Zobacz pełną wersję : Kaftan bezpieczeństwa :D
Pytanie z serii lekko dziwnych: czy ktoś z Krakusów (lub nie-Krakusów ale w Krakowie przebywających :)) jest w stanie pożyczyć kaftan bezpieczeństwa lub wie skąd mogę takowy zdobyć stosunkowo szybko? :)
Psychotrop
28-10-2010, 21:24
perwersiarz ;)
jackrabbit
28-10-2010, 21:28
allegro, ebay, sklepy z akcesoriami bdsm
glodnym chleb na mysli ;)
allegro, ebay, sklepy z akcesoriami bdsm
Potrzebuję już na sobotę więc odpada allegro i ebay. Sklepy z akcesoriami BDSM będą pewnie miały tylko lateksowe wyszukane, a mnie zależy na możliwie "oryginalnym". :)
Teatry nieraz wypożyczają stroje, sądzę że kaftan też mogą mieć. Ewentualnie w szpitalu psychiatrycznym spróbować sądzę że jakiś w Krakowie macie.
na allegro za grosze kupisz mam taki ale niestety nie jestem z krakowa
ps. np tu: http://allegro.pl/kaftan-bezpieczenstwa-i1285981473.html
na allegro za grosze kupisz mam taki ale niestety nie jestem z krakowa
ps. np tu: http://allegro.pl/kaftan-bezpieczenstwa-i1285981473.html
Dobry opis
,,Doskonały na prezent dla teściowej lub na inną okazję'' :mrgreen:
Słyszałem, że wystarczy zrobić raban żeby Policja przyjechała,
potem spoliczkować mundurowego i powiedzieć, że słyszysz głosy.
Grzecznie Cię zawiozą i dostaniesz to, czego potrzebujesz :mrgreen:
PS.
Oczywiście, jeżeli zależy Ci na oryginale :-P
Zależy mi na oryginale ale jednak chciałbym się zjawić na imprezie w sobotę...... :D
No nic, jutro biorę się za ostre poszukiwania w ciucharniach. :)
Słyszałem, że wystarczy zrobić raban żeby Policja przyjechała,
potem spoliczkować mundurowego i powiedzieć, że słyszysz głosy.
Grzecznie Cię zawiozą i dostaniesz to, czego potrzebujesz :mrgreen:
PS.
Oczywiście, jeżeli zależy Ci na oryginale :-P
znajomy pokazal kiedys panom mundurowym w niebieskim bolidzie palec uwazany powszechnie za wulgarny. Zapytany '-co nam pan tu przed chwila pokazal' odpowiedzial ze '-miedzygalaktyczny znak pokoju' :D Zamiast kaftanu dostal sad grodzki, wiec alternatywne opcje jego pozyskania beda chyba bardziej efektywne ;)
pozdro z prawdziwego kraju wariatow,
Art.
znajomy pokazal kiedys panom mundurowym w niebieskim bolidzie palec uwazany powszechnie za wulgarny. Zapytany '-co nam pan tu przed chwila pokazal' odpowiedzial ze '-miedzygalaktyczny znak pokoju' :D
Art.
Poprawiles mi humor na caly dzien :) Az sie poplakalem ze smiechu.:) Ciekawi mnie tylko czy zrobil to tak dla jaj czy panowie mundurowi sobie ''zasluzyli''
Sąd za palec, gdzie my żyjemy, toż to zupełnie klimaty, niczym z "Folwarku zwierzęcego".
O pardon, toż to wchodzę na śliski grunt polityki, więc szaaaa.
a chcielibyście, aby byle gówniarz mógł się wulgarnie zachowywać wobec policji ? Żeby nie było respektu ?
W tym przypadku moim zdaniem policja postąpiła słusznie: poczuli się obrażeni, a pełnili wtedy służbę.
a chcielibyście, aby byle gówniarz mógł się wulgarnie zachowywać wobec policji ? Żeby nie było respektu ? W tym przypadku moim zdaniem policja postąpiła słusznie: poczuli się obrażeni, a pełnili wtedy służbę.
Tutaj akurat się zgadzam.
fotograf58
30-10-2010, 15:25
I znowu zaczął się temat wokół psiarni !!!
Kaftan mozesz dotac na Babinskiego, http://babinski.pl/ ale jak powiesz, ze potrzebujesz kaftan to moga cie zle zrozumiec i zostaniesz na dluzej:)
mi kiedys do zdjec moja mamusia uszyła :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.maxmodels.pl/galerie/6/7/3/37673/95151.jpg)
mi kiedys do zdjec moja mamusia uszyła :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.maxmodels.pl/galerie/6/7/3/37673/95151.jpg)
Dobra, dobra, ;) nie tłumacz się :)
Dobra, dobra, ;) nie tłumacz się :)
dobra, wydalo sie.. ale ciii
Koniec końców zrezygnowałem z imprezy z braku kaftanu, ale i tak go sobie zakupię (teraz już na spokojnie) na allegro, żebym na przyszłość nie miał problemu podobnego. :D (Już kilka razy w przeszłości żałowałem że nie mam takiego stroju pod ręką)
Koniec końców zrezygnowałem z imprezy z braku kaftanu, ale i tak go sobie zakupię (teraz już na spokojnie) na allegro, żebym na przyszłość nie miał problemu podobnego. :D (Już kilka razy w przeszłości żałowałem że nie mam takiego stroju pod ręką)
A przepraszam,że spytam ale jaka to była impreza klimatyczna:mrgreen:??
A przepraszam,że spytam ale jaka to była impreza klimatyczna:mrgreen:??
Same krejzolki. :mrgreen:
A na poważnie: helołinowa impreza; już nawet w ramach kompromisu byłem gotów zrezygnować z maski Lectera, o której też za późno pomyślałem... :razz:
Psychotrop
03-11-2010, 22:02
trzeba było się za piłę motorową przebrać :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.