Piotrek 77
25-10-2010, 14:02
Witam czy Nikon ma coś takeigo jak DRO?
Czy go macie właczonego i na ile ustawiacie?
Jesli tak czy efekt tego jest zapisywany w RAW-ie tzn. czy bedzie to widać w CR czy tylko w NX
Czy go macie właczonego i na ile ustawiacie?
Jesli tak czy efekt tego jest zapisywany w RAW-ie tzn. czy bedzie to widać w CR czy tylko w NX