Nikoniarze.pl
>
Różności
>
Cafe NIKON
> Potrzebna pomoc Inverness Szkocja
PDA
Zobacz pełną wersję :
Potrzebna pomoc Inverness Szkocja
U-CUT
24-10-2010, 15:55
Do srody musze odebrac tam przesyłke,z Manchesteru jest 400 pare mil w jedna strone.Mieszka ktos w tamtych stronach i moze zrobic przysługe?
U-CUT
24-10-2010, 22:44
Bede jechal autem i mam pytanko odnosnie trasy.Jechac przez Glasgow czy Edinburgh?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.