Zobacz pełną wersję : Tricky
Wybiera się ktoś 04.11 do palladium na koncercik ?
KaleidoStar
27-10-2010, 17:17
O kurczę... nic nie wiedziałam.. Teraz się będę irytować, że nie mogę, wrr...
wrrrr, to ja z kolei robiłem w 2008, bo nie mogłem, a teraz to nawet akredytację dostałem................. już dni odliczam, tak Adriana lubię
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.