Zobacz pełną wersję : Bicie Canonów
Śmieszny komentarz na końcu. Ale pomimo źe to Canony to jakoś jak zobaczylem to tele zbite skora mi ścierpla.
http://paradoxoff.com/mass-destruction-of-the-canon-cameras.html
marzyciel9
20-10-2010, 19:29
widzę, że tobie też się nieźle dostało
Ale to suchar jest, było już kilka razy na forum.
ajć...... Nowe canony XL2 :D :D to bolało i to bardzo.... tak na marginesie -> jakby oni nie mogli oddać ich dla nikoniarzy - byśmy mieli świetną zabawe :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.