PDA

Zobacz pełną wersję : Zielona kometa



biegly
21-10-2010, 20:13
Wlasnie wpadlem na ten artykuł :)
Zielona kometa (http://news.nationalgeographic.com/news/2010/10/photogalleries/101019-green-comet-hartley-2-103p-space-science-tonight-pictures/#/comet-hartley-october-16_27685_600x450.jpg) ma byc widoczna golym okiem!! (jeszcze nie sprawdzalem)

Moze kogos zaineresuje, by zlapac ja w klatke ;)

Pozdrawiam.

messer
21-10-2010, 20:14
Aaa... rtykUł!
(ekoneta pozdrawiam)

I nie wciskaj nam, że to pomyłka -- to "ó" to jedyna "polska" literka w Twoim poście :-)

Boryszuk
21-10-2010, 20:14
Moze kogos zaineresuje, by zlapac ja w klatke ;)



Byle nie piersiową ;)

biegly
21-10-2010, 20:22
messer - mozesz rozwinac??
Chyba nie łapie!

biegly
21-10-2010, 20:25
...juz łapie, idealny czlowieku ;)

fruchu
21-10-2010, 20:41
a ł to niby jaka? ;-)

spiritwood
21-10-2010, 20:58
No to jak ładnie poprosimy (a przecież poprosimy) to mpwt nam to ładnie sfotografuje ;) Ma graty do tego więc i foty zrobi. Ewentualnie Anja_G swoją Syntę wytaszczy i też nam pstryknie ;)
Ja bym z chęcią rzucił klatką, ale u mnie najdłużej jest 105mm wraz z TC 1.7 ;) Ciut krótko...