Zobacz pełną wersję : Sigma SD1
A.n.d.r.e.V
23-10-2010, 11:15
Kupie tą Sigmę jak tylko się pojawi; zapowiada się bardzo ciekawa puszka :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11556
http://www.fotomaniak.pl/30048/sigma-sd1/
cytat: Jak jednak stwierdził Mark Amir-Hamzeh (GM w Sigma USA) w wywiadzie dla serwisu CNET, lustrzanka nie powinna być dużo droższa niż model Canon EOS 7D ;)
A.n.d.r.e.V
23-10-2010, 11:24
Jak gdzieś wyczytałem ma się pojawić w sprzedaży w I kwartale 2011 :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=158671
a to w takim razie zamykamy
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.