Grzesiek_G
26-10-2010, 10:09
Koleżanki i koledzy
bardzo Was proszę oddajcie głos w ankiecie najlepszego wywołania zdjęcia poniżej. Wątek z głosowaniem jest tu:
http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=161853
(http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=161853)
Autorem jest yOyO - zwycięzca poprzedniej edycji.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/DSC_0102-1.jpg
źródło (http://www.momenty.eu/Forum/RAWki/DSC_0102.jpg)
bardzo Was proszę oddajcie głos w ankiecie najlepszego wywołania zdjęcia poniżej. Wątek z głosowaniem jest tu:
http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=161853
(http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=161853)
Autorem jest yOyO - zwycięzca poprzedniej edycji.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/10/DSC_0102-1.jpg
źródło (http://www.momenty.eu/Forum/RAWki/DSC_0102.jpg)