PDA

Zobacz pełną wersję : Tricky



-bob-
22-10-2010, 19:48
Wybiera się ktoś 04.11 do palladium na koncercik ?

-bob-
27-10-2010, 16:35
podbiję wątek

KaleidoStar
27-10-2010, 17:17
O kurczę... nic nie wiedziałam.. Teraz się będę irytować, że nie mogę, wrr...

-bob-
28-10-2010, 13:30
wrrrr, to ja z kolei robiłem w 2008, bo nie mogłem, a teraz to nawet akredytację dostałem................. już dni odliczam, tak Adriana lubię