PDA

Zobacz pełną wersję : DRO z czym to się je



Piotrek 77
25-10-2010, 14:02
Witam czy Nikon ma coś takeigo jak DRO?
Czy go macie właczonego i na ile ustawiacie?
Jesli tak czy efekt tego jest zapisywany w RAW-ie tzn. czy bedzie to widać w CR czy tylko w NX

drosik
25-10-2010, 14:36
Raw z ang. surowy.

Piotrek 77
25-10-2010, 16:50
coś czytałem zeto zwiększona rozpiętość tonalna czy jakoś tak. Że niby to ma Sony a od dawna ma to już Nikon i Canon. Nie wiem czy to nie chodzi o D-light. Ale to są tylko moje gdybania

gromi
25-10-2010, 18:25
Active D-lightning?

Piotrek 77
25-10-2010, 18:53
tak ale nie jestem pewny czy to to