Zobacz pełną wersję : Manchester City Football Club-pojechali na maxa
A oto tresc pisma jakie dostałem;
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img844.imageshack.us/i/img058s.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Wiesz już na co wydasz odszkodowanie? ;)
A oto tresc pisma jakie dostałem;
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img844.imageshack.us/i/img058s.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Dwie kwestie :
1/. nie wszyscy mają obowiązek posługiwania się językie3m angielskim :(
2/. domyślam się, że chodzi o mecz z Lechem i nie chcą wpuścić adresata na mecz. Wg mnie mają do tego pełne prawo. To oni są jego organizatorem, oni załatwiają ochronę i to oni będą ponosić odpowiedzialność w razie sytuacji podobnej do tej w Zagrzebiu. Z tego co wiem to z Poznania wybiera się kilka tysięcy kibiców na to spotkanie, więc....
P.S.
Do Ciebie nie mam nic - nie znamy się :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img227.imageshack.us/i/332211.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Jest i po polsku
Mnie nie interesuja kibice z Poznania,interesuje mnie mecz.A na pewno nie bede siedział razem z nimi.
Rafał_Sz
20-10-2010, 15:35
No ale w sumie to masz tylko inne miejsce?
Dla mnie to nie tylko.
Nie jest to moj pierwszy mecz na tym stadionie a zawsze siedziałem z miejscowymi i dopingowałem City a tu masz załatwili mnie na cacy.
Rafał_Sz
20-10-2010, 15:40
Dla mnie to nie tylko.
Nie jest to moj pierwszy mecz na tym stadionie a zawsze siedziałem z miejscowymi i dopingowałem City a tu masz załatwili mnie na cacy.
A wiedzą jak jest w twoim przypadku?
Dla mnie to nie tylko.
Nie jest to moj pierwszy mecz na tym stadionie a zawsze siedziałem z miejscowymi i dopingowałem City a tu masz załatwili mnie na cacy.
To dotyczy nie tylko Ciebie. Gdybyś posiadał karnet na ich stadion i 60 pkt lojalnościowych nie byłoby tego problemu.
Tutaj jest link w tej kwestii : http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/liga-europa/2010-2011/manchester-boi-sie-inwazji_sto2510479/story.shtml
Karte posiadam a te 60 pkt zrobili od tego meczu.
Karte posiadam a te 60 pkt zrobili od tego meczu.
Nie "od" a "na" :D
przecież to sie Ciebie nie tyczy. Jest napisane, że dotyczy tych którzy wcześniej nie kupowali biletu. Przy wejściu okażesz kartę i wpuszczą Cie normalnie
przecież to sie Ciebie nie tyczy. Jest napisane, że dotyczy tych którzy wcześniej nie kupowali biletu. Przy wejściu okażesz kartę i wpuszczą Cie normalnie
Chyba nie masz racji - potrzebne jest spełnienie dwóch warunków jednocześnie. Ale ja się nie znam :razz:
No własnie nie do konca kumam te pismo,po co przysłali mi nowy bilet?
No własnie nie do konca kumam te pismo,po co przysłali mi nowy bilet?
Szukaj dobrego tłumacza - ja nie pomogę :(
Może napisz im skargę, że sobie nie życzysz takich numerów, dołącz ksero tej karty o której mowa i poproś o nowy bilet w innym sektorze. Umotywuj to tym, że kibicujesz lokalnej drużynie a pobyt w jednym sektorze z poznańskimi kibicami (z których część o ile nie większość to będą pseudokibice) skończy się dla ciebie poważnym urazem psychicznym nie mówiąc już o ewentualnych obrażeniach cielesnych.
Może napisz im skargę, że sobie nie życzysz takich numerów, dołącz ksero tej karty o której mowa i poproś o nowy bilet w innym sektorze. Umotywuj to tym, że kibicujesz lokalnej drużynie a pobyt w jednym sektorze z poznańskimi kibicami (z których część o ile nie większość to będą pseudokibice) skończy się dla ciebie poważnym urazem psychicznym nie mówiąc już o ewentualnych obrażeniach cielesnych.
Dzieki zaraz do nich zadzwonie.
Może ja tylko jeszcze dopiszę, że nie mam nic osobiście do kibiców poznańskich ani ogólnie do żadnych innych kibiców ;) jestem neutralna :)
Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie sprawy.
Jeśli nie dostaniesz miejsca wśród kibiców Manchesteru, to lepiej nie wchodź na stadion..
Wyjasnione,nowy bilet anulowany ;)
Wyjasnione,nowy bilet anulowany ;)
Stary anulowany, nowy anulowany.......:-D
marszull
20-10-2010, 17:48
Stary anulowany, nowy anulowany.......:-D
no i zostales bez biletu ;)
Ale miałeś go zniszczyć..
Boryszuk
20-10-2010, 20:06
ale to Polak więc oporny ;)
ale to Polak więc oporny ;)
Nie oporny, zostawił sobie na pamiątkę.;-)
Nie oporny, zostawił sobie na pamiątkę.;-)
Albo chce odsprzedac komus pod stadionem ;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.