TMB
21-10-2010, 17:04
Witam
Drodzy forumowicze, mam do Was pewną prośbe. Kolega będąc wiosną w Stanach zakupił dla mnie kilka rodzajów gum (do żucia oczywiście :razz:). No niestety, moje "zapasy" są na wyczerpaniu i zostało ostatnie 1,5 opakowania jednej, wspaniałej gumy! Bardzo mi zależy, żeby moja spiżarnia nie stałą pusta;)
Jeżeli ktoś byłby w najbliższym czasie w stanach i chciałby zrobić dla forumowego kolegi dobry uczynek, to będę dozgonnie wdzięczny. (szczegóły na PW )
A oto wygląd tej gumy.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img576.imageshack.us/img576/8327/dsc0045c.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img64.imageshack.us/img64/8281/dsc0047ai.jpg)
Pozdrawiam
Drodzy forumowicze, mam do Was pewną prośbe. Kolega będąc wiosną w Stanach zakupił dla mnie kilka rodzajów gum (do żucia oczywiście :razz:). No niestety, moje "zapasy" są na wyczerpaniu i zostało ostatnie 1,5 opakowania jednej, wspaniałej gumy! Bardzo mi zależy, żeby moja spiżarnia nie stałą pusta;)
Jeżeli ktoś byłby w najbliższym czasie w stanach i chciałby zrobić dla forumowego kolegi dobry uczynek, to będę dozgonnie wdzięczny. (szczegóły na PW )
A oto wygląd tej gumy.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img576.imageshack.us/img576/8327/dsc0045c.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img64.imageshack.us/img64/8281/dsc0047ai.jpg)
Pozdrawiam