Zobacz pełną wersję : Tania(najtańsza) kamera.
stecarlos
24-10-2010, 16:58
Witam!
Szukam jakiejś taniej kamery, bo nawet D3100 jest za drogi. Myślę o czymś na mini DV. Jedyny wymogiem jest przyzwoita jakość obrazu. (niestety nie potrafię zdefiniować słowa "przyzwoita"). Jakieś pomysły?
Taniej - tzn. ile? Dla jednego tanio to 200 zł, dla drugiego 5000 lub więcej.
Definicja "przyzwoitości" też by się jednak zdała.
Tutaj (http://www.euro.com.pl/search/kamery,d10,e20.bhtml?keyword=wielka-wyprzedaz&searchType=tag) są przykłady.
stecarlos
24-10-2010, 18:00
No dobra nie sprecyzowałem. Tanio to 200-350(500) pln, bo droższej szkoda by było mi używać na nartach, motocyklu i innych dziwnych rzeczach. Zabawki typu JVC GC-FM1B wydają się fajne, ale na statyw tego nie założę chyba?
Blasius.G
24-10-2010, 19:39
W ktoryms markecie typu rtv agd byly takie camkordery (samsunga?) po okolo 300zl ale to w kwestii filmowania oferuje tyle co telefon komorkowy i jest podobne do niego.
Rafał_Sz
24-10-2010, 19:56
A myślałeś o czymś takim http://rowerowy.com/akcesoria/audiovideo/hd_hero_960 (ze względu na przeznaczenie)?
Gopro robi filmy naprawdę dobrej jakości.
Polećcie tanią kamerkę 600-1000zl na wyjazdy (morze, narty, rower) oraz przyjęcia okolicznościowe.
Dzzięki :)
Blasius.G
31-10-2010, 13:16
W najnowszym Digital Foto-Video masz zebrane i przetestowane kilka takich kamerek. Ceny od 699-999zł. Są toshiby Camileo X100 i SX900, praktice 10.4 i DVC 10.1, creative Vado HD III gen. i sony bloggie pm5.
Idź do kiosku i już masz bo co ja tu będę opisywał skoro ich w rękach nie miałem. Poczytaj tam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.