PDA

Zobacz pełną wersję : wszystkiego najlepszego Bill !



Rafał_Sz
28-10-2010, 09:20
A co? Kilka miliardów ludzi po nim jedzie każdego dnia, to chociaż ja jeden złożę mu życzenia. :D

Bill Gates ma dzisiaj urodziny.

To pisałem ja, używając Firefox`a. ;):)

Boryszuk
28-10-2010, 10:41
To i ja się dołączę!

Zdrówko Bill.
Użytkownik lunuxa :D

Sendilkelm
28-10-2010, 10:43
Zdrówko. Gdyby nie Ty BIll, to nie byłoby tych alternatyw dla Windowsa i jego programów :)

titus1
28-10-2010, 13:31
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy, to powiedziałem ja, titus, chowając kolejną kopię "7 - 64bit" do kopertki.

ropusz
28-10-2010, 13:41
A co? Kilka miliardów ludzi po nim jedzie każdego dnia, to chociaż ja jeden złożę mu życzenia. :D

Bill Gates ma dzisiaj urodziny.

To pisałem ja, używając Firefox`a. ;):)

Ale Firefox z Windows czy z Linuxa?

Rafał_Sz
28-10-2010, 14:04
Ale Firefox z Windows czy z Linuxa?
Z okien. :?

bil78
28-10-2010, 14:10
Zdrówko. Gdyby nie Ty BIll, to nie byłoby tych alternatyw dla Windowsa i jego programów :)

dzięki :mrgreen::mrgreen:

admin
28-10-2010, 18:00
Zdrówko. Gdyby nie Ty BIll, to nie byłoby tych alternatyw dla Windowsa i jego programów :smile:

Dobre :)

Psychotrop
28-10-2010, 18:04
wyczuwam sarkazm :)

admin
28-10-2010, 18:07
Ja też :)

Blasius.G
28-10-2010, 18:16
Nie narzekam. Jest nas wielu (użytkowników oprogramowania i sprzętu MS). Wszystkiego dobrego, szczęścia i dzięki:)

Boryszuk
28-10-2010, 18:53
ja dla Billa nie mam tortu, nie mam nawet cukierkow. Ale mam batonika


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/i/28102010122.jpg)

chyba sie nie laduje bo z telefonu wrzucam :/

http://img21.imageshack.us/img21/1214/28102010122.jpg