Zobacz pełną wersję : D700 + 24-70 + 70-200 + sb900
Witam,
Ktoś może zaproponować jakąś fajną wygodną torbę
na pow. zestawik?
Pozdr.
lodzermensch
23-10-2010, 13:19
Lowepro Stealth Reporter D300.
Lowepro Classified 160 AW - mam z takim zestawem tylko że ja mam sb-800 a do wszystkich gratów mam Cassified 250 AW
Lowepro Classified 160 AW - mam z takim zestawem tylko że ja mam sb-800 a do wszystkich gratów mam Cassified 250 AW
Tak tylko, że to jest plecak ;-)
Pozdr.
Seria classified 250 i 160 to są torby na ramię.
Pozdrawiam
Tak tylko, że to jest plecak ;-)
Pozdr.
To jest torba na ramie najwygodniej noszona na skos z bardzo łatwym dostępem do sprzętu.
Polecam sprawdzić - ja pojechałem do sklepu z gratami i próbowałem co mi najbardziej pasuje.
A jakby do powyszedo zestawu dolozyc jeszcze S5, N85 i jeszcze jedna lampe to w co by to spakowac? Patrzylem na Hama Defender 210 i Crumpler New Dehli 770 ale moze macie jakies swoje typy
tamrac pro12, dodatkowo 2 sb900, s150 i masz jeszcze dużo miejsca
Szprychu
23-10-2010, 22:23
A jakby do powyszedo zestawu dolozyc jeszcze S5, N85 i jeszcze jedna lampe to w co by to spakowac? Patrzylem na Hama Defender 210 i Crumpler New Dehli 770 ale moze macie jakies swoje typy
Ja do Lowepro Stealth Reporter 550 zmieściłem D700+grip, D700, n24-70, sigme 70-200, 85/1.8, 50/1.8, sb800 i jakieś tam graty. Za pewne się jeszcze zmieści netbook ;).
jacoslavgth
23-10-2010, 23:37
lowepro nova 200 aw - d700, sb900, sb800, 50, 24-70, 14-24, 105, su800, d3s też się zmieści :) zajebista torba, wygodna i dobrze wykonana
lowepro nova 200 aw - d700, sb900, sb800, 50, 24-70, 14-24, 105, su800, d3s też się zmieści :) zajebista torba, wygodna i dobrze wykonana
No wygląda nieźle. Pamiętasz ile dałeś za nią?
Pozdr.
jacoslavgth
24-10-2010, 16:12
No wygląda nieźle. Pamiętasz ile dałeś za nią?
Pozdr.
ok 250 pln, torba naprawde warta tej kwoty, miałem kilka lowepro, zawsze byłem zadowolony :)
http://www.interfoto.pl/torby,futeraly/Lowepro/Nova-200AW/
Dzięki Panowie wybrałem Lowepro nova 200 aw.
Pozdr.
cheyenne
26-12-2010, 21:36
tamrac pro 12
mam w niej to co w stopce
jest jeszcze miejsce na zenitara, drugą lampę, zapasowe s5pro i 85
Ja w pro 12 mieszczę wszystko co mam, ale torba jest ogromna i mało poręczna
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.