PDA

Zobacz pełną wersję : Bicie Canonów



Pinczer
20-10-2010, 19:25
Śmieszny komentarz na końcu. Ale pomimo źe to Canony to jakoś jak zobaczylem to tele zbite skora mi ścierpla.
http://paradoxoff.com/mass-destruction-of-the-canon-cameras.html

marzyciel9
20-10-2010, 19:29
widzę, że tobie też się nieźle dostało

ASAHI
20-10-2010, 19:49
Ale to suchar jest, było już kilka razy na forum.

TMB
20-10-2010, 20:16
ajć...... Nowe canony XL2 :D :D to bolało i to bardzo.... tak na marginesie -> jakby oni nie mogli oddać ich dla nikoniarzy - byśmy mieli świetną zabawe :mrgreen: