Zobacz pełną wersję : wszystkiego najlepszego Bill !
Rafał_Sz
28-10-2010, 09:20
A co? Kilka miliardów ludzi po nim jedzie każdego dnia, to chociaż ja jeden złożę mu życzenia. :D
Bill Gates ma dzisiaj urodziny.
To pisałem ja, używając Firefox`a. ;):)
Boryszuk
28-10-2010, 10:41
To i ja się dołączę!
Zdrówko Bill.
Użytkownik lunuxa :D
Sendilkelm
28-10-2010, 10:43
Zdrówko. Gdyby nie Ty BIll, to nie byłoby tych alternatyw dla Windowsa i jego programów :)
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy, to powiedziałem ja, titus, chowając kolejną kopię "7 - 64bit" do kopertki.
A co? Kilka miliardów ludzi po nim jedzie każdego dnia, to chociaż ja jeden złożę mu życzenia. :D
Bill Gates ma dzisiaj urodziny.
To pisałem ja, używając Firefox`a. ;):)
Ale Firefox z Windows czy z Linuxa?
Rafał_Sz
28-10-2010, 14:04
Ale Firefox z Windows czy z Linuxa?
Z okien. :?
Zdrówko. Gdyby nie Ty BIll, to nie byłoby tych alternatyw dla Windowsa i jego programów :)
dzięki :mrgreen::mrgreen:
Zdrówko. Gdyby nie Ty BIll, to nie byłoby tych alternatyw dla Windowsa i jego programów :smile:
Dobre :)
Psychotrop
28-10-2010, 18:04
wyczuwam sarkazm :)
Blasius.G
28-10-2010, 18:16
Nie narzekam. Jest nas wielu (użytkowników oprogramowania i sprzętu MS). Wszystkiego dobrego, szczęścia i dzięki:)
Boryszuk
28-10-2010, 18:53
ja dla Billa nie mam tortu, nie mam nawet cukierkow. Ale mam batonika
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/i/28102010122.jpg)
chyba sie nie laduje bo z telefonu wrzucam :/
http://img21.imageshack.us/img21/1214/28102010122.jpg
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.