PDA

Zobacz pełną wersję : Kto bywa często w USA i mogłbym coś mi kupić..?



TMB
21-10-2010, 17:04
Witam
Drodzy forumowicze, mam do Was pewną prośbe. Kolega będąc wiosną w Stanach zakupił dla mnie kilka rodzajów gum (do żucia oczywiście :razz:). No niestety, moje "zapasy" są na wyczerpaniu i zostało ostatnie 1,5 opakowania jednej, wspaniałej gumy! Bardzo mi zależy, żeby moja spiżarnia nie stałą pusta;)

Jeżeli ktoś byłby w najbliższym czasie w stanach i chciałby zrobić dla forumowego kolegi dobry uczynek, to będę dozgonnie wdzięczny. (szczegóły na PW )

A oto wygląd tej gumy.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img576.imageshack.us/img576/8327/dsc0045c.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img64.imageshack.us/img64/8281/dsc0047ai.jpg)


Pozdrawiam

freefly
21-10-2010, 17:06
U mnie na stacji benzynowej są takie. Jaki rozmiar i smak potrzebujesz?:mrgreen:

TMB
21-10-2010, 17:17
;) zeby nie było nie porozumień :mrgreen: załączam fote z "zawartością"


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img41.imageshack.us/img41/5888/dsc0050mi.jpg)

messer
21-10-2010, 17:51
;) zeby nie było nie porozumień :mrgreen: załączam fote z "zawartością"

Trochę skopany WB, niefajne światło. Na dole kadru bałagan. I chyba widzę przepalenie po lewej.
;)

Na czym polega wspaniałość tych gum, tak w ogóle?

piwko2
21-10-2010, 17:55
Może u tego gościa spróbować?

http://allegro.pl/jedyne-czarne-gumy-react-zusa-orginalne-15listkow-i1256955408.html

TMB
21-10-2010, 18:03
Dlaczego są takie wyjatkowe?
Dlatego, ze mają wyjątkowy smak;) A tak na marginesie - smak ten utrzymuje sie przez ok. 5 godzin :D (nie kupuje ich z tego powodu, to ot taka ciekawostka)

freefly
21-10-2010, 18:21
Dlaczego są takie wyjatkowe?
Dlatego, ze mają wyjątkowy smak;) A tak na marginesie - smak ten utrzymuje sie przez ok. 5 godzin :D (nie kupuje ich z tego powodu, to ot taka ciekawostka)

To długodystansowiec jesteś w tym żuciu.
Żuć gumę przez 5 godzin.:?:
Jaki jest Twój rekord?:wink::)

Boryszuk
21-10-2010, 18:41
nie jestem pewien czy ich tu, w UK nie widziałem. Rozejrzę się

TMB
21-10-2010, 18:43
To długodystansowiec jesteś w tym żuciu.
Żuć gumę przez 5 godzin.:?:
Jaki jest Twój rekord?:wink::)

No właśnie 5 godzin, więcej nie dałem rady, gdyż żuchwa mi się zmęczyła :razz:


nie jestem pewien czy ich tu, w UK nie widziałem. Rozejrzę się

ok, wielkie dzięki;)

ropusz
21-10-2010, 18:49
A może to dopalacze w formie gumy? Lepiej uważać, żeby nie być oskarżonym o przemyt ;)

Marian K
21-10-2010, 19:31
No właśnie 5 godzin, więcej nie dałem rady, gdyż żuchwa mi się zmęczyła :razz:



ok, wielkie dzięki;)

TMB,na twoim miejscu zapytałbym lekarza takiego od stawów,czy to jest dla owych stawów wskazane.
Moim zdaniem 15min.wystarczy,dłużej to może już być szkodliwe.No... chyba że jesteś uzależniony.
Pozdrawiam M

Boryszuk
21-10-2010, 19:33
Moim zdaniem 15min.wystarczy

Twoim. A Twojej Partnerki? ;)

eagis
21-10-2010, 19:37
Twoim. A Twojej Partnerki? ;)


Who cares....

d3mane
22-10-2010, 16:52
napisz do Księżaka