20:50
wodz nadal nie zdradzil szczegolow ;)

Za wcześnie na konkrety ...

admin
03-11-2010, 11:26
Dokładnie.

maniek750
03-11-2010, 17:45
Jesli mozna to prosze i mnie dopisac oraz +1 ;)

paulita_d
03-11-2010, 18:25
Nas też proszę dopisać. Paulina i Tomasz

admin
03-11-2010, 19:24
Lista uzupełniona :)

c0lin
03-11-2010, 19:31
Szykuje się następny wypad a ja chyba wolnego nie dostane :(

admin
03-11-2010, 19:32
Walcz ;)

Grzesiek_G
03-11-2010, 23:34
Szykuje się następny wypad a ja chyba wolnego nie dostane :(

C0lin, bo kurcze przestanę kupować w Twoim sklepie i prace stracisz! Idź z tym niusem do kierownictwa :)

Robert_P
04-11-2010, 10:12
Lista uzupełniona :)

... i kompletna :)
Teraz Piotrze szybciótko konkrety finansowe i wpłacamy .
Po wpłatach zamykamy listę i odliczamy pozostały czas do wyjazdu :)

Marek
04-11-2010, 10:36
Robert dobrze prawi.
Proponuję jeszcze liste rezerwową. Jak nie na wpłaty do konkretnego terminu, to niestety "dziekujemy" i wtedy miejsce jest dla pierwszego z rezerwowej.

Robert_P
04-11-2010, 10:44
I konkretny zapis dotyczący wycofania się pomimo wpłaty, że jeśli nie znajdzie się zastępstwo pieniążki przepadają niestety: Live is brutal :)

leszeg
04-11-2010, 11:27
Jesli jest to mozliwe to prosze na rezerwową mnie-1 szt

Grzesiek_G
04-11-2010, 12:42
Będę namawiał Piotrka tym razem do zmiany zasad - lista jadących winna być uzupełniana według kolejności wpłat, a nie deklaracji i owszem zapis, że wpłacone pieniądze przepadają. Konkrety naprawdę niebawem :) walczymy z tematem.

Marek
04-11-2010, 12:43
leszeg to pewnie się załapiesz, bo ja, niestety, chyba będę sam...

Nikkorraf
04-11-2010, 13:20
Raczej nikt nie będzie sam, bo w dużym towarzystwie:)

Mam nadzieje, że sprawa otwarta. Chętnie bym się wybrał na taki wyjazd, choć na razie nie wiem, jak z finansami będzie.
Kiedy będzie znany koszt, termin wpłat, no i sytuacja z limitem osób ?

Psychotrop
04-11-2010, 13:35
niestety :/
dostałem zaproszenie już w sierpniu na inny zlot, który będzie 20-24 stycznia i od razu potwierdziłem, więc finansowo nie wydolę na dwa w ciągu jednego miesiąca :/
no chyba, że z krakowa podjadę na jeden dzień was odwiedzić ;)

Marek
04-11-2010, 13:49
Chodziło mi o przyjazd solo. O towarzystwo na miejscu jestem spokojny ;)

Robert_P
04-11-2010, 13:50
Zaopiekujemy się Tobą Mareczku, żebyś gdzieś w zaspie się nie zawieruszył :mrgreen:

leszeg
04-11-2010, 14:23
leszeg to pewnie się załapiesz, bo ja, niestety, chyba będę sam... Było by chyba :) miło wreszcie po kilku latach bytności na forum poznać część z Was osobiście no ale czekam na rozwój sprawy.

Marek
04-11-2010, 14:25
Zaopiekujemy się Tobą Mareczku, żebyś gdzieś w zaspie się nie zawieruszył :mrgreen:

Tego jestem pewien ;)

w.wobolewicz
04-11-2010, 17:35
Jeśli można na listę rezerwową. Fajnie by było poznać ludzi, których bawi latanie po polach z 5 kilogramową torbą ;)

beaute
04-11-2010, 18:06
Za wcześnie na konkrety ...
jak mam sie zadeklarowac skoro nie znam szczegolow? kosztow, itp? :P jaki przedzial mniej wiecej, cokolwiek ;)

Sendilkelm
04-11-2010, 20:48
jak mam sie zadeklarowac skoro nie znam szczegolow? kosztow, itp? :P jaki przedzial mniej wiecej, cokolwiek ;)

ja to rozumiem, jednak teraz konkretów nie będzie a deklaracja jest wstępna ... czyli wyrażenie chęci, a później kombinowanie czy starczy kasy i czy będzie czas ... :)

Grzesiek_G
04-11-2010, 21:11
jak mam sie zadeklarowac skoro nie znam szczegolow? kosztow, itp? :P jaki przedzial mniej wiecej, cokolwiek ;)

Zobacz do wątków - Złote tatry oraz Zimowy Zlot NKP 2010 w archiwum plenerów - na 2011 nadal szukamy optymalnego rozwiązania.
Cena podstawowa od osoby nie powinna być wyższa niż 240-300 zł za pobyt (3noce) ze śniadaniem, do tego atrakcje typu Kasprowy oraz kulig, które nie będą obligatoryjnie wymagane, ale liczymy na integrację i wspólną zabawę całą grupą, tak jak w trakcie Złotych Tatr.
Dajcie nam jeszcze chwilkę - po prostu trudno w tym okresie znaleźć miejsce dla tak licznej grupy, tym bardziej, że mamy ferie w tym czasie za naszą wschodnią granicą i sąsiedzi walą do Zakopanego jak szaleni.

Joa
04-11-2010, 21:23
Zobacz do wątków - (...) oraz Zimowy Zlot NKP 2010 w archiwum plenerów - na 2011 nadal szukamy optymalnego rozwiązania.
(...)
Sorry Grzesiu ale taki wątek nie istnieje, z powodów które są dla mnie niezrozumiałe. Po tym zlocie nie został nawet ślad na forum.

Kasandra
04-11-2010, 21:30
Chodziło mi o przyjazd solo.

Takie deklaracje to przyciągają innych;-)
a nie tam same zakochane parki blueeeeeeeeeeeeeeee;-))))))))

Grzesiek_G
04-11-2010, 22:28
Sorry Grzesiu ale taki wątek nie istnieje, z powodów które są dla mnie niezrozumiałe. Po tym zlocie nie został nawet ślad na forum.

Asia!
Sto lat cię już nie widziałem :(

Faktycznie dziwna sprawa z tym zlotem, ale to na forum zielonych trzeba popytać, wiem że Grzesio cosik czyścił ostatnio.
Szczęśliwie jest Zakopane - styczeń 2009 - równie genialny i genialnie przygotowany przez Ciebie, więc poprzeczka przez Ciebie ustawiona tak, że nie do pobicia, ale będę się starał dorównać. :)
Może pomożesz, chętnie Ci zadam na PM parę pytań odnośnie Zakopanego... .

Duże buziaki.

Joa
04-11-2010, 22:32
Asia!
Sto lat cię już nie widziałem :(

Faktycznie dziwna sprawa z tym zlotem, ale to na forum zielonych trzeba popytać, wiem że Grzesio cosik czyścił ostatnio.
Szczęśliwie jest Zakopane - styczeń 2009 - równie genialny i genialnie przygotowany przez Ciebie, więc poprzeczka przez Ciebie ustawiona tak, że nie do pobicia, ale będę się starał dorównać. :)
Może pomożesz, chętnie Ci zadam na PM parę pytań odnośnie Zakopanego... .

Duże buziaki.
To nie Grzesio...

Pytaj ofkorz ile chcesz :)

admin
05-11-2010, 09:16
Tamten dział, i dwa inne stały się ofiarą przenosin. Nadłożona została baza danych które zapisała a dokładniej rzecz ujmując nadpisała dział. To tyle. Pisałem o tym w wątkach dotyczących przenosin na nowy serwer. I nie mam też nic przeciwko odnowieniu tego działu ale nikt do tej pory nawet o tym nie wspomniał :( A szkoda.

Joa
05-11-2010, 10:07
Tamten dział, i dwa inne stały się ofiarą przenosin. Nadłożona została baza danych które zapisała a dokładniej rzecz ujmując nadpisała dział. To tyle. Pisałem o tym w wątkach dotyczących przenosin na nowyy serwer. I nie mam też nic przeciwko odnowieniu tego działu ale nikt do tej pory nawet o tym nie wspomniał :( A szkoda.
Nie wiem co oznacza "odnowienie dzialu", ale jakis czas temu sawi, ktorego poprosilam o odnalezienie chocby watku organizacyjnego, stwierdzil ze jest to niemozliwe i ze tematy zwiazane z tym zlotem przepadly bezpowrotnie.

admin
05-11-2010, 13:46
Dokładnie o tym piszę a odnowienie działu to ponowne wpisy. Koledzy techniczni, w tym czasie Marcin nie odzyskali kilku wpisów i kilku działów z archiwum bazy. Poleciały z częścią wątków przy tych roszadach. Sporo w tym mojej winy bo archiwum wtedy obsługiwane było przez dwóch kolegów a jak ja się dołożyłem to wyszło co wyszło.

Grzesiek_G
05-11-2010, 13:56
halo, halo, proszę do tatrów :) wrócić, białych zresztą bo się OT niezły robi....

leszeg
05-11-2010, 14:49
szczerze mówiac to ja tu zagladam by sie dowiedziec czy mam szansę, a czytam ............ No właśnie Grzesiek_G

w.wobolewicz
05-11-2010, 15:01
szczerze mówiac to ja tu zagladam by sie dowiedziec czy mam szansę, a czytam ............ No właśnie Grzesiek_G

Szczęściarz. Jesteś przede mną :smile: Ja też czekam na wyrok. :-(

Sendilkelm
05-11-2010, 15:01
szczerze mówiac to ja tu zagladam by sie dowiedziec czy mam szansę, a czytam ............ No właśnie Grzesiek_G

To już prawie pewne, że masz szansę u Marka na +1 :) hehe

leszeg
05-11-2010, 15:05
pewne to będzie jak znajde sie na liście na pierwszej stronie :) a miejsc bedzie faktycznie 30.

jendrusz
05-11-2010, 15:48
pewne to będzie jak znajde sie na liście na pierwszej stronie :) a miejsc bedzie faktycznie 30.

jeszcze wszystko się może zmienić, na razie to tylko wstępna rezerwacja,
wszystko się może zmienić,
mam też przeczucie że nikt Cię nie zostawi jako 31-ego na liście(czyli poza listą) - jak tylko będą noclegi to Cię przygarniemy( to tylko takie moje domniemanie, ostatecznie oczywiście decydują Organizatorzy)

admin
05-11-2010, 15:50
Spokojnie. Lista jest uzupełniana według kolejności zgłoszeń.
Teraz najważniejsze to znalezienie dla nas odpowiedniego miejsca, co uwierzcie mi nie jest łatwe... Grzesio dwoi się i troi żeby sprostać zadaniu ;)

leszeg
05-11-2010, 16:17
jeszcze wszystko się może zmienić, na razie to tylko wstępna rezerwacja,
wszystko się może zmienić,
mam też przeczucie że nikt Cię nie zostawi jako 31-ego na liście(czyli poza listą) - jak tylko będą noclegi to Cię przygarniemy( to tylko takie moje domniemanie, ostatecznie oczywiście decydują Organizatorzy)
W tym momencie czuje sie jak bym był bezdomną sierotką szukającą schronienia :). Jak juz pisałem wczesniej,nic na siłę.

admin
05-11-2010, 16:29
W tym momencie czuje sie jak bym był bezdomną sierotką szukającą schronienia

:)

Sendilkelm
05-11-2010, 16:38
Fajnie by było, gdyby tym razem każdy miał t-shirt nikoniarzy ... jeśli ktoś jeszcze nie zakupił to będzie miał okazję podczas pleneru - wtedy to byłoby fajne zdjęcie grupowe.

Pomyślcie o tym, to do tych co nie mają, żeby mieć.

admin
05-11-2010, 16:41
Ja się obwieszę koszulką, smyczą, dwoma kubkami, brelokiem i całą resztę okleję naklejkami nikoniarzy ;)
Poważnie mówiąc to faktycznie byłoby super.

beaute
06-11-2010, 00:08
Zobacz do wątków - Złote tatry oraz Zimowy Zlot NKP 2010 w archiwum plenerów - na 2011 nadal szukamy optymalnego rozwiązania.
Cena podstawowa od osoby nie powinna być wyższa niż 240-300 zł za pobyt (3noce) ze śniadaniem, do tego atrakcje typu Kasprowy oraz kulig, które nie będą obligatoryjnie wymagane, ale liczymy na integrację i wspólną zabawę całą grupą, tak jak w trakcie Złotych Tatr.
Dajcie nam jeszcze chwilkę - po prostu trudno w tym okresie znaleźć miejsce dla tak licznej grupy, tym bardziej, że mamy ferie w tym czasie za naszą wschodnią granicą i sąsiedzi walą do Zakopanego jak szaleni.

rozumiem, ale widze ze i tak lista juz pelna ;) ale jakby co to wstepnie moge sie zglosic, jesli Moge.. ;p

admin
06-11-2010, 10:01
Oczywiście że możesz. Już się zgłosiłaś.

touran
07-11-2010, 02:43
Witam, chciałbym się z Wami zabrać... Piotrze czy można jeszcze się dopisać ?? jeśli tak to bardzo by prosił - Mariusz + Beata.

admin
07-11-2010, 06:46
Witam, chciałbym się z Wami zabrać... Piotrze czy można jeszcze się dopisać ?? jeśli tak to bardzo by prosił - Mariusz + Beata.

Oczywiście. Już dopisałem.

Wpadam w galoty i zasuwam do Krakowa gdzie po przesiadce w Grzesia torpedę udamy się do Zakopca celem weryfikacji kilku miejsc. Będziemy meldować.

touran
07-11-2010, 08:24
Oczywiście. Już dopisałem.

...dziękuję. Tak dla formalności to dopisałeś Mateusz a powinno być Mariusz :-) Pozdrawiam.

jendrusz
07-11-2010, 10:39
Oczywiście. Już dopisałem.

Wpadam w galoty i zasuwam do Krakowa gdzie po przesiadce w Grzesia torpedę udamy się do Zakopca celem weryfikacji kilku miejsc. Będziemy meldować.

Sprawdźcie może Głodówkę w Bukowinie.

Robert_P
07-11-2010, 17:15
No to Piotrze z niecierpliwością czekamy za wieścmi :-)

leszeg
07-11-2010, 19:49
torpeda nie trafiła w cel ? namierzyli ją? :)

Grzesiek_G
07-11-2010, 21:26
Melduję iż torpeda uderzyła w cel - trafiony zatopiony - jestem już w Krakowie, Piotruś jedzie już do Łodzi. Jutro będzie wszystko finalnie wiadomo, ale wygląda na to, że a. jest baza, całkiem fajna i w sumie centrum Zakopanego, po drugie niewykluczone że będzie możliwość by było więcej niż 30 osób - ale POTWIERDZONE informacje pojawią się w pierwszym poście, gdy tylko dopracujemy szczegóły i będziemy wszystkiego pewni.

leszeg
07-11-2010, 21:30
no to czekamy my :)

admin
08-11-2010, 00:08
I ja się melduję. Dojechałem w jednym kawałku. Bazę, a właściwie dwie mamy już zaklepane. Klimat góralski o jaki mi chodziło mamy zapewniony. W naszej (bo będziemy w tym pensjonie sami) jadłodajni wiszą piękne rzeźby, obrazy, strzygi i kto tam jeszcze wie co to. Jest fajnie. Mam nadzieję że i Wam się ten klimacik spodoba.

Jutro z Gresiem opracujemy schemat pokoi, opis budynków, ceny (nie będzie drogo).

Lecę odpocząć :)

Ps. Zapomniałem dodać że cieszę się jak dziecko :)

Sendilkelm
08-11-2010, 00:34
Ps. Zapomniałem dodać że cieszę się jak dziecko :)

A my razem z Tobą :)

Psychotrop
08-11-2010, 00:58
jak dzieci, jak dzieci :D

leszeg
08-11-2010, 08:14
no to cieszę sie że misja "torpeda "zakończyła sie sukcesem i szczęśliwie. Teraz czekam na sygnał że moge wpłacić i bedę sie cieszył jeszcze bardziej :)

w.wobolewicz
08-11-2010, 08:20
Najlepsza wiadomość dnia :D:D:D

admin
08-11-2010, 10:41
Na marginesie. Torpeda to bardzo dobre określenie jazdy Grzesia z Krakowa do Zakopanego. Nie zdążyłem przeedytować po drodze jednego wątku na forum a w tym czasie już pukaliśmy do pierwszych drzwi w Zakopanym. I jeszcze mi mówi że on tak zawsze. Nie dziwię się że do Paryżewa dojechali w parę godzin ;)

leszeg
08-11-2010, 14:50
a to jak się ten rachunek nie chce uzupełnić to moze ja swój podam :p

Sendilkelm
08-11-2010, 15:07
Tylko nie uzupełniaj tego jak mnie nie będzie przy kompie, bo nie zdążę zrobić wpłaty :)

leszeg
08-11-2010, 15:10
ja chyba dyżury w domu wyznaczę ;)

Sendilkelm
08-11-2010, 15:12
ja chyba dyżury w domu wyznaczę ;)

Powinno być powiadomienie na sms o zmianach w pierwszym poście ;p

leszeg
08-11-2010, 16:38
Melduję ,że przelew wykonany.Jak nie wpadnie na konto do 30 listopada to wysadzę KB :)

admin
08-11-2010, 16:43
Jak nie wpadnie na konto do 30 listopada to wysadzę KB

:)

leszeg
08-11-2010, 16:49
hmm ...chyba troszke niedokładnie z tym.W tytule przelewu to co trzeba było? bo ja wpisałem Białe Tatry 2011 .Chyba powinienem tez wpisac nick w forum , a nie wpisałem i co teraz ? :( Dałem d....

touran
08-11-2010, 16:55
.. to ja też zamelduję że przelew poszedł tak jak wstępnie zgłaszałem +1, kurcze - już nie mogę się doczekać :p

w.wobolewicz
08-11-2010, 17:01
Melduję wykonanie zadania :) Przelew poszedł ...

Sendilkelm
08-11-2010, 17:02
Przelew zrobiony! :)

Piotrze, a Ty przelew już zrobiłeś? Bo jak nie zdążysz do 30 listopada to pech ... :P

jendrusz
08-11-2010, 17:05
Ja niestety odpadam :( - bawcie się dobrze :)

Marek
08-11-2010, 17:46
Przelew poszedł. Tym razem +1 :)

Jaskier
08-11-2010, 17:55
Przelew poszedł :)

admin
08-11-2010, 18:29
Ja niestety odpadam :sad: - bawcie się dobrze :smile:


No co Ty?

admin
08-11-2010, 18:34
hmm ...chyba troszke niedokładnie z tym.w tytule przelewu to co trzeba było? Bo ja wpisałem białe tatry 2011 .chyba powinienem tez wpisac nick w forum , a nie wpisałem i co teraz ? :sad: Dałem d....


znajdę cię!!!

leszeg
08-11-2010, 19:18
znajdę cię!!!
aż sie wystraszyłem :shock: tak to zabrzmiało :)

kojot3.0
08-11-2010, 21:39
Przelew zrobiony. Mam nadzieje że pieniążki będą na koncie jutro.Pozdrawiam..

Robert_P
08-11-2010, 23:35
Melduję wykonanie zadania :) Przelew poszedł ...

Widzę że tym razem ekipa bydgosko-toruńska nie będzie miała najdalej :-)

touran
09-11-2010, 00:05
Widzę że tym razem ekipa bydgosko-toruńska nie będzie miała najdalej :-)

oj chyba tak, bo ja mam ponad 700 km :)

wolf_13
09-11-2010, 00:12
O ode mnie kasa już płynie po drutach i światłowodach.

Kasandra
09-11-2010, 08:23
oj chyba tak, bo ja mam ponad 700 km :)

A jak jedziesz?;-)
I najważniejsze jak, w sensie kiedy, wracasz na poniedziałek do pracy?

w.wobolewicz
09-11-2010, 09:30
A jak jedziesz?;-)
I najważniejsze jak, w sensie kiedy, wracasz?na poniedziałek do pracy?

O widzę, że nie tylko ja będę z Olsztyna :)

Kasandra
09-11-2010, 09:33
A Ty jak jedziesz?;-))

Sendilkelm
09-11-2010, 09:34
oj chyba tak, bo ja mam ponad 700 km :)

I ile masz miejsc w sam. i która drogą jedziesz? :P
Ostatnio z różnych powodów jechałem sam z Wawy i powrót też, a nie ukrywam, że tym razem dobrze byłoby koszt dojazd zmniejszyć :)

A swoją drogą będę w ten weekend w Pasłęku, może znasz jakąś fajną miejscówkę tam i można by w sobotę rano wschód złapać? Jakby co to PW (ja będę od piątku w dzień do soboty ok. 8 rano :))

EDIT:
Już tu z Olsztyna niech was więcej nie wyskakuje, bo znów będę musiał sam z Wawy jechać ;p

w.wobolewicz
09-11-2010, 09:38
A Ty jak jedziesz?;-))

Dokładnie jeszcze nie wiem. Chyba pociągiem, z przesiadką w Warszawie.

Kasandra
09-11-2010, 09:59
Tzn mnie bardziej powrót interesuje, żeby na poniedziałek być w pracy

leszeg
09-11-2010, 09:59
Wy sie juz na podróż umawiacie ,a ja Was wcale nie widzę na pierwszej stronie :p

Sendilkelm
09-11-2010, 10:04
Wy sie juz na podróż umawiacie ,a ja Was wcale nie widzę na pierwszej stronie :p

Ja np. jestem na pierwszej stronie w 3 poście ;p

Kasandra
09-11-2010, 10:12
A jak masz zobaczyć jak nie wiem najważniejszego?;-)
Powrót z Zakopca do Olsztyna jest mega ***, wracałam niedawno, jedzie się całą noc i albo w poniedziałek nie jestem w pracy (odpada), albo wyjeżdżam dzień wcześniej (też do bani).
Więc szukam.
To dla mnie sprawa życia i śmierci;-))

Sendilkelm
09-11-2010, 10:21
Podejrzewam, że wszyscy w niedzielę do 12-13 się już wykruszą. W zależności od sytuacji na drodze (śnieg) jeśli pojadę samochodem to będę o 18, 19 w Wawie. Z Wawy do Olsztyna już masz krócej pociągiem.
Myślę, że na powrót spokojnie znajdziesz kilka rozwiązań. Nie przejmuj się :)

Kasandra
09-11-2010, 10:38
I tu się mylisz właśnie.
Ostatni pociąg odjeżdża: 17:25
Myślisz, że dlaczego tak szukam powrotu;-(((

Sendilkelm
09-11-2010, 10:42
I tu się mylisz właśnie.
Ostatni pociąg odjeżdża: 17:25
Myślisz, że dlaczego tak szukam powrotu;-(((

Z Wawy do Olsztyna? No tak, PKP ;/
Dla mnie nie ma problemu, żeby wyjechać z Zakopanego w niedzielę rano po śniadaniu o 9:00 jeśli masz zdążyć na pociąg. Więc jeśli nie znajdziesz nikogo z Olsztyna lub okolic kto będzie jechał samochodem i wracał na tyle wcześnie, żebyś zdążyła do pracy na poniedziałek to możesz zabrać się ze mną.

Kasandra
09-11-2010, 10:47
A wytrzeźwiejesz do tej 9?;-)))
No ale dzięki, to coś już mam załatwione;-)
teraz dalej pokombinować;-)

leszeg
09-11-2010, 10:50
gdyby Sandikelm dobrze się rozpedził , a Kasandra dobrze zagadała w odpowiednim momencie to może i Wawy by nie zauwazył ,a migiem w Olsztynie wylądował ;).

Sendilkelm
09-11-2010, 10:59
A wytrzeźwiejesz do tej 9?:wink:))
No ale dzięki, to coś już mam załatwione:wink:
teraz dalej pokombinować:wink:
Te czasy kiedy dużo się piło minęły bezpowrotnie :) Czasami się zdarzy wypić więcej, ale generalnie nie pije na umór jak mam następnego dnia prowadzić.


gdyby Sandikelm dobrze się rozpedził , a Kasandra dobrze zagadała w odpowiednim momencie to może i Wawy by nie zauwazył ,a migiem w Olsztynie wylądował ;).
Nie gdybajmy proszę, nie gdybajmy ;p

leszeg
09-11-2010, 11:03
Ok ,sorry.Zachowałem sie jak "prawie" dyspozytor twego autka.

touran
09-11-2010, 16:53
A jak jedziesz?;-)
I najważniejsze jak, w sensie kiedy, wracasz na poniedziałek do pracy?

... wyjeżdżamy z żoną w nocy z środy na czwartek tak około godz. 00.00 (oczywiście uzależnione jest to jeszcze od warunków panujących na drodze), a wracamy w poniedziałek ok. 14-15. Mam trzy wolne miejsca, i możemy kogoś zabrać.

Sandilkelm no niestety w sobotę pracuję :sad: a szkoda bo z wielką ochotą skoczylibyśmy w plenerek. A w niedzielę??

Pozdrawiam.

Sendilkelm
09-11-2010, 17:01
... wyjeżdżamy z żoną w nocy z środy na czwartek tak około godz. 00.00 (oczywiście uzależnione jest to jeszcze od warunków panujących na drodze), a wracamy w poniedziałek ok. 14-15. Mam trzy wolne miejsca, i możemy kogoś zabrać.
Sandilkelm no niestety w sobotę pracuję :sad: a szkoda bo z wielką ochotą skoczylibyśmy w plenerek. A w niedzielę??
Pozdrawiam.

Nawet jeśli jedziecie przez Wawe to ja odpadam, bo nie chcę brać urlopu na poniedziałek, poza tym jak nie znajdzie się powrót dla Kasandry to wracam w niedzielę rano :)

PS.
Początkowo miałem być środa-niedziela, ale niestety będę tylko piątek-sobota, niestety. W każdym razie zapamiętam, że jesteś z okolic i jak kiedyś będę przy okazji to się odezwę :)

w.wobolewicz
09-11-2010, 18:00
... wyjeżdżamy z żoną w nocy z środy na czwartek tak około godz. 00.00 (oczywiście uzależnione jest to jeszcze od warunków panujących na drodze), a wracamy w poniedziałek ok. 14-15. Mam trzy wolne miejsca, i możemy kogoś zabrać.

Sandilkelm no niestety w sobotę pracuję :sad: a szkoda bo z wielką ochotą skoczylibyśmy w plenerek. A w niedzielę??

Pozdrawiam.


Jeśli byście przejeżdżali przez Olsztyn (lub gdzieś niedaleko), chętnie bym dołączył.

Kasandra
09-11-2010, 18:53
Olsztyn z lekka nie po drodze;-)
ale Ostróda jak najbardziej.
No ale dla mnie odpada, bo poniedziałek...pozostanę przy koledze Send...Dżizus co to za nick???

Sendilkelm
09-11-2010, 19:38
Olsztyn z lekka nie po drodze;-)
ale Ostróda jak najbardziej.
No ale dla mnie odpada, bo poniedziałek...pozostanę przy koledze Send...Dżizus co to za nick???

Dzizus ... kazdy sie o to pyta ;/ http://www.empik.com/sendilkelm-zwierzchowski-piotr,322634,ksiazka-p
Przynajmniej nie mam problemow z rejestrowaniem sie na wszelakich serwisach, bo zawsze jest wolny i nie musze dodawac glupich numerkow do tworow z imienia :) ... i tak juz zostalo :P

touran
09-11-2010, 19:47
Jeśli byście przejeżdżali przez Olsztyn (lub gdzieś niedaleko), chętnie bym dołączył.

Wojtku, właśnie rozgrywa się czy pojedzie jeszcze jeden nikoniarz z mojego miasta, jeśli tak to może być już brak miejsc :-( ale dam Ci znać.

Sendilkelm.... zarąbisty masz nick ;)

w.wobolewicz
09-11-2010, 20:26
Wojtku, właśnie rozgrywa się czy pojedzie jeszcze jeden nikoniarz z mojego miasta, jeśli tak to może być już brak miejsc :-( ale dam Ci znać.

Sendilkelm.... zarąbisty masz nick ;)

OK. Nie ma sprawy. To jeszcze prawie 2 miesiące.

admin
09-11-2010, 20:36
OK. Nie ma sprawy. To jeszcze prawie 2 miesiące.I to jest właśnie najbardziej przykre... AŻ DWA MIESIĄCE A JA JUŻ TESKNIĘ ZA TYM SPOTKANIEM. Trzeba coś mniejszego wymodzić w międzyczasie.

Może byśmy sobie jakiś wyskok zrobili na jakiś weekend nad morze?

touran
09-11-2010, 20:40
I to jest właśnie najbardziej przykre... AŻ DWA MIESIĄCE A JA JUŻ TESKNIĘ ZA TYM SPOTKANIEM. Trzeba coś mniejszego wymodzić w międzyczasie.

Może byśmy sobie jakiś wyskok zrobili na jakiś weekend nad morze?

ja się piszę tylko zależy w który ustalicie bo co drugi pracuję :sad:

admin
09-11-2010, 20:55
Pomyślimy. Trzeba się teraz skupić nad zamknięciem tematu tutaj czyli atrakcje które już szykuję :)

Robert_P
09-11-2010, 21:01
i to jest właśnie najbardziej przykre... Aż dwa miesiące a ja już tesknię za tym spotkaniem. Trzeba coś mniejszego wymodzić w międzyczasie.

Może byśmy sobie jakiś wyskok zrobili na jakiś weekend nad morze?



Piotrze suuuperrrrr !!!!!!!!!

jacekz40
09-11-2010, 21:52
ja się piszę tylko zależy w który ustalicie bo co drugi pracuję :sad:
Ja też chcę :mrgreen:
A co do Zakopanego, wstępnie dopisuję się do listy - 2 osoby. Jutro postaram się wszystko załatwić do końca łącznie z wpłatą :)

Marek
09-11-2010, 23:02
Może byśmy sobie jakiś wyskok zrobili na jakiś weekend nad morze?

Takie wiadomosci to ja lubię. Tylko termin jak najszybciej, żeby można było w pracy zaplanować.

ZYSKI
10-11-2010, 08:06
Nowy na forum od wczoraj :) WITAM

Kręci mnie aby wybrać się do Zakopanego, za dużo miałem w tym roku wyjazdów i żona tez kreci nosem:)
do końca listopada jest troche czasu więc sie może uda przekabacic

Pozdrawiam

Kasandra
10-11-2010, 08:12
W tym roku...a to już będzie przyszły rok;-)
A żonę przekabacić...z nami idzie tak prosto, tak łatwo...tylko trzeba to załatwić odpowiednio Panowie!;-)

admin
10-11-2010, 11:02
z nami idzie tak prosto, tak łatwo...

Taaaa....

w.wobolewicz
10-11-2010, 12:18
Taaaa....

Dobrze powiedziane :mrgreen:

kakersik
14-11-2010, 11:19
No i jak zwykle. Na wyjazd deklaruje sie masa ludzi, a jak przychodzi do placenia to polowa sie wykrusza. I jak tu powaznie cokolwiek planowac? Oj nie ladnie.
ps. Piotr, a co bedzie jak nie uzbieramy 30-tu osob?

leszeg
14-11-2010, 11:21
to sie nazywa magia pieniądza

ZYSKI
14-11-2010, 12:29
Do końca miesiąca mamy troszke czasu, pewnie chętni się jeszcze znajdą, jestem na dobrym etapie rozmów domowych, nie jest jeszcze na 100% ale jestem dobrej myśli, powinno się udać :)

admin
14-11-2010, 19:26
Jestem pewien że grupa się zbierze na 100% :)

jendrusz
14-11-2010, 20:30
No i jak zwykle. Na wyjazd deklaruje sie masa ludzi, a jak przychodzi do placenia to polowa sie wykrusza. I jak tu powaznie cokolwiek planowac? Oj nie ladnie.


Wstępne deklaracje były tylko i wyłącznie wstępne - nie była znane koszta i miejsce(forma) noclegu. No i czy bardziej górsko czy bardziej nizinnie będzie.

Marek
14-11-2010, 22:01
No i czy bardziej górsko czy bardziej nizinnie będzie.

Nizinnie? W Zakopanem?

wbas78
14-11-2010, 22:35
Ja też się piszę na plener + Karolina . Jutro tylko dogadam urlop. Pięknie:)

Grzesiek_G
14-11-2010, 23:06
Ja też się piszę na plener + Karolina . Jutro tylko dogadam urlop. Pięknie:)


Super!

a co do ilości osób - tym razem może być nas i całkowicie mało :) - wszystko pod tym względem jest dogadane. Najwyżej zwolnimy bazę B lub nie weźmiemy całej :)

leszeg
14-11-2010, 23:21
Super!

a co do ilości osób - tym razem może być nas i całkowicie mało :) - wszystko pod tym względem jest dogadane. Najwyżej zwolnimy bazę B lub nie weźmiemy całej :)

I po sprawie. Mniejsza grupa to bardziej mobilna grupa .

greem
15-11-2010, 00:03
Ja również się piszę + 1
Na dniach zrobię wpłatę :)

JakStr
15-11-2010, 08:13
To mój pierwszy post , zatem Witam Wszystkich !

Od jakiegoś czasu śledzę forum i postanowiłem wybrać się z Wami do Zakopanego.
Zgłaszam siebie + 1 i zaraz robię przelew.

leszeg
15-11-2010, 08:22
Baza A pełna.

admin
15-11-2010, 10:45
No i super. Wiedziałem że tak będzie. Dotąd zaliczyliśmy tylko jedną maleńką wtopę w Pradze i całkowitą w Paryżu. Odkąd Grzesio wszystkiego dogląda jest super. Dzięki Grzesiu za Twoje zaangażowanie. Na marginesie kto nie był na takim plenerze wcześniej ten nie wie jak fajne są te nasze spotkania.

Dzisiaj postaram się dołączyć przynajmniej część konkretów związanych z atrakcjami.

Robert_P
15-11-2010, 20:46
wbas78 + grem ... widzę że silna grupa bydgosko-toruńska się zbiera . Jedziecie jednym autem ? Dogadajcie się taniej i przyjemniej . Ja jadę z Kakersikiem z Torunia więc już można jakiś konwój zrobić :)


I jeszcze jedno , Piotrze najważniejsze to wyciągać wnioski z tzw. wtop :) Będzie super !

leszeg
19-11-2010, 08:17
taka tu cisza od kilku dni :(

greem
19-11-2010, 09:03
wbas78 + grem ... widzę że silna grupa bydgosko-toruńska się zbiera . Jedziecie jednym autem ? Dogadajcie się taniej i przyjemniej . Ja jadę z Kakersikiem z Torunia więc już można jakiś konwój zrobić :)

Tak jedziemy jednym autem, ale najpierw musi sie jeszcze wyjasnic sprawa urlopu, wiec jeszcze nic pewnego.
Jak wszystko sie uda to jak najbardziej polecimy w konwoju :)

ZYSKI
19-11-2010, 09:52
Do końca listopada zostało kilka dni, chyba zbierają intensywnie kase :) też zbieram, wczoraj zamówiłem D300 ale chyba styknie na Zakopane :)

leszeg
19-11-2010, 10:13
Policzyłem przypuszczalne koszty pleneru i wychodzi na to ,że w moim przypadku uwzględniajac jakies piwko i coś na ząb. Może Kasprowy lub cos innego i wychodzi tak biednie 700 zł. No cóż ale każda przyjemnosc kosztuje :).

admin
19-11-2010, 10:17
Do końca listopada zostało kilka dni, chyba zbierają intensywnie kase :smile: też zbieram, wczoraj zamówiłem D300 ale chyba styknie na Zakopane

Biorąc pod uwagę Twój nick, to nie będzie kłopotu ;)


Policzyłem przypuszczalne koszty pleneru i wychodzi na to ,że w moim przypadku uwzględniajac jakies piwko i coś na ząb. Może Kasprowy lub cos innego i wychodzi tak biednie 700 zł. No cóż ale każda przyjemnosc kosztuje :smile:.

Spotkanie z przyjaciółmi w tak miłym środowisku - bezcenne...

ZYSKI
19-11-2010, 10:38
Ostatnie moje spotkania fotograficzne to plenery w Książu (kolo Wałbrzycha), stare dzieje :) końcem roku 2009 podziękowałem firmie Canon za współpracę i z przyjemnością wpadłem pod skrzydła Nikona. Forum obserwuje od kilku miesięcy i powiem, że właściwie to rozglądałem sie za jakimś spotkanie i chyba przypasuje ten zimowy w Tatrach.

W tym roku zaliczylem kilka spotkań z kolegami GPSmaniakami jest to fajna sprawa, nowi ludzie nowe znajomości nie wspomne przyjemnościach:) Z nowym rokiem nowe spotkanie w nowej grupie (Nikoniarze) i jestem przekonany, że nie pierwsze i nie ostatnie :)

admin
19-11-2010, 10:45
Z nowym rokiem nowe spotkanie w nowej grupie (Nikoniarze) i jestem przekonany, że nie pierwsze i nie ostatnie :smile:

Tego akurat możesz być pewien :)

kakersik
19-11-2010, 11:01
Policzyłem przypuszczalne koszty pleneru i wychodzi na to ,że w moim przypadku uwzględniajac jakies piwko i coś na ząb. Może Kasprowy lub cos innego i wychodzi tak biednie 700 zł. No cóż ale każda przyjemnosc kosztuje :).

Te 700 zlotych to od osoby rozumiem?

Grzesiek_G
19-11-2010, 11:09
Rąbka tajemnicy uchylę, oczywiście czekamy, aż się wyklaruje ostateczna ilość osób ale na pewno będzie Kasprowy, a może, jeśli tylko spotka się propozycja z entuzjazmem - jakieś kulig z wyżerką, pochodniami i wiśniówką :)

admin
19-11-2010, 11:47
Kochani, każdy wyda tyle na ile go stać. Ja jestem w trakcie ustalania atrakcji jakie nas spotkają. Planowanie tras zimą nie jest proste ale damy radę. Na 100% będzie kulig i Kasprowy. Koszty wcale nie są duże przy takiej jak nasza grupie. Wkrótce podepniemy to z Grzesiem i wszystko stanie się jasne. Osoby które już wpłaciły wiedzą że najważniejsze jest nasze spotkanie :)

ZYSKI
19-11-2010, 11:51
właśnie kasa odleciała:)

admin
19-11-2010, 11:53
Oby trafiła do mnie :)

leszeg
19-11-2010, 11:59
Te 700 zlotych to od osoby rozumiem?
tak od osoby , ja mam tylko 300 km do Zakopca.
Oczywiście nie chodzi o pieniadze bo to rzecz nabyta. Ostani raz w gorach zimą byłem w 1972 r i ani mi na myśl nie przychodzi bym z powodu małych funduszy nie zaliczył tego pleneru. Góry,zima,plener,nowi znajomi i cóż wiecej potrzeba :).

kakersik
19-11-2010, 12:28
leszeg mysle, ze spokojnie sie zmiescisz w tym budzecie. Ja ostatnim razem wraz z Zonka wydalem nie wiele wiecej. Tyle, ze nie licze tu tego co zaplacilem Piotrowi. No i mam troszke dalej, bo jakies 600 km.
ps Piotr, napisz, ze masz dla mnie dobra nowine :D

Sendilkelm
19-11-2010, 12:50
A ja mam takie pytanie, czy będzie ktoś, zamierza lub myśli o tym, żeby wziąć/wypożyczyć narty/snowboard na jeden dzień chociaż?

Znając życie to przy plenerze fotograficznym i atrakcjach organizowanych przez Piotra i Grzesia nie będzie czasu, ale może ... ?

Marek
19-11-2010, 13:30
A ja mam takie pytanie, czy będzie ktoś, zamierza lub myśli o tym, żeby wziąć/wypożyczyć narty/snowboard na jeden dzień chociaż?

Znając życie to przy plenerze fotograficznym i atrakcjach organizowanych przez Piotra i Grzesia nie będzie czasu, ale może ... ?

Czasu na pewno nie będzie, ale zabieram narty na 100%.

ZYSKI
19-11-2010, 13:39
Nart nie bede zabierał ale wkupne przytargam :)

leszeg
19-11-2010, 13:52
Nart nie bede zabierał ale wkupne przytargam :)

Ja pierwszy raz z nikoniarzami,czy to ceremoniał standartowy ? :)

ZYSKI
19-11-2010, 14:16
Ja pierwszy raz z nikoniarzami,czy to ceremoniał standartowy ? :)

Ja nie dosyć że nowy to też pierwszy raz :) zabieram na dobry początek i zapoznanie sie :) jak znam życie (a troszke bywałem na spotkaniach) to ten pierwszy dzionek bedzie chyba luzacki :) :), oczywiście moge sie mylic ale co tam, nie ma sie co przejmować na zapas :)

Jaskier
19-11-2010, 14:33
Ja to się szczerze nie mogę już doczekać wyjazdu i też fajnie, że będzie więcej nowych osób :)

admin
19-11-2010, 16:13
He,he narty. To se pojeździliście :)

Nowi, nie bać się. Będzie super. Wkupne przygotować i szykować się na wyjazd!

Ps. Tatuaże z logo nikoniarzy robimy gratis.

Sendilkelm
19-11-2010, 16:25
He,he narty. To se pojeździliście :)

Nowi, nie bać się. Będzie super. Wkupne przygotować i szykować się na wyjazd!

Ps. Tatuaże z logo nikoniarzy robimy gratis.

Ja i tak bym na nartach sobie nie pojeździł :P
Jeszcze będziesz żałował wieczorem, że po całym dniu nie mogłeś z Kasprowego zjechać do ośrodka, bo nie miałeś sprzętu :) ;p

Ps.
W dowolnym miejscu? Kto robi?

Marek
19-11-2010, 17:03
He,he narty. To se pojeździliście :)

A kto mówił o jeżdżeniu? Sendilkelm pytał, czy ktoś bierze narty ze sobą :)

Jaskier
19-11-2010, 18:34
He,he narty. To se pojeździliście :)

Nowi, nie bać się. Będzie super. Wkupne przygotować i szykować się na wyjazd!

Ps. Tatuaże z logo nikoniarzy robimy gratis.

Jak wrócę z wyjazdu i żona zapyta się jak było - to odpowiem - Patrz jaki świetny tatuaż sobie wydziergałem :)
A wykupne na pewno będzie :) Muszę jeszcze cały wyjazd logistycznie zaplanować i w drogę!

ZYSKI
20-11-2010, 08:52
Może ktoś będzie zainteresowany ??????

www.garniak.pl forum maniaków garmina (GPS-y) i nie tylko :)

www.gpsmaniak.com strona prywatna kolegi, wszytko o GPS-ach i mapach turystycznych

Pozdrawiam

Tomasz Chmielewski
21-11-2010, 23:11
Powitac, są jeszcze jakies wolne miejsca ? Pozdro z Lublina :)

leszeg
21-11-2010, 23:31
z tego co widac w pierwszym poście to są. Kase słać i sie szykować.

Tomasz Chmielewski
21-11-2010, 23:43
a Jak z przyjazdem i odjazdem? Rozumiem, że transport każdy sobie tak ?:) i jeszcze jedno moje pytanie związane z kwestiami finansowymi, te niecałe 300 zl to zaliczka rozumiem? I jeszcze jedno, tu już pytanie do doswiadczonych w plenerach, jakie ciuchy brac, zeby móc tam przezyć?

Jaskier
22-11-2010, 00:58
Koszty: 260 zł od osoby, cena obejmuje nocleg i śniadanie w terminie 6-9 stycznia - wszystko w pierwszym poście :)

ZYSKI
22-11-2010, 06:03
jeszcze jedno, tu już pytanie do doswiadczonych w plenerach, jakie ciuchy brac, zeby móc tam przezyć?

Ja zabieram ciuchy zimowe :)

Grzesiek_G
22-11-2010, 08:12
a Jak z przyjazdem i odjazdem? Rozumiem, że transport każdy sobie tak ?:)

Tak, dojazd organizujemy sobie indywidualnie, oczywiście szukając i zabierając po drodze w miare możliwości innych uczestników wyjazdu.


i jeszcze jedno moje pytanie związane z kwestiami finansowymi, te niecałe 300 zl to zaliczka rozumiem?

Nie, to nie zaliczka a pełny koszt noclegu ze śniadaniem. Oczywiście może do tego również dojść koszt innych atrakcji, takich jak kulig, Kasprowy, czy też kolacja, piwko itd... .


I jeszcze jedno, tu już pytanie do doswiadczonych w plenerach, jakie ciuchy brac, zeby móc tam przezyć?

Z tego, co wiem admin nie planuje zabrać nas w wysokie tatry i porzucić, celem uzyskania efektu zamrożenia w czasie... . Na poważnie: to góry, więc nawet doliny potrafią być nieprzyjemne zimą ( wiatr, śnieg, więc zdecydowanie polecam górską odzież, najlepiej wielowarstwową, do tego zimowe górskie buty), jakaś kominiarka lub czapka, bo na Kasprowym potrafi nieźle wiać.

Liny, czekany zostaw tym razem w domu, wyjazd jest dla emerytów :)

Ps. Raki zabierz :P

leszeg
22-11-2010, 08:25
strój wieczorowy nie zaszkodzi ;)

Jaskier
22-11-2010, 10:01
Ps. Raki zabierz :P


Spokojnie raki można wypożyczyć :) A dodatkiem do ciepłego ubrania może być butelka rumu do plecaka :)

P.S. Mi pogoda sprzyja hartowaniu dzisiaj za oknem -19
P.S.2. A co do podróży to do Zakopanego będę jechał prawdopodobnie z Kraśnika (lubelskie) - więc jak będą chętni to można zorganizować się większą grupą :)

Pozdrawiam

touran
22-11-2010, 21:37
... no,no Piotrze ale pojechałeś ;-) w trakcie czytania atrakcji "Rysy" zacząłem kombinować jak się z tego wywinąć :wink: Ale Morskie Oko, cóż dla mnie bajka. O tym marzyłem.Pozdrawiam.

leszeg
22-11-2010, 21:46
czy raki i czekan da sie gdzies na miejscu załatwic bo to mój pierwszy raz:) i nigdy o takim czyms nie myślałem nawet.

Tomasz Chmielewski
23-11-2010, 02:06
Ok To tyle chciałem wiedziec, jesli chodzi o organizacje, teraz pytanie do uczestników, kto z was jest z Lublina ? Jezeli ktos taki sitnieje to prosze o kontakt gg 987056 ew. kom 500014222, tym sposobem zaoszczedzicie mi szukania kompana do podróży :)

sory za spam, ale prosił bym jeszcze o jakies wskazówki dotyczące sprzętu fotograficznego, dysponuje nikonem d90 plus obj. 18-55 nikkor f/3,5-5,6 plus grip, i to tyle, zaopatrzec sie w jakies filtry, ew. w jakis inny obiektyw ? jezeli tak to poprosze o porady :)

Jaskier
23-11-2010, 02:10
Ok To tyle chciałem wiedziec, jesli chodzi o organizacje, teraz pytanie do uczestników, kto z was jest z Lublina ? Jezeli ktos taki sitnieje to prosze o kontakt gg 987056 ew. kom 500014222, tym sposobem zaoszczedzicie mi szukania kompana do podróży :)

A Kraśnik - może być?

Tomasz Chmielewski
23-11-2010, 02:21
Proste ze tak, Jaskier, ogarnijmy sytuacje, to moze sie zbierze wieksza grupa z lubelskiego, to wtedy bedzie w gre wchodził moze nawet zarezerwowany przedział w pociągu :D
p.s to w takim razie ja bede Geralt :D

leszeg
23-11-2010, 08:49
Ja nadal z upierdliwością maniaka pytam o te raki i czekan o których pisze w pierwszym poście.Może ktoś nie zauwazył , a wydaje mi się ,że to ważna.Nie wiem ,nigdy nie byłem ,a chcę tam iść.Przez te raczki i czekan a raczej ich brak moge spędzić dzień na Krupówkach ,a tego nie chcę. Czy ktoś wie czy coś takiego można tam na miejscu czy lepiej zakupic wojskowe za 70 zł na alledrogo ?

ZYSKI
23-11-2010, 09:07
Ja nadal z upierdliwością maniaka pytam o te raki i czekan o których pisze w pierwszym poście.Może ktoś nie zauwazył , a wydaje mi się ,że to ważna.Nie wiem ,nigdy nie byłem ,a chcę tam iść.Przez te raczki i czekan a raczej ich brak moge spędzić dzień na Krupówkach ,a tego nie chcę. Czy ktoś wie czy coś takiego można tam na miejscu czy lepiej zakupic wojskowe za 70 zł na alledrogo ?

Nie wiem jakie są plany ale mnie się wydaje, że nie będziemy zdobywać szczytów natomiast do Morskiego Okna chyba sie obejdzie bez raków i czekanów ale nawet gdyby sie okazało że są niezbędne pewnie na miejscu będzie można wypożyczyć, osobiście zabieram na wszelki wypadek raki (w końcu ich nie dźwigam)

Oczywiście jestem za Morskim Okiem, zimowe scenerie są przepiękne

Pozdrawiam

leszeg
23-11-2010, 09:12
no to ja wkleje co w pierwszym poście stoi -"
"Rysy
Najpopularniejszy cel w okolicy, polecany dla "początkujących" zimą turystów - wejście o wiele łatwiejsze niż latem. Bywa jednak lawiniaste (na całej długości prowadzi żlebem) i tłoczne (ciężko czasem zachować wymagany zimą odstęp), więc polecane jedynie przy dobrych warunkach, konieczne raki i czekany.
Aż do Kotła Pod Rysami droga zimowa pokrywa się z letnią (ominąć można wejście na Bulę, wchodząc wprost do Kotła dnem żlebu). Z Kotła żlebem pomiędzy grzędą, którą wiedzie letni szlak a W granią Rysów (tak zwaną Rysą) na przełączkę w N grani. Stąd razem z letnim szlakiem (łańcuchy) na szczyt.

Jaskier
23-11-2010, 09:41
Ja też jak czytałem to o Rysach to z każdą sekundą moje zainteresowanie rosło, choć myślałem, że musi się na pewno grupa podzielić - a tu na koniec - wielkie "Żartowałem" :)
Wypożyczyć sprzęt można, ale raczej nie będzie potrzeby :)

Pozdrawiam

ZYSKI
23-11-2010, 09:54
Przepraszam, nie wiem dlaczego tego nie doczytałem :(

Jeżeli temat Rysów byłby aktualny to zdecydowanie raki i czekan zalecane, nie znam wejścia od naszej strony (wchodziłem od strony Słowacji), w górach trzeba byc przygotowanym na wszystko więc jak wyżej: raki, czekan kominiarka, ciepłe rękawice,, dobre górskie obuwie, ciepła odzież (kto nosi nie prosi), oczywiście jestem za wejściem na Rysy ale to tez zależy co nam pogoda przygotuje (zawsze można plany zmienić)

Pozdrawiam

leszeg
23-11-2010, 09:55
No to se admin jaja zrobił ,a ja uwierzyłem. To "żartowałem" odnisłem do samego oblodzenia. Czyli problem rakowo czekanowy z głowy. Ja bym prosił Admina o konkrety bo teraz juz nie wiem co jest żartem ,a co prawdą.

Marek
23-11-2010, 10:24
Admin żartował, że żartował :)

admin
23-11-2010, 10:53
Wszystko co umieściłem w cudzysłowiu dotyczącego Rys to żart :) Wejście zimowe to nie banalny spacer po dolinach i na tym plenerze nie zrobimy tego. Za duża odpowiedzialność, organizacja grupy itd. Mowy nie ma. To był żart. Widzę że się udał. Cała reszta to już fakt. Teraz tylko organizujemy resztę (kulig z atrakcjami, Kasprowy, itd).

Rysy to możemy sobie zrobić na obiektywie, oby nie ;)

Co do raków, jak ktoś ma, można zabrać jednak to raczej zbędne dźwiganie. Poruszamy się dolinami, pięknymi. Czasem zdarzy się miejscowe oblodzenie ale bez przesady. Można sobie poradzić :)

ZYSKI
23-11-2010, 11:09
Jak na miejscowe oblodzenie to ewentualnie kijki mogą sie przydać :):)

tak sie zastanawiam czy moja kasa doleciała???? :) w piątek wysłane

Pozdrawiam

leszeg
23-11-2010, 11:16
tak sie zastanawiam czy moja kasa doleciała???? :) w piątek wysłane

Pozdrawiam

"doleciała" :)

admin
23-11-2010, 13:00
w piątek wysłane

Dzisiaj zaksięgowane :)

leszeg
23-11-2010, 13:02
Dzisiaj zaksięgowane :)
na szczeście napisane nie w cudzysłowiu :)

Jaskier
23-11-2010, 13:03
Dla spragnionych większych wysokości :) Dla mnie robi to wrażenie - nawet oglądając bezpiecznie przed
komputerem.

RyilT_xdp8k

ZYSKI
23-11-2010, 13:11
Dzisiaj zaksięgowane :)

Jak kolega wspomniał "na szczeście nie w cudzysłowiu" :):) oczywiście żartuje :):)

Teraz pozostało czekać na dobry wynik na allegro (pod młotkiem D90 i obiektyw 18-105)
oraz czekanie na D300 z gripem i dwoma obiektywami :)

Pozdrawiam

leszeg
23-11-2010, 13:18
dłonie mi sie spociły

admin
23-11-2010, 15:19
Ja to widziałem wcześniej. Powiem tylko że miałem lekkie zawroty głowy ;)

Tomasz Chmielewski
24-11-2010, 02:11
gg 987056 tel 500014222 Jaskier, skontaktuj sie ze mną pilnie, chce omowic wspolny wyjazd.
branoc wszystkim,

Robert_P
24-11-2010, 10:27
Odnośnie transportu to bardzo rozważam skorzystanie z usług PKP , nowy rozkład jest bodajże od 11 grudnia i wtedy podejmę decyzję .
Wg. planowanego nowego rozkładu http://rozklad-pkp.pl/ wsiadamy wieczorkiem, kimka w sypialnianym i rano o 9, wypoczęci , wyspani możemy już pędzić w góry :)

admin
24-11-2010, 10:57
A przyjaciele odbiorą Was z dworca :) To całkiem niezły pomysł.

Robert_P
24-11-2010, 11:28
A przyjaciele odbiorą Was z dworca :) To całkiem niezły pomysł.

I nic więcej nam do szczęścia nie będzie trzeba ! Jesteś Wielki :)

admin
24-11-2010, 11:38
:)

leszeg
24-11-2010, 15:25
a z megafonu na dworcu - "uwaga , uwaga pociąg relacji Bydgoszcz Zakopane jest opóźniony o około 789 minut z powodu zamarznięcia torów. Za opóźnienie PKP prze.........." :P

ZYSKI
24-11-2010, 15:41
a z megafonu na dworcu - "uwaga , uwaga pociąg relacji Bydgoszcz Zakopane jest opóźniony o około 789 minut z powodu zamarznięcia torów. Za opóźnienie PKP prze.........." :P

Uwaga na cudzysłów :):):)

leszeg
24-11-2010, 15:42
:):):)

Robert_P
24-11-2010, 16:05
....pasażerowie proszeni sa o odejście od torów i rozbicie namiotów :):)

Jaskier
24-11-2010, 17:19
a z megafonu na dworcu - "uwaga , uwaga pociąg relacji Bydgoszcz Zakopane jest opóźniony o około 789 minut z powodu zamarznięcia torów. Za opóźnienie PKP prze.........." :P

Tak mi się przypomniał kabaret Tey

"No... Mamuśka! C.. Słuchaj... - Kto przyjechał? Wujek? A gdzie będzie spał? Czemu na balkonie? Wietrzy się? Wujek się wietrzy? A co się stało..... Aa ha ha... co? To bedzie musiał być długo...
KJ - A co.... a co... ?
ZL - Całą drogę jechał w toalecie, taki ścisk był
KJ - To jednak miał szczęście, wie pan...
ZL - Słuchaj... - co?
KJ - Szczęście miał...
ZL - Przepraszam, poczekaj - co?
KJ - Miał szczęście bo ja jechałem kiedyś pociągiem, wie pan jak były te mrozy...
ZL - Tak...
KJ - ....To nas w ramach racjonalizacji wszystkich wygonili na tory i kazali chuchać na zwrotnicę.
ZL - Slyszalaaas? SŁYSZAŁAAŚ? Wujek miał szczęście... noo..., ze mu zwrotnica nie zamarzła! ..."

:)

a tak poważnie, to jeszcze nie dogadałem się z Tomaszem, ale jak patrzyłem na połączenia - i ten super rozkład, to żeby dotrzeć do zakopanego o rozsądnej godzinie, to chyba będę musiał jechać z kraśnika do wawy - a później łapać pociąg do zakopanego - ja to się najeżdżę po Polsce.

Pozdrawiam

Sendilkelm
25-11-2010, 00:10
a tak poważnie, to jeszcze nie dogadałem się z Tomaszem, ale jak patrzyłem na połączenia - i ten super rozkład, to żeby dotrzeć do zakopanego o rozsądnej godzinie, to chyba będę musiał jechać z kraśnika do wawy - a później łapać pociąg do zakopanego - ja to się najeżdżę po Polsce.
Pozdrawiam

To dowiedz się o której będziesz w Wawie, bo ja z Warszawy jadę samochodem do Zakopca.

ZYSKI
25-11-2010, 06:57
Ja lecę z Bystrzycy Kłodzkiej przez Nyse, Katowice, Kraków, mogę zahaczyć o Opole

Pozdrawiam

Grzesiek_G
25-11-2010, 11:05
UZUPEŁNIONA niedziela oraz dalsza częśc piątku. Wpisujcie się w miarę szybko w wątku, bo cena będzie zależała od wielkości grupy. Niestety zaliczka też.

Robert_P
25-11-2010, 11:12
Piątek , piszę się na wszystkie atrakcje :)

leszeg
25-11-2010, 11:15
ja full opcję proszę czyli kulig +Kasprowy. Kasprowy w dwie strony oczywiście :)?

ZYSKI
25-11-2010, 11:26
Poproszę o fullllllllllllll "czyli z Rysami włącznie :):):):)"

w.wobolewicz
25-11-2010, 11:37
Idę na całość :lol:

leszeg
25-11-2010, 11:37
Rysy znikneły :(

Grzesiek_G
25-11-2010, 13:05
Rysy znikneły :(

Rysy to partyzantka i jako taka się ukrywa. Ruch oporu być może tajniaczo skomunikuje się z potencjalnymi partyzantami. :)

Kody dla partyzantów:

nie jadę na kulig: śpię pod gołym niebem, kase co przelałem przepijcie
nie jadę na Kasprowy: stawiam wszystkim kulig :)


Czuj!Czuwaj!

touran
25-11-2010, 14:32
Ja + Beata piszemy się na komplet.

kojot3.0
25-11-2010, 14:56
Ja + Monika też komplet

Marek
25-11-2010, 15:36
jasne, że komplet :)

Robert_P
25-11-2010, 15:47
Kasprowy to chyba można później się zadeklarować ? Bo jeśli będziemy wracać pociągiem to odjazd o 11*30 więc z Kasprowego chyba nici :(

Jaskier
25-11-2010, 15:49
To ja chętny na kulig. W niedzielę będę chciał wyruszyć wcześniej, choć z wielką chęcią to bym został nawet dłużej :(

Kasandra
25-11-2010, 15:51
Ja za to wiem, że niestety z Wami tym razem nie pojadę, bo jadę w Karkonosze.

Sendilkelm
25-11-2010, 16:32
Ja też tylko kulig ... w niedzielę do południa to już chciałbym być w drodze.

Grzesiek_G
25-11-2010, 16:38
Kasprowy to chyba można później się zadeklarować ? Bo jeśli będziemy wracać pociągiem to odjazd o 11*30 więc z Kasprowego chyba nici :(

Można i później.
Na ten moment wysłałem zapytanie rezerwacyjne na grupę 20-35 osób.
To samo dotyczy kuligu.

Przy okazji; liczę, że się jeszcze ktoś do nas przyłączy, bo przecież zapisy są do 30 listopada, więc każdy, kto się jeszcze zdecyduje na udział w plenerze i będzie zainteresowany na pewno będzie mógł wziąć udział w kuligu i Kasprowym.