PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie odbitki w Katowicach



KECIF
03-01-2007, 22:02
WITAJCIE

Jaki LAB polecacie w Katowicach lub najbliższej okolicy ??
A że będę miał parę setek do zrobienia, to zależy mi na jakości LABa no i cenie oczywiście :-)

A jak wygląda jakość odbitek z labów w hipermarketach ?? - może ktoś może polecić jakiś.

jakubs
04-01-2007, 09:22
W katowicach nie wiem, bo chyba obydwa które dla mnie przedstawiały wartość zostały zlikwidowane, albo przeniesione nie wiem gdzie. Ale w chorzowie na wolności chwalą i podobno korzystają z tego zakładu profesjonaliści, A odbitki u kolegi bardzo mi się podobały. Są tańsze laboratoria :(

KECIF
04-01-2007, 14:15
W katowicach nie wiem, bo chyba obydwa które dla mnie przedstawiały wartość zostały zlikwidowane, albo przeniesione nie wiem gdzie. Ale w chorzowie na wolności chwalą i podobno korzystają z tego zakładu profesjonaliści, A odbitki u kolegi bardzo mi się podobały. Są tańsze laboratoria :(

A konkretnie który na Wolności, możesz na PM żeby kryptoreklamy nie było

jakubs
04-01-2007, 18:09
żeby nie było kryptoreklamy to tutaj jest link do strony z wyszukiwarki, ale żeby Ci trochę ułatwić to napiszę, że cała nazwa jest dużymi literami ;) http://www.google.com/search?ie=UTF-8&q=chorz%c3%b3w%20odbitki

KECIF
04-01-2007, 19:47
żeby nie było kryptoreklamy to tutaj jest link do strony z wyszukiwarki, ale żeby Ci trochę ułatwić to napiszę, że cała nazwa jest dużymi literami ;) http://www.google.com/search?ie=UTF-8&q=chorz%c3%b3w%20odbitki




heee heee, nie prościej było PM posłać ;-)

Dzięki
:-)

5iatka
04-01-2007, 20:38
tez tam robie odbitki, nawet aparat tam kupowalem...ale powiedzcie czy jest w katowicach jakis sensowny sklep foto ( sprzet, obiektywy itp ) gdzie kupujecie?
pozdrawiam

KECIF
04-01-2007, 22:49
tez tam robie odbitki, nawet aparat tam kupowalem...ale powiedzcie czy jest w katowicach jakis sensowny sklep foto ( sprzet, obiektywy itp ) gdzie kupujecie?
pozdrawiam


tak żeby pomacać, to pozostaje tylko MM i Saturn
i nic więcej ;-(

5iatka
04-01-2007, 23:16
czyli katastrofa, poza allegro i sklepami interetowymi nigdzie sie nie da kupic
( pomijam wymienione sklepy ze wzgledu na cene )
Juz kilkakrotnie bylem zdecydowany na juz kupic sigme 70-300 ale mi sie odwidzialo bo musialbym czekac na dostawe - w sklepie mam od zaraz. Przez to sie teraz borykam z n 70-210/4 ale nie ma skad dostac za przyzwoite pieniadze....

jakubs
04-01-2007, 23:30
w krakowie jest gdzie, a to juz niedaleko... zrób sobie całodzienną wyprawę turystyczno fotograficzną i pooglądaj sprzęty... w sąsiedztwie rynku wiem o dwóch takich miejscach, a nawet trzech? tak więc warto, a przy samym dworcu fotojoker, może też lepiej zaopatrzony (nie sprawdzałem)

adrian
13-10-2009, 21:20
Podbiję temat, mam do zrobienia odbitki do portfolio, więc jakość musi być idealna, fotoland w chorzowie da radę? Czy może jest u nas coś lepszego?

Skanowali mi tam negatyw średnioformatowy i wyszło średnio ;-)

tmadzik
13-10-2009, 22:37
Ja korzystam z usług:http://fotonet.info.pl/
Zdjęcia wyszły idealnie dokładnie tak jak na monitorze. Paczka była porządnie zapakowana i dość szybko zrealizowali zamówienie.
Firma jest z Tych.

adrian
14-10-2009, 08:11
Zobaczę ;-) Dzięki ;-)

totmes
14-10-2009, 08:50
przecież fotonet to masówka jakich mało

adrian
14-10-2009, 09:07
Sprawdzić nie zawadzi, chociaż może sobie za dużo obiecuję ;-)

Przemek Paśnik
14-10-2009, 09:26
Adrian z fotonetem daj sobie spokój... rzuć okiem na PW

agape
14-10-2009, 10:57
a ja Fotonet polecam - jak dotąd odbitki jakie stamtąd dostaję są bardzo ok. i cena też. ;)

adrian
14-10-2009, 11:35
Najpierw przetestuję Przemka, jak foty będą niefajne to dostanie z liścia ;-)

Przemek Paśnik
14-10-2009, 15:50
Najpierw przetestuję Przemka, jak foty będą niefajne to dostanie z liścia ;-)

brutal :mrgreen:

badi
14-10-2009, 16:51
raz wolalem w fotolandzie. juz tam nie wolam.

lab na 3 maja znam jeszcze zanim przemek zaczal tam pracowac. wolalem troche i bylo okay.

Tomek Konopka
14-10-2009, 16:57
a ja Fotonet polecam - jak dotąd odbitki jakie stamtąd dostaję są bardzo ok. i cena też. ;)

a ja nie, problemy z nadaniem profilu nie raz albo zapomnieli albo jak sam nadałem i oni też,wyszla kiszka.Pomimo kalibrowania monitora zdjęcia zafarb żółci lub zieleni .
agape w Twojej okolicy jest fotolab i powiem że jestem z niego zadowolony :-D

Marcin T
14-10-2009, 20:31
przecież fotonet to masówka jakich mało
A znasz kogoś, kto wyżyje z wołania 20 fotek na dobę?

W Fotonecie nigdy się nie zawiodłem. Robiłem tam tradycyjne odbitki do albumu jak i powiększenia 100x70.

adrian
14-10-2009, 20:45
a ja nie, problemy z nadaniem profilu nie raz albo zapomnieli albo jak sam nadałem i oni też,wyszla kiszka.Pomimo kalibrowania monitora zdjęcia zafarb żółci lub zieleni .
agape w Twojej okolicy jest fotolab i powiem że jestem z niego zadowolony :-D

Może chemia umierała? ;-)

Przemek, nic się nie bój tylko wołaj dobrze to włos Ci z głowy nie spadnie :mrgreen:

agape
14-10-2009, 21:46
a ja nie, problemy z nadaniem profilu nie raz albo zapomnieli albo jak sam nadałem i oni też,wyszla kiszka.Pomimo kalibrowania monitora zdjęcia zafarb żółci lub zieleni .
agape w Twojej okolicy jest fotolab i powiem że jestem z niego zadowolony :-D

Wiesz... jeśli podpadną mi raz czy drugi - po prostu się rozstaniemy. Tak stało się w przypadku przynajmniej jednego labu w Czewie (kiedyś słynącego z w miarę dobrego, równego poziomu - teraz jednak odwalają za przeproszeniem fuszerkę - dlatego juz tam nie zaglądam)... Są oczywiście inne przyzwoite laby w tym mieście - jednak cena za odbitkę zupełnie mnie nie satysfakcjonuje - bez przesady - nie mogę dokładać do interesu przez drogie i niewiele lepsze (o ile w ogóle) odbitki...

Jak narazie z poziomu usług Fotonetu jestem zadowolona. O to żeby nadali odpowiedni profil dbam szczególnie, pisząc za każdym razem grubym markerem na CD "PROFIL" lub odpowiednią uwagę w przypadku wysyłki za pośredn. internetu - jak dotąd nic przykrego mnie nie spotkało (a różnica między zdjęciem z profilem i bez jest kolosalna! - robiłam próby). To co widzę na monitorze jest dokładnie tym samym co widzę na odbitkach z Fotonetu. A chyba o to chodzi?
Dlatego polecam. ;)



PS. i nie mam tam rodziny...(żeby ktoś sobie nie pomyślał) :mrgreen: