PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżcie wybrać najlepsze wołanie



Grzesiek_G
26-10-2010, 10:09
Koleżanki i koledzy

bardzo Was proszę oddajcie głos w ankiecie najlepszego wywołania zdjęcia poniżej. Wątek z głosowaniem jest tu:

http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=161853
(http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=161853)

Autorem jest yOyO - zwycięzca poprzedniej edycji.



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/DSC_0102-1.jpg
źródło (http://www.momenty.eu/Forum/RAWki/DSC_0102.jpg)

Rafał_Sz
26-10-2010, 10:13
Wprowadźcie obowiązkowe głosowanie. Jak ktoś nie zagłosuje, zakaz wstępu do Cafe.

;)

Grzesiek_G
26-10-2010, 23:24
Wprowadźcie obowiązkowe głosowanie. Jak ktoś nie zagłosuje, zakaz wstępu do Cafe.

;)

:) dobre albo lepiej za każdy oddany głos możliwość napisania 1 postu w cafe :)

NIEMNIEJ BARDZO DZIĘKUJĘ TYM, KTÓRZY PRZECZYTALI i oddali głos. Czym więcej głosów, tym lepszy wgląd w gust ogółu i bardziej obiektywny wybór najlepszej obróbki.

Być może będziemy w cafe zawieszać info o konkursach, wyzwaniach i pojedynkach.

Sendilkelm
27-10-2010, 09:39
Być może będziemy w cafe zawieszać info o konkursach, wyzwaniach i pojedynkach.

To jest dobry pomysł. IMO może być nawet jeden wątek do tego.

docxxx
27-10-2010, 11:36
:) dobre albo lepiej za każdy oddany głos możliwość napisania 1 postu w cafe :)



Kapitalny pomysl!* Za jeden oddany glos lub komentarz jeden wpis w dziale Cafe.

*nie dla mnie ;)