Zobacz pełną wersję : Kaplica Sykstyńska wirtualna panorama
Psychotrop
28-10-2010, 13:20
pewnie już było ...
ale tych co nie widzieli, polecam sobie pooglądać - dla mnie rewelacja.
http://www.vatican.va/various/cappelle/sistina_vr/index.html
Ładnie wybrukowany copyright. Ciekawe czyje to dzieło ;)
Ps. Masa golasów ;)
Psychotrop
28-10-2010, 13:26
haaa
teraz zauważyłem "copyright" :)
za dużo na golasów patrzyłem :)
szkoda tylko, że nie można się przespacerować i niektóre rzeczy są z "parchatej" perspektywy :/
[Mariusz]
28-10-2010, 13:28
Woow, świetne to wygląda :) Szacun dla tego kto to zrobił i zmontował..
Psychotrop
28-10-2010, 13:30
Woow, świetne to wygląda :) Szacun dla tego kto to zrobił i zmontował..
dokładnie - nasłuchałem się od niejednej osoby, jakie to łał i w ogóle, a teraz w końcu mogę popodziwiać.
szkoda, że nie ma naszych polskich "klasyków" w wersji 3D udostępnionej on-line.
uwielbiam stare kościoły, kaplice i takie tam klimaty ...
Nareszcie coś sensownego w tym dziale.
:)
Niezła jakość - ciekawy czym robione.
Rafał_Sz
28-10-2010, 19:23
Tylko ta muzyka...
;)
Tylko ta muzyka...
;)
Muzyka jest absolutnie piękna psze pana :)
Ładnie wybrukowany copyright. Ciekawe czyje to dzieło ;)
Ps. Masa golasów ;)
Hehe :) Copyright w stylu "Cosmatesco" ;)
Niezła robota. Dużo fajniej, na spokojnie można obejrzeć freski:)
Bartek - NinoVeron
29-10-2010, 12:13
niezła orgietka :D :D
ciekawe czy modele i modelki pozowali w tej kaplicy czy może malarz miał taką fantazję i malował "z głowy" (bo jeśli tak to ja też chce zażywać to co on :D )
fotograf58
29-10-2010, 13:29
może malarz miał taką fantazję i malował "z głowy" (bo jeśli tak to ja też chce zażywać to co on :D )
Polecam jakiś dopalacz+amfa+marycha+koka - ta mikstura działa zabójczo.
Tak naprawdę to ta panorama robi bardzo duże wrażenie, przynajmniej na mnie.
Polecam jakiś dopalacz+amfa+marycha+koka - ta mikstura działa zabójczo.
Chyba za długo w pracy siedziałeś. ;)
fotograf58
29-10-2010, 18:25
Chyba za długo w pracy siedziałeś. ;)
Nic z tego jestem na urlopie :):)
Nic z tego jestem na urlopie :):)
A, objawy z odstawienia. Rozumiem. :)
fotograf58
29-10-2010, 18:27
A, objawy z odstawienia. Rozumiem. :)
Pewnie masz rację!!!!!
Psychotrop
29-10-2010, 18:27
tu macie więcej miejsc:
http://www.vatican.va/various/basiliche/san_pietro/vr_tour/index-en.html
fotograf58
29-10-2010, 18:30
Dzięki Psychotrop!!
Psychotrop - musze Ci powiedziec ze ja tez uwielbiam takie klimaty i boleje równiez. Ale wiesz do tego co myslisz potrzeba:
1. dogadanie sie z proboszczem
2. wejscia do koscioła jak nie bedzie nikogo
3. odpalenie wszystkich swiateł lub czesci dla stworzenia klimatu -a tu proboszcz moze powiedziec co laska 200pln
4. pewnie jeszcze kilka innych "przeszkod"
Pozdrawiam
tu macie więcej miejsc:
http://www.vatican.va/various/basiliche/san_pietro/vr_tour/index-en.html
REWELACJA!!!
Kurde jestem pod wrażeniem!!
Nawet fontanna się rusza ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.